02.11.2016, 15:41
Starlight v S5 znela lepšie alebo sa mi to len zdá?
Bow to the Princess!
|
S6 cz dabing
|
|
02.11.2016, 15:46
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03.11.2016, 11:52 uživatelem TechnikCZ. Edited 1 time in total.)
Ne nezdá. Mě se taky víc líbí její hlas z 5. řady.
A mám tu pro vás i další díl a to 3. ale abych vám to ulehčil a aby Blossom nemusela pořád měnit svojí hlavičku, tak sem dělal sdílenou složku. Ale o dalším díle vždy upozorním komentářem. Složka: https://drive.google.com/drive/folders/0...sp=sharing
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
04.11.2016, 08:17
Wow ta písnička nebyla vůbec špatná
04.11.2016, 08:54
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.11.2016, 08:54 uživatelem Evzen. Edited 1 time in total.)
04.11.2016, 13:33
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.11.2016, 13:33 uživatelem sc@lix. Edited 1 time in total.)
Byl jsem hrozně zvědavý jak se písnička povede a musím říct, že nedopadla vůbec špatně.
Zdroj videa: Upload od Evzena. Za což mu mockrát děkují.
04.11.2016, 13:55
To mebyla vůbec špatná.
Sent from my L300 using Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
04.11.2016, 14:15
Tiež som prekvapený, lebo pesničky boli u CZ dabingu dosť chabé a to hlavne preto, že všetko naspievala jedna osoba. Aj keď teda už záverečná vo finále S5 bola dobrá. No, len tak ďalej.
Bow to the Princess!
04.11.2016, 14:59
A akorát se vám teť omlouvám tenhle víkend nenahraju epizody, protože nejsem doma a nemám přístup k počítači.
Sent from my L300 using Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
04.11.2016, 15:02
Stroje jsou od toho, aby pracovaly samy, žeano... takže moje stroje nahrávat budou...
04.11.2016, 16:43
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.11.2016, 18:51 uživatelem Martin. Edited 2 times in total.)
Hm, dabing se nám skutečně zlepšil (v rámci FIM), byť třeba Rarity a Pinkie Pie stále tak hrozně přehrávají (kromě toho, Rarity snad mluví ta samá co CZ Minty, alespoň podobně hlasově - to není pochvala), až to hezké není
Ale ta písnička AB je zatraceně dobrá. Nebe a dudy. Na té si někdo dal hodně záležet. Stejně zvláštní, že dabing tak lehce něco vylepšuje, ale písničky udělaly obrovský skok..btw. Gratuluji AB ke schopnostem mouchy a vylézt téměř kolmou stěnu
|
|
|