Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
@Andrstante OT:

(navrhuji další OT diskuzi přesunout do vlákna https://bronies.cz/Vlakno-Pripominky-a-n...Bronies-cz - tak další příspěvek piš prosím tam)

(26.05.2021, 01:07)Andrstante Napsal(a): Omlouvám se, má úprava nebude zdaleka dosahovat Tvé.

V pořádku, to nevadí.

Citace:Ano, všimla jsem si, že takových bylo více, ale pro jednoduchost jsem se zaměřila na tzv. nejčerstvější případ. Plus mi bylo řečeno, že takové bany byly uděleny uživatelům, kteří záporná (mínuska) hodnocení dávali nonstop a bez důvodu (viz. spamboti).

Myslím, když už se bavíme o celém konceptu, tak zjednodušení na jeden případ není vhodné - nota bene, když poslední případ má za sebou mnohem barvitější a problematickou historii daného uživatele, než jen poslední přestupek, který byl onou pověstnou poslední kapkou po mnoha letech.

Ano, když někdo dává mínuska nonstop a bez důvodu (i po opakovaných upozorněních, že tak bezdůvodně činit nemá), jedná se zneužití reputačního systému - ten totiž není ekvivalentem "Like" na sociálních sítích, ale záměrně komplexnějším systémem.

Citace:A ano, připadá mi, že tomu tak není. Dovolím si spojit Tvé odstavce o konstrukci a o dilema do jednoho (už tak je má grafická úprava mizerná, víc odstavců mi nepomůže). Moje teorie není založena čistě na banu za kritiku - myslím si, že je tomu naopak. Reaguji zde na alternativu banu za ohodnocení uživatele, které je založeno na příspěvcích hodnoceného - to je snad povoleno, nepletu-li se.

Pracuješ patrně s předpokladem, že za každý prohřešek automaticky následuje ban a že se tak děje běžně a často - tak to ale nefunguje. Jednak existuje systém varování, jehož cca 80% tvoří opakované (!) prohřešky proti citačnímu pravidlu, ke kterému dochází i přes opakované upozornění daného uživatele. Varování a bany za jiné prohřešky jsou dnes výjimkou - jak ses jistě přesvědčila při pohledu na banlist, který je mimochodem odkazován v horním menu - za poslední 4 roky byly uděleny 4 bany za porušení pravidel chování a dva z nich se týkají jedné osoby, onoho "nedávného případu" s dlouholetou a barvitou historií prohřešků nejen zde na fóru, ale i na brony srazech.

Citace:Navážu nyní na druhou část, kde zmiňujeme dilema hodnocení uživatelů. Ano, souhlasím, že někteří žádné záporné hodnocení mít nemusí. Jelikož zde nejsem téměř nikdy aktivní a názor na administrátory tak mám zkreslený a částečně zprostředkovaný, myslím si, že jim mnoho záporných hodnocení buď dáno nebylo (ač by byly na místě) nebo byly tyto reputace odstraněny (administrátoři to zajisté dokáží. Můj vlastní příspěvek byl upraven jedním z nich - v tomto případě děkuji, neumím editovat).

Tvůj pohled je zkreslen i dalšími věcmi - především faktem, že moderátorský tým se časem měnil a jak je možno se přesvědčit např. v https://bronies.cz/Forum-Ohodnotte-praci-tymu (které by možná stálo za to aktualizovat), tak někteří moderátoři získali také záporná hodnocení na základě kritických pohledů a nesouhlasu, přesto dotyční hodnotitelé nebyli za své hodnocení nijak penalizováni. V daném vlákně si můžeš o kritice moderátorů počíst dosti.

Že nebyly reputace uděleny to už je otázka na někoho jiného. Ano, editace příspěvků moderátoři provádí, pokud je to účelné. Nicméně u těchto je zachována historie, takže lze ověřit, jak byl příspěvek změněn, případně proč (nejčastěji je důvodem porušení pravidel, včetně toho citačního).

Reputace, které byly uděleny v rámci zneužití reputačního systému (těch incidentů bylo více, ale jejich protagonisté dostali warn, který po čase vypršel, nikoliv ban) se mažou - někdy uchováváme screenshoty, ale pokud panuje v mod týmu shoda (ano, taková rozhodnutí jsou obvykle kolektivní), není to obvykle zapotřebí.

Smazaná hodnocení zůstávají taktéž v historii, jen se nezobrazují - pro administrátory je tak poměrně snadné zjistit, zda si moderátoři mažou svá hodnocení. No a světe div se: nemažou, protože by se na to rychle přišlo Twilightsmile dokonce ani neoprávněné stížnosti na konkrétního moderátora neřeší on sám, ale požádá někoho jiného z týmu, aby se nevystavoval kritice za střet zájmů.

Citace:Předpokládám tak, že administrátoři se nevhodných (dovolím si uvést slovo "nepohodlných") příspěvků a hodnocení zbavují a zůstane jen to, co nepohoršuje (koho?). A pokud se kdokoliv domáhá vysvětlení hodnocení, tak to ovšem chápu - sama bych se vysvětlení dožadovala.

Že se administrátoři nebo moderátoři svých nepohodlných hodnocení a kritických příspěvků bez dalších důvodů a vysvětlení zbavují je velmi závažné obvinění - máš pro něj nějaký důkaz?

Citace:Zastávám se ale názoru, že by tato "zneužití reputačního systému" neměla být odstraněna - třeba jim hodit tu neutrální hodnotu? Myslím si, že každý tento "reputační" komentář má nějakou hodnotu, pokud se nejedná o výslovné urážení, ale pochybuji, že by tu bylo takových, kteří by doopravdy překračovali pomyslnou linii.

Jiná hodnocení než ta, u kterých bylo prokázáno zneužití se nedostraňují. Není důvod uchovávat památky na dramata v podobě neutrálních hodnocení. Jistě je to věc názoru Twilightsmile

Máš pro tvrzení kolik "tu bylo takových, která překračovala pomyslnou linii" nějaký podklad? Protože podle mě jde o další nepodložené obvinění z nekalého jednání.

Citace:Po vlastním pátrání jsem také došla k názoru, že Tvůj výrok, že "za kritiku se nebanuje", není zcela pravdivý a jsou zde tací, kteří byli zabanováni právě za pouhou kritiku.

Můj výrok zněl "za pouhou kritiku" - pokud někdo obalí kritiku do emotivního výlevu s osobními útoky, již nejde o pouhou kritiku (byť nekonstruktivní), ale o osobní útok.

A vznášíš další závažné obvinění - a já se opět ptám po podkladech. Pokud jsi prováděla vlastní pátrání (které jistě zahrnovalo více než jen pohled z jedné strany), tak prosím předlož jeho konkrétní výsledky.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dobrá, je načase to tu okomentovat.

Jak jste si mohli všimnout, mafialogo byla vyloženě recese, která vznikla jako reakce na předchozí diskuzi, kde jsem se střetl s Dyonys fanklubem, který velmi neblaze vzal, že jsem si dovolil něco říct, proti jejímu logu. Dovolím si ještě dodat malou změnu, k mému původnímu hodnocení: V tuto chvíli už mi například ani nevadí tolik ta perspektiva (děkuji některým za velmi kreativní příspěvky, například ten od Tobyyho byl moc fajn, a přinesl docela zajímavé vysvětlení Flutterryay). Co mi teď ale ukrutně vadí je používání OCček. Ano, není to první logo, které je používá (a než se do mě někteří pustí, jakože se tak určitě stane, ano, tohle mafialogo hore také nemá vyloženě charaktery ze seriálu). Osobně si myslím, že OCčka na logo nepatří. To je věc commission, dárků, jiných artů, ale na logo to nepatří. (můžeme zde debatovat o tom, o kolik má zájem úzké skupinky přednost před celkem, ale tak, to se tu zase ty skupinky do sebe pustí, tak nemá smysl provokovat).

Mafialogo mělo v sobě několik cílených "punů", Logomafie reagovala na příspěvek, kde jsem byl osočen, že se mi nelíbí, že je moje řada log narušována cizími. Od loňského podzimu jsem jich pár kreslil a bavilo mě to. Kde jsou tvoje loga? Jo aha, nikde https://bronies.cz/Vlakno-Logo-hodnoceni...#pid626450

Text byl dán v malování. Zde jsem cíleně reagoval na to, že jsem to před tím vyčetl. https://bronies.cz/Vlakno-Logo-hodnoceni...#pid626434

Perspektiva. Opět cílený dvojsmysl, myslím, že není třeba vysvětlovat.

Obrácené K a F neznamená Kafr, ale Kancelář Frolík. Toho bohdá nebude. https://bronies.cz/Vlakno-Logo-hodnoceni...#pid626492 A jestli někdo nepozná cílený Noir styl, no, můžeme opět spekulovat, kolik toho umělec musí znát o umění. Podle vašich měřítek je to docela patetický koment.

Cílem loga byla účelová provokace (Nááárodil se Kriiii....), udělal jsem ho za jeden večer cca 2-3 hodiny, takže zcela uznávám, že se nejedná o žádné vrcholové umění, přesto mě velmi baví, jak se do něj pouštějí se zvláštní vervou lidé, kteří se točí kolem Dyo. Například ta narážka, že je to jak od třináctiletého dítěte od někoho, kdo jako třináctileté dítě kreslí, byla opravdu chuťovečka, zarámuju si!

Co se týče pošlapání ega, no, slýchávám to tu o sobě od začátku diskuze. Možná to je taky o tom, že narozdíl od vás puberťáků a mentálních puberťáků si ego honit nepotřebuji, bo jsem toho už leccos dokázal, takže nemám potřebu podle toho poměřovat ostatní. A tím, že to jako na pána (dámu?) smetete z ramen, to vám na sebevědomí moc nepřidává Ajsmug

Zajímavé, že nikdo nekomentuje Dynoys, která se vzteká, že bylo její logo ustřiženo. Ono by taky stačilo se jen zeptat a nechat si to vysvětlit, ale najelo se tu na pradávný trend, že mám mody/adminy asi omotaný kolem prstu, a že mi nic neodmítnou. O tom, že je to holý nesmysl, vás nemá cenu poučovat, stejně tomu neuvěříte. Takže mucq!

Dovolím si další cílenou provokaci. Čím víc jsem si četl vaše příspěvky a "komentáře" tím víc se mi vybavovala jedna konverzace: "Jak vypadá dobré logo? Stejné jako od Froldy, ale dělal ho někdo jinej."

Jestli mi ale něco dělá extrémní radost, tak je to to, že tu to logo bude dalších (tuším ještě) 12 dní viset, a kdykoliv si vzpomenete na forum bronies.cz vzpomenete si i na toto logo. Muhehe.

Budoucí kritiku na má loga si můžete odpustit, ty kýble septiku si vylejte někde jinde. (Kdokoliv by chtěl dát nějakou opravdu poctivě míněnou a slušnou kritiku, je samozřejmě vítán).

A ještě jedno filozoficko-neetické P.S.ko na konec - Pokud někdo srdceryvně šije do mého loga zde v konverzaci, jaká je šance, že je u Dyo na discordu a nechal se koupit obrázkem?

P.P.S. - O tom, jak jste se tu pustili do modů atd., to se řeší v jiné diskuzi, nebudu komentovat. Pamatujte, že "NěPotžebujete důkas, hlavnje že máte prafdiví názor!!!!!
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tak sis zatleskal, popojedem
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(26.05.2021, 23:22)Frolda Napsal(a): Například ta narážka, že je to jak od třináctiletého dítěte od někoho, kdo jako třináctileté dítě kreslí, byla opravdu chuťovečka, zarámuju si!

No dovolím si jen poznámku, že dotyčný ale má dost sebereflexe, aby netvořil loga.

K dalším bodům nemá cenu se vyjadřovat, snad jen to, že takhle reakce celou záležitost posílá ještě víc do kytek, smutný.
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
"bo jsem toho už leccos dokázal"
Třeba být nechutný na mé kamarádky? : D
~Námitka

Discord {!Námitka#8881}
Twitter

Subscribe to Technoblade.
Odpovědět
(26.05.2021, 23:22)Frolda Napsal(a): Dobrá, je načase to tu okomentovat.

Jak jste si mohli všimnout, mafialogo byla vyloženě recese, která vznikla jako reakce na předchozí diskuzi, kde jsem se střetl s Dyonys fanklubem, který velmi neblaze vzal, že jsem si dovolil něco říct, proti jejímu logu. Dovolím si ještě dodat malou změnu, k mému původnímu hodnocení: V tuto chvíli už mi například ani nevadí tolik ta perspektiva (děkuji některým za velmi kreativní příspěvky, například ten od Tobyyho byl moc fajn, a přinesl docela zajímavé vysvětlení :yay:). Co mi teď ale ukrutně vadí je používání OCček. Ano, není to první logo, které je používá (a než se do mě někteří pustí, jakože se tak určitě stane, ano, tohle mafialogo hore také nemá vyloženě charaktery ze seriálu). Osobně si myslím, že OCčka na logo nepatří. To je věc commission, dárků, jiných artů, ale na logo to nepatří. (můžeme zde debatovat o tom, o kolik má zájem úzké skupinky přednost před celkem, ale tak, to se tu zase ty skupinky do sebe pustí, tak nemá smysl provokovat).

Mafialogo mělo v sobě několik cílených "punů", Logomafie reagovala na příspěvek, kde jsem byl osočen, že se mi nelíbí, že je moje řada log narušována cizími. Od loňského podzimu jsem jich pár kreslil a bavilo mě to. Kde jsou tvoje loga? Jo aha, nikde https://bronies.cz/Vlakno-Logo-hodnoceni...#pid626450

Text byl dán v malování. Zde jsem cíleně reagoval na to, že jsem to před tím vyčetl.  https://bronies.cz/Vlakno-Logo-hodnoceni...#pid626434

Perspektiva. Opět cílený dvojsmysl, myslím, že není třeba vysvětlovat.

Obrácené K a F neznamená Kafr, ale Kancelář Frolík. Toho bohdá nebude. https://bronies.cz/Vlakno-Logo-hodnoceni...#pid626492 A jestli někdo nepozná cílený Noir styl, no, můžeme opět spekulovat, kolik toho umělec musí znát o umění. Podle vašich měřítek je to docela patetický koment.

Cílem loga byla účelová provokace (Nááárodil se Kriiii....), udělal jsem ho za jeden večer cca 2-3 hodiny, takže zcela uznávám, že se nejedná o žádné vrcholové umění, přesto mě velmi baví, jak se do něj pouštějí se zvláštní vervou lidé, kteří se točí kolem Dyo. Například ta narážka, že je to jak od třináctiletého dítěte od někoho, kdo jako třináctileté dítě kreslí, byla opravdu chuťovečka, zarámuju si!

Co se týče pošlapání ega, no, slýchávám to tu o sobě od začátku diskuze. Možná to je taky o tom, že narozdíl od vás puberťáků a mentálních puberťáků si ego honit nepotřebuji, bo jsem toho už leccos dokázal, takže nemám potřebu podle toho poměřovat ostatní. A tím, že to jako na pána (dámu?) smetete z ramen, to vám na sebevědomí moc nepřidává ;)

Zajímavé, že nikdo nekomentuje Dynoys, která se vzteká, že bylo její logo ustřiženo. Ono by taky stačilo se jen zeptat a nechat si to vysvětlit, ale najelo se tu na pradávný trend, že mám mody/adminy asi omotaný kolem prstu, a že mi nic neodmítnou. O tom, že je to holý nesmysl, vás nemá cenu poučovat, stejně tomu neuvěříte. Takže mucq!

Dovolím si další cílenou provokaci. Čím víc jsem si četl vaše příspěvky a "komentáře" tím víc se mi vybavovala jedna konverzace: "Jak vypadá dobré logo? Stejné jako od Froldy, ale dělal ho někdo jinej."

Jestli mi ale něco dělá extrémní radost, tak je to to, že tu to logo bude dalších (tuším ještě) 12 dní viset, a kdykoliv si vzpomenete na forum bronies.cz vzpomenete si i na toto logo. Muhehe.

Budoucí kritiku na má loga si můžete odpustit, ty kýble septiku si vylejte někde jinde. (Kdokoliv by chtěl dát nějakou opravdu poctivě míněnou a slušnou kritiku, je samozřejmě vítán).

A ještě jedno filozoficko-neetické P.S.ko na konec - Pokud někdo srdceryvně šije do mého loga zde v konverzaci, jaká je šance, že je u Dyo na discordu a nechal se koupit obrázkem?

P.P.S. - O tom, jak jste se tu pustili do modů atd., to se řeší v jiné diskuzi, nebudu komentovat. Pamatujte, že "NěPotžebujete důkas, hlavnje že máte prafdiví názor!!!!!

[spoiler:
Dovolím si vysloviť tvrdú kritiku v to, že ako spisovatel a prekladatel by si mal vedieť, že slovo "pathetic" sa dá preložiť ako "úbohý" alebo "žalostný".

Also pls. Mňa si nikto obrázkom nekúpil, ja si tu z toho akurát sprosto robím prdel :-)
]
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
(26.05.2021, 23:41)Discordian Napsal(a): Tak sis zatleskal, popojedem

Stačilo by nekomentovat, ale asi to tu rád přiživuješ. Ajsmug

(26.05.2021, 23:41)Cocodrillo Napsal(a):
(26.05.2021, 23:22)Frolda Napsal(a): Například ta narážka, že je to jak od třináctiletého dítěte od někoho, kdo jako třináctileté dítě kreslí, byla opravdu chuťovečka, zarámuju si!

No dovolím si jen poznámku, že dotyčný ale má dost sebereflexe, aby netvořil loga.

K dalším bodům nemá cenu se vyjadřovat, snad jen to, že takhle reakce celou záležitost posílá ještě víc do kytek, smutný.

Jo, to je fér.

Na druhou stranu, nemyslím si, že by můj styl/úroveň dělal logům ostudu, proto jsem na to reagoval.

K tomu druhému. Bránit se před troufnu si říct neférovou úderkou je podle tebe špatně?

(26.05.2021, 23:46)Namitka Napsal(a): "bo jsem toho už leccos dokázal"
Třeba být nechutný na mé kamarádky? : D

Ahá, takže věci, které jsem napsal v době, kdy jsem byl opravdu těžce na dně, a myslel jsem, že osoba má tolik cti, aby zůstaly soukromé, obletěly celý svět. Dobrý vědět. Díky za upozornění. A líbí se mi, že se to používá na místě, které s tím nesouvisí. Raritystarry Na druhou stranu, nezklamali jste mě, čekal jsem, že se to tu objeví Ajsmug


P.S. - vidím, že se to tu už stihlo šířit po diskordech, objevují se známé firmy. Tleskám!
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
>nepotrebujem si honiť ego
>začnem na pol správy vysvetľovať svoj očividný vtip

Choose one Rainbowlaugh
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Pánové a dámy - prosím, buď se držte diskuze o logu fóra (ať už pochvalných či kritických komentářů), nebo schovávejte offtopic příspěvky do SpoilerButton, či ideálně přesuňte další OT diskuzi tam, kam patří.

Díky!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Z respektu k Jamisově žádosti dávám kritiku Froldy do spoileru, i když si myslím, že jsou tam i části, které jsou i kritikou loga.

Pár mých dojmů, protože tohle mi přijde absurdní (jsem si vědom toho, že v tuto chvíli se Frolda snaží vyhnat velké reakce z lidí co ho kritizovali).

Něco na úvod. Kritizován jsi byl nejprve za to, že kritizuješ někoho jiného za něco, co sám děláš (a pak ses proti tomu urputně bránil). A teď jsi byl kritizován za to, že vytahuješ ty předchozí argumenty v tomhle (tebou uznaném) odfláknutém logu, které (opět sám uznáváš) je myšleno jako bait.

Jako první věc chci říct, abychom byli upřímní a čestní, tak ano, nemám tě froldo vůbec rád už dlouhodobě, zatímco Dyo mám rád velmi velmi moc. A taky chci říct, že jsem se ozval naprosto ze své vlastní vůle a trochu mě obvinění, že si mě někdo musel kupovat, abych se ozval, uráží. Avšak chci dát emoce stranou a koukat na tohle objektivně. Zároveň mi nevadí, že kreslíš loga.

Ano, je absolutně očividně jasné, že je tohle bait, nebo recese, nebo říkejme tomu jak chceme. Taky je absolutně očividné, že tohle je noir. Každopádně dle mého názoru se tu Frolda snaží provokovat lidi, kteří dle jeho pohledu šli proti němu.

Perspektiva ti už nevadí, asi proto, že bys ten argument nevyhrál. Samozřejmě můžu poznamenat, že jsi dal oc do tohoto loga, takže můžeme říct, že jdeš proti svému vlastnímu přesvědčení, ale předpokládám, že tohle bude zdůvodněno tím, že to bylo myšleno právě tak.

Je stupidní implikovat, že když někdo něco neudělal, nemá právo to kritizovat. To bychom neměli moc uznávaných kritiků, co třeba nikdy nenatočili film nebo nenakreslili obrázek nebo nenapsali knihu.

Mluvíš o tom, že OC by neměly být na logu, a účelná provokace (a sám uznáváš, že jsi to jako účelnou provokaci vytvořil, děkuji ti, alespoň jsi upřímný) by snad na logu měla být? Účelná provokace je věc discordů, interních skupin a memů, ne loga. Zároveň jsi záměrně dodal nekvalitní logo, což taky uznáváš. Osobně mi přijde, že tohle přesně udělá někdo, komu se poranilo ego, což byl též důvod, proč jsem to ve svém prvním komentáři řekl a podle mě si moc tímhle až nechutným příspěvkem nepomáháš.

Samozřejmě můžeme vidět klasiku, to že důvodem proč byla kritika je fakt, že tě lidi nemají rádi. Related, zrovna dneska jsem si četl nějaké tři roky staré příspěvky, kde jsi byl též kritizován za odfláklá loga a tenhle argument se tam objevil už tehdy.

Dovolím si cílenou provokaci. Když napíšeš, že si ego nehoníš, protože nemusíš, protože jsi narozdíl od "puberťáků a mentálních puberťáků" leccos dokázal, tak absolutně zníš jako někdo, kdo si to ego honí a nepomáhá to tvému argumentu. Též vytváříš bait a pak se necháváš chytat na všechny kritizující komentáře a pak k ním děláš velký sebegratulující příspěvek, to taky nepomáhá.

"12 dní viset muehehe" mi je upřímně jedno. Mě to krev nepije, alespoň ne tak jak tobě pije krev kritika vůči tobě.

Jak už jsem napsal, kritika vůči tobě byla nejdříve, že jsi kritizoval sám za něco co nedodržuješ a následně, že se snažíš baitit reakce. To cos napsal je pozvánka pro kritiku. Ale myslím si, že většina lidí tvoje loga konstantně kritizovat nebude, protože většině lidí je to šumák (kritika byla původně vyvolaná něčím jiným jak už jsem samozřejmě zmiňoval).

Sám říkáš že je to neetické, takže si uvědomuješ, že píšeš zlé obvinění a podpásovku proti někomu, kdo je prý tvůj kamarád (hádám že už ne, do vašeho vztahu s Dyo nevidím Ajsmug ). A ano je to neetické a vyloženě hnusné od tebe. A pak máš drzost psát ostatním, že jsou mentální puberťáci?

Závěr: dotyčný se urazil, že mu lidi začali kritizovat loga, zdůvodňuje si to tím, že jsou podplacení a z fanklubu okolo Dyo, pravděpodobně součástí kafrovy armády, niemandova oddílu, nejspíš obchodují s účty s Luboshem a vykupují krev od Damaele. A nakonec napíše zlý a zle mířený příspěvek.

P.S.: ano dovolil jsem si jít trochu více obviňovacím tónem, protože samotný příspěvek Froldy je obviňovací. Taky jsem si vědom, že tohle je pravděpodobně to co Frolda chce a taky toho, že zbytečně ztrácím čas. A ano tohle byla naprostá ztráta času, které jsem věnoval více času, než jsem chtěl.

Anyway hodnocení loga: 0/10, self-admitted low quality bait.
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)