Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naše noviny
#51
Sláva "Spolku pro záchranu utíkajících hříbat"
Odpovědět
#52
Po tichých měsících jsem si tu sepsal jeden alternativní headcanon.Equestrie objevila dlouho schovanou princeznu

Včera nečekaně došlo k odhalení nové princezny Equestrie při oslavě na Sweet apple acres. Granny Smith, kterou si všichni dlouhé roky pamatují jako hlavu farmy, při oslavě svých narozenin ukázala, že je alicorn.

Zjištění napomohla Princezna Twilight Sparkle. „Nenašla jsem konkrétní záznamy ani rodný list, ale pomocí datování vzniku Ponyvillu a dobových článků se mi podařilo určit, že Granny Smith by letos dosáhla 121 roků,“ vysvětlila nám.

Na oslavě pak při otázce, jaké je tajemství její dlouhověkosti, prohlásila: „Už je to skutečně tak dlouho?“ Následně se dlouze zamyslela a s tichým zamumláním, k šoku všech přítomných, se ze staré klisny stal majestátní alicorn.

„Stalo se to poté, co jsem přišla na recept Zap-apple džemu a zkrotila chaotickou magii těch jablek. Velmi mne to vylekalo. Dělala jsem, co jsem mohla, abych změny skrývala. Dařilo se mi to, dokonce až tak dokonale, že jsem sama zapomněla, že to skrývám a že bych pomalu už měla fingovat vlastní smrt. V té době jsme znali jedinou princeznu, jediného alicorna. Kdybych s tím vyšla na veřejnost, bylo by to horší než rouhání. Ale sama vidím, že doba už pokročila,“ vysvětluje princezna Granny Smith.

Vznesli jsme dotaz i na bývalou princeznu Celestii, která potvrdila, že v té době něčí povznesení cítila, ale nikdy se jí nepodařilo najít, komu se to podařilo. Byl to ale její popud pro založení školy pro nadané jednorožce a hledání talentu, který by to dokázal opakovat.

Nová princezna se do vlády nehrne. Zatím zůstává na farmě, ale zjišťuje si, jaké má možnosti a kde může pomoct. Většina poníků dle agentury JKP tipuje, že začne řešit hlavně zemědělství, výživu, ale také dopravu.

- Silly Words
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#53
Ufff...já už se děsila, že do Equestrie dorazí taky nějaký virus AJ lie A ona povstala nová "princezna zemědělství", to je nádhera Rainbowlaugh Toto odhalení parádně vysvětluje ten její do výšky načesaný účes - snažila se jím skrýt svoji magii! Pinkiegasp  Jen si nejsem jistá, jak by se jí povedlo schovat křídla pod ten její šátek Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)