16.01.2013, 21:51
Skvělý, rád slyšim lidi, že maj lucidní sny.
|
Poníci ve snech
|
|
16.01.2013, 21:51
Skvělý, rád slyšim lidi, že maj lucidní sny.
16.01.2013, 22:15
To se mě stalo poprvé (a pak ještě den potom),i sny se mi poslední dobou pamatují lépe,možná to souvisí s tím že mám zabavený PC
16.01.2013, 22:34
Mě se bohužel o ponících nezdá vůbec nic. No poslední dobou mám na sebe navazující sny. Většinou to bývají série takových 3 až 5 snů. Když je taková série u konce tak mívám tak někdy týden, někdy 2 týdny úplně bezesné noci nebo si nejsem schopný zapamatovat ani to, že se mi něco zdálo. No a po těch 2 týdnech mám pak zase nějakou sérii snů. Je to docela zajímavé mít snění jako seriál
Lidský život je jako květina. Ze začátku je to malé a nerozvinuté poupě, ale jednoho dne nádherně rozkvete a až příjde jeho čas tak uvadne a uschne. To, že je někdo jen malé poupě ještě neznamená, že nikdy nerozkvete.
16.01.2013, 23:32
Ja som si pred nejakým časom začal viesť snový denník, čo je pri tom, ako často si sny pamätám, fakt zaujímavé
![]() Prihadzujem link na jeden free e-book týkajúci sa spánku a snov, je celkom zaujímavo spracovaný (samotnú stránku som myslím spomínal Geeshtovi v jednom topicu o LD) http://dreamstudies.org/subscribe-to-dreamstudies/
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
16.01.2013, 23:43
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.01.2013, 23:46 uživatelem Geeshta.)
Enchance your dream life vypadá zajímavě, to pude do mobilu.
Ovšem jestli to někde seženu free ![]()
16.01.2013, 23:56
Chce to maximálne subscribe, keby nešlo, napíš do PM mail, prepošlem.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
17.01.2013, 00:26
Dúfam že si na to spravím cas cez letné prazdniny
17.01.2013, 21:28
Hotsteppa, knížku sem si stáhnul a celou přečet. Leccos z ní už sem znal, ale leccos ne a zaujalo mě to procházení si dne pozpátku, v hlavě.
17.01.2013, 21:51
Mňa napríklad zaujali potraviny na podporu spánku, musím niekedy skúsiť. A niektoré z tam uvedených tipov aj praktizujem, občas si pred spaním zacvičím čchi kung alebo zapálim soľnú lampu
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
17.01.2013, 22:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17.01.2013, 22:02 uživatelem Geeshta.)
Hm to já mám akorát jednu techniku, která mi pomáhá rychle usnout a vytvořil sem si jí sám - počítám do sta a takhle furt dokola, přitom si čísla vizualizuju, černý na zažloutlym papíru, jakoby pergamenu a ty čísla se objevujou, jako by je inkoustem psala neviditelná ruka neviditelnym brkem. Většinou usnu někde po dvou stovkách, i kdybych bez počítání usínal dlouho, protože by mi jela hlava na plný obrátky, tak počítání a soustředění se na vizualizaci čísel mi nedá prostor myslet na cokoliv jinýho.
- a jakmile dopočítám do sta, začnu zas od jedný. |
|
|