Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP Info - český informační portál
#11
Taky se vám hned druhé stránce stáva to,že i když jste odpovědě u všech otázek, je stále u prvních dvou požadovaná odpověď? Nebo to je jen tím, že vyplňuji na mobilu?
Odpovědět
#12
Zkoušel jsem to na PC i na mobilu a funguje mi to v obou případech správně.
Odpovědět
#13
Věk 16

Rád bych pomohl dodávat informace na MLP info nebo oficiální stránky webu bronyes ale domluvit se mužeme i jinak záleží co hledáte.

Skype: Tony

Email: loip1234@seznam.cz
REALITY IS ILLUSION
Odpovědět
#14
Dám to radši i sem. Sháníme redaktora pro novinky. Psaní a překládání novinek z Equestria Daily a jiných zdrojů.
http://www.mlpinfo.cz/clanek/shanime-red...o-novinky/

Když se nikdo nenajde, tak bohužel nebudou novinky, no...
Pokud budete mít někdo zájem, tak prosím napište.
Děkujeme.
Odpovědět
#15
Chcel by som sa opýtať, či ide o nejakú záväznú činnosť, alebo sa jedná iba o voľnočasovú aktivitu? A ešte otázka, že či dotyčný redaktor bude písať novinky podľa svojho výberu, alebo je na to nejaký postup podľa ktorého sa uprednostňujú a vyberajú správne príspevky z fór a Equestria Daily?
Odpovědět
#16
No, všichni co na tom něco děláme to děláme jen jako volnočasovou aktivitu. Nikoho nikdy nenutím aby něco dělal, takže když ten člověk nechce a přestane, tak se ta věc prostě neudělá.

Takže jestli se někdo přihlásí, tak bych byl nejradši, kdyby byl schopen každý den kontrolovat EQD a překládat a přepisovat relevantní články. Není to většinou tolik práce, jen občas se objeví něco, co zabere delší čas na překlad. Každopádně, i pokud to nebude každý den, tak budeme velmi rádi za každou pomoc.

Jen je nutné umět třeba pro překlad článků dobře česky/slovensky a anglicky. Prostě, aby v textu nebyly gramatické chyby a při překladu se to přeložilo správně.

Co se týče výběru, tak je to částečně volné a částečně se upřednostňují určité články.

Třeba nemá smysl repostovat z EQD věci jako Drawfriend Stuff a články o zahraničních conech, protože to většinu lidí z czsk nebude stejně zajímat. Pak jsou tam ty různé diskuze, které se taky samozřejmě ignorují. Dále jsou věci jako tvorba, ta se soustředí do Denních přehledů, které má na starosti aktuálně sc@lix, takže toho si redaktor novinek taky nevšímá. A zbývají informace o seriálu (proma, trailery, články o tom co bude další sérii, někdo něco napsal na twitteru, nějaké informace z panelu nějakého conu...) a takové se překládají a přepisují na web.

Dříve jsme třeba nepsali o merchi, protože jsem myslel, že to taky nemá pro většinu lidí smysl. Když začal ale s novinkami pomáhat i sc@lix, tak je začal psát, protože jemu důležité přišly. Tím chci říct, že je na redaktorovi o čem píše a co myslí, že je důležité.

Příklad toho, co se dělá opakovaně a není to denní přehled, tak třeba když jednou za měsíc vyjdou Top10 seznamy, tak se vždy stejným způsobem repostnou na web.

No a celkově platí, že se snažíme u článků dodržovat správné tagy a náhledové obrázky, což jde snadno, když se člověk podívá na minulé články a najde stejný typ článku jaký píše teď.

No, snad to odpovědělo na otázku.
Odpovědět
#17
Pořád sháníme redaktora pro novinky: http://www.mlpinfo.cz/clanek/shanime-red...o-novinky/

Ale teď navíc hledáme i někoho pro časování a překlad: http://www.mlpinfo.cz/clanek/shanime-nek...d-titulku/

Díky.
Odpovědět
#18
To se bude hodit, stejně jako to Bronywiki Rainbowwild
Odpovědět
#19
Jaký názor máte vy na tento průzkum:
http://www.mlpinfo.cz/clanek/pruzkum-den...sk-tvorby/
Odpovědět
#20
Průzkum: Jaké články vám na webu chybí

Web je zde již skoro dva roky a za tu dobu si vybudoval své pevné místo v rámci české bronies komunity. Vyšlo na něm již přes 800 článků, které ať už byly vydařené či nikoliv, si i tak našly své čtenáře. Za to vám neskutečně děkujeme, protože díky tomu víme, že naše práce dává smysl. Ale i přes tu spoustu příspěvků, které jsme vydali, vám může nějaký chybět. A proto jsme se rozhodli udělat tento průzkum, ve kterém by jsme rádi zjistili, jaké články vám chybí, a mohli tak udělat z webu ještě lepší místo.

http://www.mlpinfo.cz/clanek/pruzkum-jak...ebu-chybi/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)