Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP Info - český informační portál
#21
Spustili jsme veřejný Discord server. Pro připojení využíjte prosím tento odkaz:

https://discord.gg/KwDXvvc
Odpovědět
#22
Nábor do týmu na tvorbu titulků!!!


Pořádáme nábor do týmu, který má na starosti tvorbu titulků a to na pozice překladatele a časovače. Současný tým sice zvládá vytvořit titulky v docela slušném čase, ale stačí aby jeden člen z jakéhokoliv důvodů nemohl a už to má na tvorbu zásadní vliv. A proto bychom vás chtěli požádat, jestli umíte dobře anglicky a zvládli by jste překlad, případně si rozumíte s časováním titulků, že by jste zvážily tu možnost a s tvorbou titulků nám pomohly.

Podmínky:
  • Věk minimálně 17 let
  • Umět dobře česky i anglicky
  • Komunikace - používáme vlastní Discord server, případně skupinu na Skypu

Překladatel titulků – Pro aktivní překlad je nutné vlastnit buď Discord a nebo Skype. Překladatel by měl být schopen každou sobotu pravidelně pomáhat s překladem aktuální epizody. Pro spojení všech částí titulků používáme Google Docs. Samotné epizody se překládají z anglického transcriptu. Překladatel je dlouhodobá funkce v docela stabilním týmu, takže se předpokládá, že s námi budete schopni překládat celou 7. a případně také další série.

Časování titulků - Určitě je nutné této oblasti dobře rozumět a dokonale ji ovládat. Časujeme výhradně na iTunes Raw US verzi z Yay Ponies. Jinak platí to samé, co pro překladatele.

Určitě budeme moc rádi, když se nám rozhodnete pomoct. Jestli by jste měli jakýkoliv dotaz ohledně tohoto náboru, tak ho určitě velmi rádi zodpovíme. Napište buď přímo zde a nebo mi pošlete SZ.
Odpovědět
#23
Za celou redakci MLP Info vám přejí veselé Vánoce a Šťastný nový rok 2018. Ať svátky prožijete v klidu, míru a pohodě, ale hlavně po boku svých nejbližších:
http://www.mlpinfo.cz/clanek/vesele-vano...-rok-2018/
Odpovědět
#24
Nad tímto rozhodnutím jsem přemyšlel dlouho a nebylo vůbec jednoduché, ale nakonec jsem došel k tomu názoru, že potřeba za fungováním webu MLP Info udělat definitivní tečku.

Nejdříve trochu té historie. Na webu jsem začínal někdy v březnu roku 2015, kdy jsem měl na starosti pouze „Přehledy CZ / SK tvorby“. Postupně jsem převzal tvorbu „Denních Přehledů“, když ještě vycházeli, a začal psát první klasické novinky. No až někdy ze začátku roku 2016, jsem převzal pod sebe všechny články a stal jsem adminem celého webu. Nakonec to došlo do té fáze, že jsem prakticky na webu zůstal a stál jsem se tak jediným redaktorem. Byli to určitě nádherné čtyři roky, a chtěl bych tímto mockrát poděkovat jak Foxtrotovy, který mě tehdy do týmu přijal a také samozřejmě Reflymu. Ještě jednou díky. Nyní si tedy určitě řikáte a to jako už jako nebudou vycházet novinky a kde najdu titulky. Nebojte o nic z toho nepřijdete. Web MLP Info mým odchodem sice skončí, ale už mám za něho náhradu, kde budu s publikováním článků pokračovat a kde také naleznete všechny dosud vydané titulky. Chtěl bych to brát také jako takovou symboliku, když s G4 tu také bylo MLP Info a naopak od této doby s G5 a případnými dalšími generacemi by zde měl být nový web. Tímto bych vám chtěl tedy představit nový web, kde od dnešního dne naleznete články a také titulky. Pevně tedy věřím, že si ho oblíbíte stejně jako MLP Info a zachováte nám i tak nadále svou přízeň. Nový web dalstal příhodné jméno „Přátelství je Magické“ a najdete ho na této adrese:
Odpovědět
#25
Nepřekvapuje mě to. Chvíli jsem na web taky publikoval ale nechal jsem toho.
Už před rokem (možná déle) jsem ti říkal že bys měl spíš založit vlastní web a tam publikovat. Problém mlpinfo byl především prvotní impuls to dát dohromady ale už nebyla vůle to dlouhodobě udržovat a rozvíjet. Nejvíce je to vidět na vzhledu webu, který se od počátku vůbec nezměnil a už tehdy to na mě působilo nepřiliš urovnaným a promyšleným dojmem.
Czequestria 2019 stream. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Twitter|Web|Steam
Odpovědět
#26
Vzpomínám si na to, že jsme se o tom bavili, ale já to tehdy nechtěl opouštět z toho důvodů, že jsem stálé věřil v to, že mi to Refly kompletně předá do správy a později mi to už přestálo dávat smysl, tedy až do této doby, zde ale také velký faktor hrálo to, že nám skončil samotný seriál a tím pádem také celá G4 a tak jsem si řekl, že kdy jindy než teď je ta nejpříhodnější doba, kdy MLP Info opustit a začít s novým webem, protože budu mít na jeho tvorbu klid, z toho důvodů, že by neměli vycházet žádné zajímavější zprávy.
Odpovědět
#27
Ještě bych chtěl přidat i náš pohled na věc. Mrzí nás, že se Sc@lix vůbec o ničem nezmínil ať už ústně nebo písemně- byli jsme před rokem na karaoke, z kraje roku na Pgf, já byl (ač jen krátce) na FF, oba jsme byli na CZQ a nikde nic. Twilightoops

http://www.mlpinfo.cz/clanek/konec-ery-s...-mlp-info/
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#28
@niemand: V tomhle ohledu se musím ohradit. K definitivnímu rozhodnutí jsem dospěl v posledních několika týdnech. Není to nic, co bych plánoval s delším časovým odstupem. Sami jste museli vidět, jak na tom web je, že já jsem byl prakticky jediný, kdo ho držel naživu, nebýt mě, tak by skončil už dávno a to nemyslím tak, že bych se chtěl nějak naparovat a nebo si brát zásluhy za něco, co není pravda, to určitě ne. Tohle je prostě holý fakt, který nemůžeš nijak popřít. V jediném v čem máš pravdu je to, že jsem vás o tom mohl informovat, ale v tomhle ohledu si nemyslím, že by to něco změnilo. Už několikrát jsem psal Reflymu, jestli by my nemohl web přenechat, že bych ho měl kompletně ve své správě. Bohužel mi ho přenechat nechtěl. No a jednoduše já už jsem čekat nechtěl. Já jsem iniciativní byl, ale bohužel vše ztroskotalo na Reflyho rozhodnutí. Také mě to mrzí, protože určitě nerad opouštím tak dobře zajetý web, ale jiná možnost zde opravdu nebyla.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)