Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrava: the Movie
#91
2,5 hodiny cesty zpět, za mnou! Pinkiesmile Moooc děkuju, za včerejšek, jak organizátorům, kterým patří můj obdiv Ajsmug , ale také všem ponískům co se zúčastnili! ^w^ Všichni jste byli moooc friendly, a taky si toho moooc cením! Rozhodně přijedu, co nejdřív budu moct, na další sraz. :3 Tak se na vás zase těším!
VINYL SCRATCH

Psáno "Ambey", ale vyslovuje se to "Embí".   Ajsmug  
Odpovědět
#92
Super sraz, v Ostravě to zase žije!
Díky za placku, plakát a možost poznat nové poníky a znovu vidět ty které už znám Pinkiesmile
Twilicane brings the pain!
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#93
Hmmm, tak mám uklizeno a jen řeknu krátce: užil jsem si to jak cyp!!! Další z parádně strávených víkendů. Z Landeku jsem si odnesl kousek černého uhlí. Flutterryay A film v češtině byl fajný. Ajsmug Akorát by to pro příště chtělo jinou restauraci/hospodu než Slunečnici. Jen pro představu, takhle to celé skončilo (2 večery a asi 7-8 lidí, co u mě pilo):
[Obrázek: 2f97yfutnzrz.jpg]

Tož díky a doufám, že se uvidíme brzo znova!
Odpovědět
#94
(15.10.2017, 15:07)hviezdosz Napsal(a): Hmmm, tak mám uklizeno a jen řeknu krátce: užil jsem si to jak cyp!!! Další z parádně strávených víkendů. Z Landeku jsem si odnesl kousek černého uhlí. Flutterryay A film v češtině byl fajný. Ajsmug Akorát by to pro příště chtělo jinou restauraci/hospodu než Slunečnici. Jen pro představu, takhle to celé skončilo (2 večery a asi 7-8 lidí, co u mě pilo):
[Obrázek: 2f97yfutnzrz.jpg]

Tož díky a doufám, že se uvidíme brzo znova!

Bylo fajn tě poznat šéfe - znal jsem tě jen dle... poněkud nepřesné reputace Rainbowlaugh
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#95
Společná fotka  Pinkiesmile
[Obrázek: bJW4OJq.jpg]
Odpovědět
#96
Konečně jsem se dostal k tomu, abych se k uplynulému srazu také vyjádřil. Z pozice hlavního organizátora ten sraz považují za velmi úspěšný. Byl to historický největší sraz, který se v Ostravě kdy uskutečnil s celkovým počtem 30 účastníků. Jsem moc rád, že jsem se do jeho organizování pustil, byla to moje vůbec první zkušenost s organizováním něčeho tak velkého, a určitě to nebylo naposledy. Vím, že sraz nebyl bez chyby, hlavně se moc omlouvám, za komplikace v Landeku, ale nepočítal jsem s tím, že tu exkurzí nebudeme mít jenom pro sebe, ale že vás připojí k další skupině, v tomhle ohledu mě Landek opravdu zklamal. Ale doufám, že jste si exkurzi i tak užili. Kino si troufnu říct, že se líbilo všem a večerní posezení v restauraci určitě také. Twilightsmile Tímto bych chtěl vám nesmírně moc poděkovat, že jste sem přijeli, ani nevíte jak si toho vážím, protože jste si určitě mohly vybrat mezi něčím jiným než návštěvou Ostravy, o to více si toho cením. Máte moje velké DÍKY. Doufám tedy, že se vám sraz líbil a že jste si ho užily a jestli se v budoucnu bude zase nějaký takový velký sraz konat tak sem znovu zavítáte. Protože Ostrava se po dlouhém spánku probouzí znovu k životu.
Odpovědět
#97
Sraz byl naprosto úžasný, odnesl jsem si z něj nejen krásné vzpomínky, ale zároveň nového oblíbeného poníka Tempest Rainbowlaugh   Takže děkuji Organizátorům za super víkend,  Hviezdoszovi za ubytování s komplet servisem Rainbowlaugh a také všem zúčastněným poníkům, co mi dělali příjemnou společnost.  
Poznámka: Jen příště prosím zvolit jinou restauraci, kde nás nebudou vyhánět tak brzy, to jsem jako fakt čuměl a taky to tam bylo dost drahý Rainbowlaugh
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
#98
Teď když už jsem zase ve zdraví dojel a mohu v klidu a vsedě psát, tak se taky vyjádřím. Pravda, trochu utahaný a už se mi pletou písmenka, tak se omlouvám za překlepy.
Sešla se skvělá parta lidí, rád jsem s vámi všemi zase pobyl, při ekurzi, při promítání i při věčerních pivech v poddimenzovaném pondniku (neberte to moc zle, umím si představit jaký kumšt je výběr podniku pro takové stádo, co Ostrava neviděla Rainbowlaugh ).
Film jako takový opoznámkuju až ve vlastním vlákně a až si ho poslechnu v původním znění. Ale jak tam na začátku měli tu holčičku s Fluttershy, co nás prohlásila za dobré rodiče - no, mé vnitřní dítě bylo z filmu nadšené Pinkiehappy
Drobné vady na kráse se vloudí vždy, ale za mínus to považuju až potom, co se několikrát opakují. Takže jste snad nabrali zkušenosti do příštího velkého srazu a o to bude lepší Ajsmug S radostí přijedu znovu.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#99
Mno, teď jsem celkem dost smutnej že mě musela nemoc chytnout zrovna teď, alespoň lepší než třeba v polovině srazu, bych tam bych byl akorát velká potíž, jáj to bych fakt nechtěl, tak další sraz mi to snad vyjde, vypadá že jste si to fakt užili
Odpovědět
(16.10.2017, 03:44)Burpy Napsal(a): Mno, teď jsem celkem dost smutnej že mě musela nemoc chytnout zrovna teď, alespoň lepší než třeba v polovině srazu, bych tam bych byl akorát velká  potíž, jáj to bych fakt nechtěl, tak další sraz mi to snad vyjde, vypadá že jste si to fakt užili

*Hug* včera po sraze to na mě taky vlezlo :/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)