Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban, lebo použijem istý DeLorean a uvidíme, či má prorok pravdu Raritywink
Bow to the Princess!
Odpovědět
máš ban protože se už dneska nebudu na nic dívat Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Máš ban lebo by si uz nemlaa Rainbowlaugh
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
máš ban protože nebudu. prostě ja za to nemůžu že 7čka je prokletá a curse mi nefakčí protože se mi zblaznil pc Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Máš ban, lebo to asi bude chcieť nový PC.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN, protože jsi nepřešla na desítky. Rainbowlaugh
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Máš ban protože ja bych spíše uvítala novej tablet s hdm kabelem než novej pc Rainbowlaugh
Edit: ty ďable desítkovej máš ban za desítky Ajsmug
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Máš BAN, protože desítky jsou celkem vyhovující alternativa sedmiček. Kór, když nechceš riskovat instalování staršího systému na notebook, který od počátku běžel na omsičkách. Rainbowlaugh
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Máš BAN, protože na desítkách není automaticky nainstalovaný pingball
Odkazy na kterých najdete mě a moji starou tvorbu:
Youtube
Facebook
Steam

Twilightsmile Láska a přátelství je nejdůležitější věc na celém světě. Twilightsmile
Odpovědět
Máš BAN, protože tu je GabeN a jeho Steam. Ajsmug
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 21 host(ů)