Hlasování: Jakou rasu má vaše ponysona?
Zemní pony
Jednorožec
Pegas
Netopýří poník
Alicorn
Měňavec (changeling)
Zebra
Jak
Gryf
Hipogryf/seapony
Jelen
Kirin
Drak
Kombinace dvou a více ras
Jiné
[Ukázat výsledky]
 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponysony a co o nás říkají
#21
@Cocodrillo: Ten obrázek mě brutálně rozesmál  Rainbowlaugh 
Musela jsem si udělat vlastní verzi
[Obrázek: lucky_ali_by_dyonys97-dcrg0fz.png]

@Inlustris: juj a jaká hra?

@Mácaman: aaaaw  Rainbowkiss  to je cute c:
Moje obrázky
Moje psaníčka
I feel that there is nothing more truly artistic than to love people.
Odpovědět
#22
Přiznejte se, kdo má jako ponysonu kirina, aspoň podle ankety!
Odpovědět
#23
To by mě taky zajímalo! Kdo se k tomu hlásí, hmmm?! moustache
This silly farmfilly fan Ajsmug

Are people born wicked?
Or do they have wickedness thrust upon them?


Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#24
Citace:@Inlustris: juj a jaká hra?

Už je to strašně dlouho ale myslím že se to jmenovalo

"Flight Rising" Pinkiesmile
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#25
Tak se také zkusím rozepsat, když mám před sebou zase pořádnou klávesnici a obrazovku.
Za dobu svého internetového púsobení jsem už několik -son taky vystřídal (prošel jsem několik pseudoregenerací, aktuálně jsem na páté Rainbowlaugh ). Poníkovské jsou poslední dvě. Trend je spíš takový, že jejich vzhled je až na pár detailů nezávislý na mém reálném, ale občas si dodatečně uvědomím, že nějaký prvek se dá vykládat symbolicky. To ale pak všechno náhodou. Jsem si jistý, že kdybych se zamyslel, tak najdu spousty, které naopak nesedí.

Aktuálně vystupuji jako šavlozubý poník, tzv. smilopon. Je to vlastní vymyšlený druh poníků, který se mi prostě zalíbil. Taky vyčnívá z normy a tak si ho spíše zapamatujete. A to, že do veg(et)a(riá)nství mám daleko, to taky dobře vystihuje.
Před lety jsem měl podobu pegase, protože symbol inspirace a protože bych z hloubek pravěpodobně nebyl tak nervózní, kdybych měl možnost vlastními silami zmírnit nebo zvrátit pád Ajsmug

Hřívu jsem nabarvil modře, protože předchozí -sony měly taky nějaký modrý prvek a modrou mám rád. Účesy, jak jsem zjistil, neumím vůbec navrhovat, takže tvar hřívy je víceméně hlavní odraz na ponysoně z reality - podobnou vlnku mi afina dělá přirozeně a zbytek má být odraz mé skoro-učesanosti (po ranním učesání se už nestarám).
Nad hlavní barvou jsem se, ač to vyzní zvláštně, tolik nezamýšlel. Prostě jsem vybral nějakou, která mi připadala, že k té modré ladí.
Od počátku jsem měl jasno, že tvář má mít základ v podobě Snailse. Ze všech hřebeckých hlav mi připadala nejvhodnější. Možná teď po osmi sériích by se našla lepší (třeba Mudbriar) ale měnit se mi už nechce.
Jeden další detail jsou oči, přičemž každé má jinou barvu - zelenou napravo a modrou do zelena nalevo. Našli by se tací, kterí by to brali už jako moc divoké a moc se snažící "vyniknout", a možná proto jsem zvolil odstíny podobné. Každopádně myšlenka je taková, že to nemá od narození, ale že jako hříbě spadl do záhonu poison joaku, který se mu dostal i do oka, ze kterého už se to nepovedlo pořádně vyčistit. Výsledek je, že když zavře oko pravé, tak tím levým vidí dvojmo (když kouká oběma, tak už se to mozek naučil korigovat). Pinkiesmile Oficiálně podle doktorů mám nosit brýle, ale nezvykl jsem si a necítím se bez nich omezen, takže taková pseudosymbolika.

Cutie mark v podobě dvou překřížených otazníků jsem vymýšlel delší dobu. Má to být symbolika něčeho, co umí a co ho baví, že. No, vzhledem k tomu, že my se musíme všechno učit, tak to není tak snadné, určit něco, co splňuje oboje. Nakonec jsem skončil u jakéhosi neurčitého "hraní si s jazykem", tedy talent pro dvojsmysly, slovní hříčky a podobných matoucích zvěrstev. A k tomu mi prostě ta interpunkční znaménka sedla.
S tím se pojí i jméno, které jsem mu pak vymyslel dodatečně. Ve jménech obecně dělám zmatek už od začátku ( Ajsmug ), ale "Quint" nezní tak poníkovsky, jako "Silly Words".
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#26
Jo smilopon je roztomilý  Rainbowlaugh tvoji -sonu jsme řešili už na Bronyscotu
eternal shyness  Unsuresweetie  

DeviantArt
Odpovědět
#27
U mne volba tenkrát padla na pegase. Tedy cestovavý, A doprovod Luny. Zatím to není až tak extrovní, ale to je otázka prostředků. Trochu ošuntělý plášť, obligátní knírek (akorát se s ním otravuje příliš málo tvůrců nejrůznějšího fantasy) a tmavé boty. Byla tu bitva mezi bojem a cestou (roh vs křídla), ale já to vyřešil až atypicky. Přední jsou totiž blíž lidským - rozsahem pohybu a uspořádáním. A pokud by něco došlo až k nouzi, tak lze přeměnit kopyta na dlaně a prsty a vzít to "na člověka" (copak Lyro?) A i zadní nemají problém s vzpřímeným pohybem.
   
Odpovědět
#28
@Quint: Vždycky mě zajímalo, jak jsi přišel na šavlozubý poníky  Rainbowlaugh 

@Starfooty: 
[Obrázek: full.jpg]
Moje obrázky
Moje psaníčka
I feel that there is nothing more truly artistic than to love people.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)