18.04.2013, 10:42
Cool Derpingu, jak amatérskej postapo fimfic to zní 
A já tam nejsem!
You're dead to me!

A já tam nejsem!
You're dead to me!
|
Poníci ve snech
|
|
18.04.2013, 10:42
Cool Derpingu, jak amatérskej postapo fimfic to zní
![]() A já tam nejsem! You're dead to me!
18.04.2013, 11:30
Ty jsi byl ten co nás bombardoval
18.04.2013, 22:12
Rád bych něco vypsal, ale nechci riskovat ban.
![]() Tak snad řeknu jen ten sen kdy jsem snil o Pinkamena x Pinkie ship. Proč? Neptejte se mne.
The name's Tuxedo...Pinkamena Tuxedo...
18.04.2013, 22:16
Já měla tolik snů o MLP.. xD Zvláštní ale je,že vždycky když se mi něco zdá tak si uvědomím že je to sen,takže si o můžu naplno užít..Skočit bungee-jumping bez provazu a tak..Joo,snění je prostě...AWESOME
18.04.2013, 23:14
To mě mohlo napadnout...přirozené lucidní sny
sem zvědavej co se o tobě dozvim příště
18.04.2013, 23:44
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 18.04.2013, 23:44 uživatelem Foxtrot. Edited 2 times in total.)
Hmm... lucidní snění? To už je dávno... hodně dávno...
Poslední dobou (řádově měsíce, možná i rok nebo víc) už si sny ani nepamatuju, takže začínám pochybovat, jestli se mi vůbec nějaké zdají... Ale po dlouhé době jsem měl jeden nedávno. Byl o tom, že se z celé Mane6 stali alicorni... nevím jestli tomu mám říkat sen nebo noční můra...
21.04.2013, 07:24
Mě se zdálo o Pinkie pie jak vcházím do jejího domu a křičí Cupcakes TIME !
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV ![]() tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be remake.
21.04.2013, 09:57
Zdál se mi jeden z mých klasických šíleně chaotických snů.
Na začátku byla nemoc. Pro ty co znají C&C, Spike žral co neměl a začalo na něm růst Tiberium a mane 6 se ho snažily vyléčit, akorát to moc nešlo, protože Zecora si zrovna šla na studentské koleje na pizzu. Pak na konci se ještě Rarity smrtelně urazila, když jsem je potkal společně se Spikem a pozdravil jsem je "Ahoj Sparity"
27.04.2013, 20:29
27.04.2013, 22:42
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 27.04.2013, 22:43 uživatelem Dex. Edited 1 time in total.)
Jen co začnu být moc líný na to,a bych si zapisoval sny hned co se probudím (což jsem tak týden dělal), okamžitě je začnu zapomínat ještě než se probudím, takže pak nemám co si zapsat ani když chci.
Musím to nějak vymyslet, abych si je mohl zase zapisovat, protože zatím jsem měl jen jeden half-pony sen a to je prostě málo
První Equestrijský Drakobijcobijec
|
|
|