Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naše noviny
#31
Skvělé. 
Z.L.O.  Rainbowlaugh
 


 
Odpovědět
#32
Kto bol tým posledným ? Pink Fluffy Unicorn že išiel ako fakľa ??? Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Ponies are Love. Love is everything... We need to learn to share it...  Flutterryay

I Wish... I Hope... I Dream... I Pray... The Lights of Nibel will be Guiding mine Way...


"Nezabudni na všetky lekcie. Nielenže ti pomáhajú byť a zostať stále dobrým a láskavým človekom, ale aj si neprestávať vážiť okolia a všetkého toho, čo ti vždycky aspoň trocha rozžiari tvoj deň a dáva ti silu ísť stále ďalej a nikdy sa nevzdať... Stojí to vždy za to (aj pre úsmev a dobrý pocit - tie sú najkrajšie a sú zadarmo...)" -Joy144SK-
Odpovědět
#33
U dnešního vydání prosím pozor, jedna informace v prvním článku může vyznít jako náznak spoileru.
Zbytek, Enjoy.
Obyvatelé Equestrie se obávají nadcházejících problémů
Celá Equestrie si tento týden uvědomila, že už je podezřele dlouho klidné období.  Dle zkušeností z minulosti to považují za klid před nadcházející bouří, která může udeřit kdykoliv v následujících dnech.

Velice silně tomu věří například Lyra Heartstrings, která z vrcholku radnice Ponyvillu hlásala, že nadchází přímo konec světa, a odmítala slézt, dokud jí Bon Bon nepohrozila, citováno doslova, že: „Nedostaneš perníčky, které jsem odpoledne napekla.“

Poníci se kvůli tomuto názoru rozdělili na dva hlavní tábory. Někteří se zhlédli v životní filosofii Berry Punch – začali si plně užívat toho, čemu říkají zbytek svého života a nehledí na budoucnost. Protipól jim tvoří tábor těch, co se připravují na možnou temnou podobu budoucnosti, například Filthy Rich začal sponzorovat vývoj kouzelného celokrycího brnění a rodina Applovic uvažuje o vybudování velkého protimagického úkrytu na svém pozemku.

Jiný názor je zastoupen pouze u jednotlivců, mezi něž můžeme řadit princeznu Twilight Sparkle. Ta se vyjádřila takto: „Už nebudu odpovídat na žádné otázky o temné budoucnosti! Už jsem kvůli nim utratila příliš bitů za prášky proti bolestem hlavy. Buď se nic nestane, nebo to s kamarádkami vyřešíme, a když ani to ne, tak to dám jako domácí úkol studentům své školy, prostě jako obvykle.“

Vládkyně Equestrie, princezny Celestie a Luna, se k dění nevyjádřily. Dle agentury JKP prý v poslední době hlavně hloubají nad mapami a porovnávají nabídky cestovního pojištění.

- Silly Words


Neobvyklý cutie mark mate experty
Pobočka Cutiemark crusaders v Ponyville, která se zabývá poradenstvím v oblasti cutie marků, narazila na neobvyklý případ. Je jím poník Couch Potato, podle kterého ho jeho cutie mark předurčuje stát se povalečem.

„Je to velmi neobvyklé a hodně to mění naše chápání cutie marků. Základem je, že symbolizují věci, které jejich nositelům jdou a které je baví. Obecným znakem také bylo to, že nějakým způsobem se týkají, ať už přímo nebo nepřímo, činností prospěšných či užitečných i pro ostatní,“ sdělila nám Sweetie Belle.

V případě Couch Potato toto ovšem neplatí, tedy alespoň na první pohled. Dle zkoušek CMC je jeho talent skutečně se válet, pospávat, nechat se o sebe starat a občas poznamenat kousavou poznámku. „Zkoušeli jsme i doslovnou interpretaci. Cutie mark vypadá jako pohovka, tak jsme ho přivedli do obchodu s pohovkami, jestli by se nehodil jako tester. Nedokázal vůbec užitečně popsat, co se mu na zkoušené pohovce vadí nebo nevadí, a pak nám ještě prodavač řekl, že ta pohovka je po těch pěti minutách tak proležená, že ji nemůže dál prodávat… Tak ted máme v klubovně proleženou pohovku pro případné další klienty.“

Dle neoficiálních zpráv z agentury JKP se vyskytuje poník s podobným cutie markem v Las Pegasus, jeho prý však znamená gamblerství. Majitelé kasina Flim a Flam tuto zprávu však kategoricky odmítají.

Zdali je to nadcházející trend a jak to ovlivní společnost si v tento okamžik odborníci netroufají říct. „Stojí to za podrobnější sledování,“ shodují se.

- Silly Words


Princezna Luna navrhuje „Dream time“, posun času východu a západu měsíce o hodinu dříve
Princezna Luna ve své snaze přiblížit se poníkům založila po vzoru Rockhoofa a Stygiana podvečerní kroužek pro hříbata, ve kterém jim vypravuje příběhy zapomenuté i moderní. Kroužek je dle jejích slov úspěšný, ale chybí jí jedna věc.

„Mnoho hříbat má povinnou dobu, ve které se mají vrátit domů. Tato doba však nastává dříve než okamžik, kdy Měsíc posílám na jeho putování oblohou. Nemohu tedy měsíc poslat dříve, než začnu vyprávění. Jsem přesvědčena, že kdybych ho mohla zvedat o hodinu dříve, působilo by vyprávění efektněji.“

Většiny poníků by se změna nedotkla, ale o to hlasitější protesty zaznívají třeba ze strany astronomů a z Asociace mořeplavců. U prvních by to rozhodilo propočty pohybu nebeských těles a měsíční hodiny, zatímco druzí se obávají, že tato skoková změna polohy Měsíce by vyvolala tsunami, které by mohlo způsobit škody až pět kilometrů od pobřeží.

Proti se staví i princezna Celestie. Argumentuje narušením přirozeného rytmu dne, ovšem princezna Luna její argument hned přebila vlastním protiargumentem: „Nemysli si, že jsem zapomněla na tvůj východ slunce v divadelní hře, sestřičko.“

- Silly Words


[ Inzerce ]
Nabízím výcvik sebeobrany v Baltimare za smluvní ceny. Vhodné pro ochranu před divokými predátory, opilými námořníky a nepovolenými nose-boops.
Sponzoruje Black Belt
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#34
Nepovolené noseboops jsou nejlepší noseboops, zvlášt když je ten poň nečeká
Fluttershy fan, Pinkie and Pinkamena lover und ze Soldier of the night.


The more things change, the more they stay the same (General  Shepherd, CoD MW2).
Except
war. War never changes. (Fallout 4).
And that's why every war is worse than war before.

TELEPORTOVAL JSEM CHLEBÁÁÁÁ
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)