Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komixy CZ
No tak to bude zajímavé. Jsem hodně zvědavej.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Hned ten první díl mi říká, že Luna něco zvrtá hned ze startu Rainbowlaugh No jsem zvědavý, co bude dál Rainbowlaugh
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
Je tu druhá část The Royal Flu.

[Obrázek: OpuklFo.jpg]

http://pony-berserker.deviantart.com/art...-471927306
Odpovědět
Tak tohle je konec... Rainbowlaugh Rainbowlaugh Šílená Lyra a ta Derpy.... Chudinka Luna, jsem zvědavý, jestli to vydrží Rainbowlaugh
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
Je tu třetí část The Royal Flu.

[Obrázek: cdSJePD.jpg]

http://pony-berserker.deviantart.com/art...-485822758
Odpovědět
LoL, TwilightblushTwilightblushtak já z tohodle opravdu nemůžu. Snad nejlepší komix, co jsem kdy vyděl. bellasaro, našla jsi opravdu poklad Twilightsmile
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Souhlasím..na tenhle se zaměř přednostně, protože tohle fakt nemá chybu...u tohohle komixu opravdu nezůstane oko suché Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
Je tu čtvrtá část The Royal Flu.

[Obrázek: dt7Nbfm.jpg]

http://pony-berserker.deviantart.com/art...-492598319
Odpovědět
LOL ta reakce

Odesláno z mého LG-D605 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Je tu pátá část The Royal Flu.

[Obrázek: 6uveQyk.jpg]

http://pony-berserker.deviantart.com/art...-503665065
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)