Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrava: the Movie
#21
!Menší update ohledně kina!

Informace se týká ohledně promítání filmu. Má se to tak, že avizovaná návštěva kina může být vyřešená dvěma způsoby. Naskytla se nám totiž dost zajímavá příležitost, která se nám hodně zamlouvá a, jestli bude splněná podmínka, klidně bychom do ni i šli. Takže zde jsou ty možnosti.

1. Veřejná projekce - Budeme se účastnit normální veřejné projekce, kde budeme sedět v sále spolu s ostatními návštěvníky. Jenom s tím  rozdílem, že nám zařídím, abychom byli pohromadě. Takže rezervace bude udělaná dopředu.

2. Soukromá projekce - Není problém zařídit soukromou projekci, určenou jenom pro nás, v pronajatém kinosále v Cinema City. Nebyli bychom tak rušení ostatními návštěvníky a mohly bychom si tak film v klidu užit. Jediná podmínka je, že abychom do toho šli, tak se srazu musí účastnit nejméně 30 lidí. Potom by každého "vstupenka" vyšla na 200,-Kč. Což je jenom o 30,-Kč navíc oproti ceně normální vstupenky.


Vše teď závisí jen a pouze na vás. Nechci aby to vyznělo tak, že zde nutím přijet, co nejvíce lidí, to rozhodně ne, budeme vůbec rádi, když sem někdo dorazí. Jenom jsem chtěl dát vědět, že zde existuje takováto možnost.
Odpovědět
#22
Hmm to je fakt dobrej deal, co jsi zjistil! 30 lidi neni zas tak tolik a 200 Kc to se da taky zkousnout, to je jak vstupenka na 3Dcko a za soukromou projekci, nice! To bych i prijel, nebyt toho ze ziju v UK :S
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#23
Bump!

Tohle stojí za zvážení Pinkiesmile
Živím se gramatickými chybami a dramaty na conech. Kreslím pro Czequestrii, pípám za Libuši, a ještě radši pípám sama za sebe.

Am birb. Beep beep.
Odpovědět
#24
ano stojí to zvážení, ale pokud už by se dělala soukromá projekce, bylo by vhodné zkusit zajistit nedabovanou verzi. Protože mimo Prahu je takřka 100% pravděpodobnost pouze dabingu a to spoustu lidí odradí.
Odpovědět
#25
Výborně a teď se tu všichni serveme, kdo chce dabing a kdo ne
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#26
musíš tady hned útočit? já jen navrhl, že by to bylo vhodné zkusit, protože vím co slyším kolem sebe. Stejně to bude na 99% v češtině protože se na nás distributor vykašle.
Odpovědět
#27
Ferrari a Froldo jestli se chcete hádat, tak běžte prosím jinam, jenom tím kazíte tohle vlákno, které je určené pro seriózní diskuzi okolo srazu a nikdo zde není zvědavý na vaše rozepře. Určitě nedopustím to, aby to zde dopadlo stejně jako ve vláknu určenému pro diskuzi ohledně dopravy na Galacon. Takže zde se prosím vyjadřujte pouze ke srazu a nezajímá mě, že ten či onen si začal a chtěl ses jenom vyjádřit. Je tolik jiných cest, kde jsi mu to mohl napsat. Ale bych se také vyjádřil k tomu tvému příspěvku. Film i při připadne soukromé projekci bude s dabingem, podle mě to není důvod k tomu, aby někdo na sraz nejel. Nejedeš snad zde jenom kvůli tomu filmu, ale také proto, aby ses setkal s ostatními a pobavil se s nimi, navíc pokud zde pojedeš z nějaké větší dálky. Proto jestli někdo by uvedl jako důvod, že sem nepřijede jenom kvůli tomu, že film bude s dabingem, tak je to jenom pouhá výmluva a pravý důvod je, že se mu zde nechce a nepřijel by zde ani tak. To máš to samé jako kdyby si řekl, že na ten sraz nejdu, protože tam jen i ten člověk, kterého vůbec nemusím a tak kvůli němu zavrhnu i ostatní. Jednoduše si ho nevšímám a bavím s těmi, kvůli kterým jsem tam hlavně přišel. Takže abych to nějak uzavřel. Není zde žádný důvod, proč by zde někdo nemohl přijet, kromě opravdu závažných důvodů, které naopak dokážu pochopit. Tímto je moje vyjádření ohledně této situace u konce a více bych už to tady nerozebíral.
Odpovědět
#28
Vrátím se zpět k tématu po brilantním sc@lixově příspěvku, který mi vzal vítr z plachet – chtěl jsem totiž napsat něco podobného. 30 korun navíc za soukromou projekci zní výborně, až moje pochybovačná povaha tvrdí, že někde v tom musí být háček. Rainbowlaugh Modlím se tedy, ať těch minimálně 30 lidí přijde.
Odpovědět
#29
Mondrogar by byl schopny tohle objasnit lepe, ale v USA si kina berou 50% ze vstupenky, 50% jde firme, ktera reprezentuje dany copyright v zemi/regionu. A z toho (po uriznuti kousku pro sebe) jde zbytek produkcnimu teamu a tak dale.

Tudiz kino v Ostrave z minimalniho poctu a danem vstupnem bude mit 3000 CZK, coz zaplati ty 2.5 hodky projektoru s reklamami (a dostanou dalsi lidi aby splnili kvotu zobrazenych reklam divakum) a staff, kterej tam beztak bude!

Proto taky kina prodavaji predrazene popkorny/koly atp. aby si uhradila provoz a najimaj studenty na uklid a vstup. I tady v UK, Readingu je kino, ktere vypada tak, ze sotva jede. Jo vybaveni neni spatny, 4K Sony a dobry zvuk, ale vchod je temny, zhasnuty a clovek musi nejdriv do prvniho patra aby se dostal k nejake kase a ty kasy maji sloucene s prodejem jidla a piti, takze k listku dostanete i hot dog Rainbowlaugh

Efektivni provoz ale teda image to trochu srazi.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#30
Souhlasím se Sc@lixem, pokud se chcete dohadovat, tak rozhodně ne tady. Co se týče projekce, záleží na tom, jestli budou k dispozici jak dabing, tak titulky. Pokud bude obojí, můžeme vytvořit anketu, kde mohou ostatní demokraticky rozhodnout, které verzi dají přednost.
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)