Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S6 cz dabing
#51
Starlight v S5 znela lepšie alebo sa mi to len zdá?
Bow to the Princess!
Odpovědět
#52
Ne nezdá. Mě se taky víc líbí její hlas z 5. řady.

A mám tu pro vás i další díl a to 3. ale abych vám to ulehčil a aby Blossom nemusela pořád měnit svojí hlavičku, tak sem dělal sdílenou složku. Ale o dalším díle vždy upozorním komentářem.

Složka: https://drive.google.com/drive/folders/0...sp=sharing
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
#53
Wow ta písnička nebyla vůbec špatná
Odpovědět
#54
1080 verze:
http://www.uloz.to/!6Ooz2KRHaWIa/muj-mal...v-x264-mp4
http://www.uloz.to/!ZGy4N6UQnTOG/muj-mal...v-x264-mp4
http://www.uloz.to/!QL2TTW8cv9IB/muj-mal...v-x264-mp4
Odpovědět
#55
Byl jsem hrozně zvědavý jak se písnička povede a musím říct, že nedopadla vůbec špatně.

Zdroj videa: Upload od Evzena. Za což mu mockrát děkují.
Odpovědět
#56
To mebyla vůbec špatná.

Sent from my L300 using Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
#57
Tiež som prekvapený, lebo pesničky boli u CZ dabingu dosť chabé a to hlavne preto, že všetko naspievala jedna osoba. Aj keď teda už záverečná vo finále S5 bola dobrá. No, len tak ďalej.
Bow to the Princess!
Odpovědět
#58
A akorát se vám teť omlouvám tenhle víkend nenahraju epizody, protože nejsem doma a nemám přístup k počítači.

Sent from my L300 using Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
#59
Stroje jsou od toho, aby pracovaly samy, žeano... takže moje stroje nahrávat budou...
Odpovědět
#60
Hm, dabing se nám skutečně zlepšil (v rámci FIM), byť třeba Rarity a Pinkie Pie stále tak hrozně přehrávají (kromě toho, Rarity snad mluví ta samá co CZ Minty, alespoň podobně hlasově - to není pochvala), až to hezké není Twilightoops Ale ta písnička AB je zatraceně dobrá. Nebe a dudy. Na té si někdo dal hodně záležet. Stejně zvláštní, že dabing tak lehce něco vylepšuje, ale písničky udělaly obrovský skok..

btw. Gratuluji AB ke schopnostem mouchy a vylézt téměř kolmou stěnu Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)