04.06.2013, 15:02
Problém je v tom, že tam někdy nějaký chytrý člověk udělá mini-hráz, takže bys musel mít gumáky po kolena..
Ale po většinu cesty stačí boty po kotníky.
Tím obrázkem jsi mě rozsekal.
Ale po většinu cesty stačí boty po kotníky.Tím obrázkem jsi mě rozsekal.

