19.02.2017, 22:34
Máš ban, lebo použijem istý DeLorean a uvidíme, či má prorok pravdu
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
19.02.2017, 22:34
Máš ban, lebo použijem istý DeLorean a uvidíme, či má prorok pravdu
Bow to the Princess!
19.02.2017, 22:36
máš ban protože se už dneska nebudu na nic dívat
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
19.02.2017, 22:42
Máš ban lebo by si uz nemlaa
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
19.02.2017, 22:43
máš ban protože nebudu. prostě ja za to nemůžu že 7čka je prokletá a curse mi nefakčí protože se mi zblaznil pc
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
19.02.2017, 22:55
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.02.2017, 22:56 uživatelem Morče. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože jsi nepřešla na desítky.
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall) Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.
19.02.2017, 22:56
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.02.2017, 22:56 uživatelem Shiro neko. Edited 1 time in total.)
Máš ban protože ja bych spíše uvítala novej tablet s hdm kabelem než novej pc
![]() Edit: ty ďable desítkovej máš ban za desítky
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
19.02.2017, 23:02
Máš BAN, protože desítky jsou celkem vyhovující alternativa sedmiček. Kór, když nechceš riskovat instalování staršího systému na notebook, který od počátku běžel na omsičkách.
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall) Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.
19.02.2017, 23:05
Máš BAN, protože na desítkách není automaticky nainstalovaný pingball
|