10.09.2012, 17:50
Mas BAN, protoze dneska me otravuje neustale jeden Nizozemec se svymi produkcnimi problemy a ja nemam cas na prekladani ChiliCili z cestiny do anglictiny.
|
Máš BAN !!
|
|
10.09.2012, 17:50
Mas BAN, protoze dneska me otravuje neustale jeden Nizozemec se svymi produkcnimi problemy a ja nemam cas na prekladani ChiliCili z cestiny do anglictiny.
10.09.2012, 17:55
Máš BAN za *
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
10.09.2012, 17:58
Máš BAN , protože zase nepíšete tečky za větama.
10.09.2012, 18:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.09.2012, 18:01 uživatelem Foxter. Edited 1 time in total.)
.Máš BAN, protože jsem jí napsal na začátek ←
10.09.2012, 18:04
Máš BAN,protože nevím za co ti ho dát
10.09.2012, 18:25
máš BAN za to že tady pořád banuješ a už ti došly nápady a taky za to že máš 444 příspěvků
Sub specie aeternitatis
Veritas et scientia Live long and prosper Sekční moderátor
10.09.2012, 18:28
Máš BAN,protože to číslo se mi líbí.Ještě si ho chvíli nechám
10.09.2012, 18:52
maš BAN protože ho už nemáš heč
Sub specie aeternitatis
Veritas et scientia Live long and prosper Sekční moderátor
10.09.2012, 18:58
Máš BAN,protože nějak jsem svůj obrázek zveřejnit musel no
|