15.12.2014, 20:42
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15.12.2014, 20:42 uživatelem Blue Storm. Edited 1 time in total.)
"Chutnalo to, jako bych kloktala štěrk." Výborný přirovnání. :d
Ten komix mám stále raději. Zde se nádherně ukazuje, jak první a úžasný dojem z něčeho co se jen vidí, je pak obrácen v hořkou a skutečnou realitu.
Ale co je lepší? Žít i nadále ve sladké přetvářce a mít ostatní kolem sebe šťastné, i za tuto cenu? Nebo konečně povědět pravdu o tom jak to ve skutečnosti je a pak s tímto vědomím nést následky a čekat, jak se to vyvrbí?
Teď se ukáže, kdo tu bude jako přítel, který jen mávne kopítkem nad nějakou malicherností s čajem a bude i nadále v té bytosti vidět to světlo, které je v ní.
Ten komix mám stále raději. Zde se nádherně ukazuje, jak první a úžasný dojem z něčeho co se jen vidí, je pak obrácen v hořkou a skutečnou realitu.
Ale co je lepší? Žít i nadále ve sladké přetvářce a mít ostatní kolem sebe šťastné, i za tuto cenu? Nebo konečně povědět pravdu o tom jak to ve skutečnosti je a pak s tímto vědomím nést následky a čekat, jak se to vyvrbí?
Teď se ukáže, kdo tu bude jako přítel, který jen mávne kopítkem nad nějakou malicherností s čajem a bude i nadále v té bytosti vidět to světlo, které je v ní.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším.


![[Obrázek: T5bKeVL.jpg]](https://i.imgur.com/T5bKeVL.jpg)
![[Obrázek: Oh3KRjp.jpg]](https://i.imgur.com/Oh3KRjp.jpg)

![[Obrázek: usiMoeK.png]](https://i.imgur.com/usiMoeK.png)
![[Obrázek: 7JsZpQW.jpg]](https://i.imgur.com/7JsZpQW.jpg)
![[Obrázek: Bdm5rbj.png]](https://i.imgur.com/Bdm5rbj.png)
![[Obrázek: rhS7Xuj.jpg]](https://i.imgur.com/rhS7Xuj.jpg)