Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví!
#41
FF přihlášeno... teď přednášky.

Kromě klasiky, kterou opět dám dohromady, nějaká konkrétní přání?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#42
Dle mého názoru by nemusela být špatná přednáška o tom, která by shrnovala vše důležité, co se, za těch devět let, v CZ / SK fandomu stalo. Jednoduše taková rekapitulace.
Odpovědět
#43
Ano, mohl by jsi se zase ponořit do historie fandomu.  Rainbowlaugh
Mám rád tvoje vyprávění.
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
#44
Něco o psychilogii mám vždycky strašně rád Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#45
Tak přednáška číslo 4 vypadá na filler - Pepakura, papercrafting a jeho záludnosti. U Pillars to nakonec vidím na srovnávačku, jak by se jeden zachoval v úplně cizím (oni v daleko vyspělejším) prostředí. Stále žádné reakce na ty nonpony. Na tu na další rok teď navíc prolétl na ČT2 perfektní dokument Prahou s panem Tau a Arabelou (repete zítra 17:20 tamtéž), který se dá použít jako podklad. Zajímavá část socialistických (nejen) pohádek totiž byla produkovaná za podpory západoněmecké televize.
Odpovědět
#46
(01.04.2019, 15:05)sc@lix Napsal(a): Dle mého názoru by nemusela být špatná přednáška o tom, která by shrnovala vše důležité, co se, za těch devět let, v CZ / SK fandomu stalo. Jednoduše taková rekapitulace.

(01.04.2019, 16:24)Wrench Napsal(a): Ano, mohl by jsi se zase ponořit do historie fandomu.  Rainbowlaugh
Mám rád tvoje vyprávění.

Což o to, já vyprávím rád, jen hodina je na shrnutí 9 let událostí docela málo - na tuhle přednášku je dost zajímavého materiálu. Shrnutí vývoje fandomu jsem dělal napsoledy v roce 2015 (na FF pod názvem "Zaměřeno na CZ/SK bronies" - ten rok jsem měl na FF pět pořadů v MLP linii...).

Spíš se obávám, že od jisté doby se fandom nevyvíjí jako celek a hlavně moje vnímání fandomu jako takového je diametrálně odlišné od mnoha jiných lidí. Můžu to vzít ze svého pohledu. Nebo uspořádat něco podobného jako kdysi "MLP:FiM vs. realita".

(01.04.2019, 21:58)Barpy Napsal(a): Něco o psychilogii mám vždycky strašně rád Pinkiehappy

Nejsem profesionální psycholog, tak v rámci tohohle tématu obvykle přednáším jen o tom, co znám - kromě toho Tom0147 nemá moje přednášky o HSP v MLP příliš v lásce Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#47
(02.04.2019, 22:57)Starfooty Napsal(a): Tak přednáška číslo 4 vypadá na filler - Pepakura, papercrafting a jeho záludnosti. U Pillars to nakonec vidím na srovnávačku, jak by se jeden zachoval v úplně cizím (oni v daleko vyspělejším) prostředí. Stále žádné reakce na ty nonpony. Na tu na další rok teď navíc prolétl na ČT2 perfektní dokument Prahou s panem Tau a Arabelou (repete zítra 17:20 tamtéž), který se dá použít jako podklad. Zajímavá část socialistických (nejen) pohádek totiž byla produkovaná za podpory západoněmecké televize.

No tak když to má být filler, tak to vynech úplně, ne? Raritywink Zbytek se mi líbí. Pinkiehappy

(04.04.2019, 11:37)Jamis Napsal(a): (...) kromě toho Tom0147 nemá moje přednášky o HSP v MLP příliš v lásce Twilightsmile

Ts. Rainbowlaugh Já jen říkal, že se nám do linie nehodí. Raritywink
Odpovědět
#48
Každopádně

STATUS UPDATE

V Amberu naleznete první várku pořadů. Kde konkrétně?
https://amber.festivalfantazie.cz/porady...on=ff#7600

V tuhle chvíli máme minimálně 8 hodin pro další pořady, ale tečh slotů může klidně být výrazně víc. Tak šup přihlašovat. Raritywink

A na závěr velké díky všem, kteří už pořady přihlásili. 26 přihlášených pořadů jsme snad ještě nikdy začátkem dubna neměli. Pinkiehappy
Odpovědět
#49
Také jsem poslal přihlášku přednášky, ale nikde ji nevidím.

EDIT: Zřejmě nějaká chyba v systému, nějak se mi podařilo přihlásit přednášku do již konaného PragoFFestu 2019.  Rainbowlaugh
Odpovědět
#50
Ještě s FFkem docela váhám hlavně kvůli bydlení co sem se díval pár dní zpět tak to nebylo tak špatný jako na začátku při spuštění přihlašování. Pokud bych jel tak jen na víkend pátek-neděle. Budu to řešit až po návratu zhruba někdy po 10tém.
Byl by zájem o přednášku základech nastavení RouterOS v domácnosti jako brána do internetu? Tzn. první spuštění nastavení firewallu nějaký jednoduchý omezování rychlostí podle typu služeb, zabezpečení přístupu k administraci atd...
Czequestria 2019 stream. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)