Příspěvků: 1 113
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
16
No tak to bude zajímavé. Jsem hodně zvědavej.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight 
ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
To prostě žeru
Příspěvků: 155
Registrován od: Feb 2015
Hodnocení:
6
Hned ten první díl mi říká, že Luna něco zvrtá hned ze startu

No jsem zvědavý, co bude dál
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Příspěvků: 155
Registrován od: Feb 2015
Hodnocení:
6
Tak tohle je konec...

Šílená Lyra a ta Derpy.... Chudinka Luna, jsem zvědavý, jestli to vydrží
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Příspěvků: 155
Registrován od: Feb 2015
Hodnocení:
6
Souhlasím..na tenhle se zaměř přednostně, protože tohle fakt nemá chybu...u tohohle komixu opravdu nezůstane oko suché
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich