Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
Cool Derpingu, jak amatérskej postapo fimfic to zní Rainbowlaugh
A já tam nejsem! Flutterrage You're dead to me!
Odpovědět
Ty jsi byl ten co nás bombardoval
Rainbowlaugh
Odpovědět
Rád bych něco vypsal, ale nechci riskovat ban.


[Obrázek: mlfw981_73965%20-%20pinkamina_diane_lie%...vector.png]

Tak snad řeknu jen ten sen kdy jsem snil o Pinkamena x Pinkie ship.

Proč? Neptejte se mne.
The name's Tuxedo...Pinkamena Tuxedo...
Odpovědět
Já měla tolik snů o MLP.. xD Zvláštní ale je,že vždycky když se mi něco zdá tak si uvědomím že je to sen,takže si o můžu naplno užít..Skočit bungee-jumping bez provazu a tak..Joo,snění je prostě...AWESOME Rainbowlaugh
Rainbowhuh
Odpovědět
To mě mohlo napadnout...přirozené lucidní sny Rainbowlaugh sem zvědavej co se o tobě dozvim příště Rainbowlaugh
Odpovědět
Hmm... lucidní snění? To už je dávno... hodně dávno...
Poslední dobou (řádově měsíce, možná i rok nebo víc) už si sny ani nepamatuju, takže začínám pochybovat, jestli se mi vůbec nějaké zdají...

Ale po dlouhé době jsem měl jeden nedávno.
Byl o tom, že se z celé Mane6 stali alicorni... nevím jestli tomu mám říkat sen nebo noční můra...
Odpovědět
Mě se zdálo o Pinkie pie jak vcházím do jejího domu a křičí Cupcakes TIME ! Rainbowlaugh
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV Pinkiesmile
tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be
remake.
Odpovědět
Zdál se mi jeden z mých klasických šíleně chaotických snů.

Na začátku byla nemoc. Pro ty co znají C&C, Spike žral co neměl a začalo na něm růst Tiberium a mane 6 se ho snažily vyléčit, akorát to moc nešlo, protože Zecora si zrovna šla na studentské koleje na pizzu.

Pak na konci se ještě Rarity smrtelně urazila, když jsem je potkal společně se Spikem a pozdravil jsem je "Ahoj Sparity" Rainbowlaugh
Odpovědět
(18.04.2013, 22:16)Cracky Napsal(a): Já měla tolik snů o MLP.. xD Zvláštní ale je,že vždycky když se mi něco zdá tak si uvědomím že je to sen,takže si o můžu naplno užít..Skočit bungee-jumping bez provazu a tak..Joo,snění je prostě...AWESOME Rainbowlaugh

Hmm, to já si právě niky nedokážu uvědomit... Twilightoops
Odpovědět
Jen co začnu být moc líný na to,a bych si zapisoval sny hned co se probudím (což jsem tak týden dělal), okamžitě je začnu zapomínat ještě než se probudím, takže pak nemám co si zapsat ani když chci.
Musím to nějak vymyslet, abych si je mohl zase zapisovat, protože zatím jsem měl jen jeden half-pony sen a to je prostě málo Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)