Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2017 - slavíme již po šesté
#1
[Obrázek: BroniesLogov6.png]

Číslo 6 žije! Nemluvíme ovšem o robotovi, ale o tom, že letos se koná již 6. Zimní Karaoke party! Od skromných začátků v roce 2012, kdy akci založila Lyrel, se akce rozvinula v něco, čemu by se dalo říkat jednodenní con se vším, co k zábavě s poníky patří! Je určitě vhodná pro každého: ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie či jiných conů, nebo naopak se poprvé podívat, jak taková bronies akce se vší tématickou zábavou vypadá. Proto si v kalendáři udělejte poznámku a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies!

Pokud nevíte, o čem to tady vůbec píšeme či o co se jedná, doporučujeme navštívit tento odkaz na vlákno z minulého roku, či třeba na ročník 2014 a nebo tento odkaz na ročník 2013! Jedná se o skoro největší setkání České a Slovenské bronies komunity ve velkém, vánočním, stylu, a proto může být pro mnohé překvapením, že plán pro úplně první ročník počítal s 5-10 účastníky, kterých nakonec přišlo 70 a následující ročníky se počet přehoupl přes 140 účastníků!

Co je v plánu? To ještě ani my nevíme, ale určitě se můžete těšit na:
- Karaoke!
- Pajzl-Klaus & Vánoční nadílka!
- Promítání!
- Ponies (v mnoha podobách)!
- Bronies (v mnoha podobách)!
- Tématický bar!

Zima končí, zima končí?! Rozhodně ne! Spíše začíná, a tak se tato akce neobejde bez pořádných prostor, stejně jako v minulých letech! Již každoročně využívané prostory jsou prostě super ve všech směrech, ať už v organizačních či dopravních!

Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní! Flutterryay Přijdete?

...a stejně jako minule připomínáme, že pořádáme sraz nikoliv con Rainbowlaugh


Zimní Karaoke 2017
(již šestým rokem, za chvíli školou povinným!)Kdy: pátek (Pre-meet) 15.12.2017 (18:00 - 23:00); sobota (hlavní den) 16.12.2017 (11:00 - 22:00)
Kde: Pre-meet - Strahov Blok 1, klub 001; Karaoke - Sokolovna Řepy (mapa)
Pro koho: Pro všechny!
Přihlášení: Je potřeba se předem přihlásit (kapacity místa jsou omezené)


Vstupné: (pro Sobotní část programu)
  • Standardní: 50,- Kč (~2 €) předem (100,- na místě, kapacita omezena, není garantováno!) - zahrnuje vstupné,  "papírovou" tyvek pásku na ruku a brožurku s programem
  • Sponzorské: 250,- Kč (~10 €) -> (pouze předem, limitovaný počet - na místě neprodejné) - zahrnuje vstupné,  "papírovou" tyvek pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, 2 poukázky na raut & nealko pití a náš vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě něco navíc, ale to je zatím tajné PinkiesmilePÁTEK (15.12.) - Pre-party

Protože máme vše připraveno týdny dopředu (haha!), tak se v klidu můžeme sejít, pokecat a užít si páteční večer jak se má (minimálně organizátoři by ale měli odejít po svých)! Též je to ideální příležitost se seznámit s ostatními účastníky před zahájením programu a třeba si dohodnout společné zpívání! Prostě zážitek navíc Raritywink

Více info:
Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro Staff) - druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00 - 23:00
Místo: Praha - Strahov, Klub 001 (mapa)
Jak se tam dostat: Metro Linka B - zastávka Karlovo Náměstí, výlez označený autobusem, který pak snadno najdete. Odtud autobusem (linka 176) na zastávku Stadion Strahov. Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva - tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a hned ten první je ta správná volba, ale z druhé strany než stojíte. Vedle vstupu po schodech do podzemí se nachází bankomaty! Pro znalé též klasická doprava Anděl -> bus 191. Cesta od autobusu do restaurace (doporučujeme vytisknout, uložit, nebo zapamatovat)

Restaurace nevaří! 
(pouze mražená pizza)

Doporučujeme proto využít k večeři restaurace ve městě ještě před začátkem pre-party. Alternativně lze využít Resturant Petřín v areálu Strahovských kolejí (na bloku 8). Mějte však na paměti, že pokud se vás tam sejde šedesát, budete na jídlo čekat déle, než byste chtěli.

Pro koho: Pro předem přihlášené na Karaoke - a i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají přihlášení! Proto pokud jste si 100% jisti svoji účastí na preparty, prosíme, dejte nám vědět v přihlášce.
Přihlášení: kapacita je max 100 lidí - abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli.

PŘIHLÁŠKA NA PREPARTY JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE!SOBOTA (16.12.) - Zimní Karaoke

Čas: 11:00 - 22:00
Místo: Sokolovna Řepy (mapa)


Předpokládaný program (ještě bude upřesněn):
Volný zpěv v My Little Karaoke, Vánoční nadílka, DDR aka Trottmania, My Little Rock Band, kreslení, promítání něčeho tématického, galerie umění od CZ/SK umělců a další!


Vánoční nadílka


Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším Vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním Karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu - jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera - až dojde na rozdělování - vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek v zápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného - tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu Raritywink pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem PinkiesmileLokace


I tento rok bude lokace stát za to a pravděpodobně ji již skoro všichni znají! Zavítáme opět do KC Průhon - Sokolovna Řepy! Znova (ano, za naši existenci již popáté Rainbowwild ) nově zrekonstruované prostory mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, jako je naše zimní setkání s Vánoční tématikou Twilightsmile

Krom hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek (a možná i další) pro všechny naše aktivity. Šatna v prostorách KC je samozřejmostí. Pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici též stylový balkónek Raritywink Venku se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

Sokolovnu najdete na mapě zde: Google Maps


Místní doprava


Na místo se snadno dopravíte pomocí MHD:
Autobus 180
Tramvaj 9, 10, 16 a vybrané Noční linky.

Cílovou zastávkou jest Sídliště Řepy. Cestu k sokolovně si také můžete vyzkoušet nanečisto pomocí Street View Twilightsmile Doprava by neměla být problémem ani pro mimopražské návštěvníky: zjednodušeně řečeno dojedete žlutým metrem na stanici Anděl a odtud již zmíněnými tramvajemi.Ubytování a společná doprava


Ubytovaní:
Zatím žádné.

Doprava:
Zatím žádná.

Pokud organizujete společnou cestu / společné ubytování, dejte vědět sem do vlákna.Platba předem


Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete tak prosíme zaplaťte vstupné předem! Nejen že to pomůže vám, ale i nám - pronájem místa, projektory, catering, vybavení a další doprovodný materiál musí být zaplacen předem. Děkujeme, že toto berete na vědomí! Nezaplacené rezervace zůstanou platné, ale pokud se kapacita vyčerpá platícími, tak už není možnost dovnitř vpustit další účastníky. Kapacita není nafukovací!Prodejci - Vendoři


I tento rok nabídneme možnost různým prodejcům zúčastnit se a nabídnout svá díla návštěvníkům! Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii (viz zde v češtině a angličtině: CZQ prodej). Prodejci budou vpuštěni 1h před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2017 - VENDOR.

Poplatek za prodej není a všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaši režii - my pouze nabízíme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými, či výtvarnými díly. Vstupenku na samotnou akci je ale nutné si zajistit.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
Yay! Flutterryay
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#3
tak to abych se zas objevil
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
#4
Už se těším. Pinkiesmile
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
#5
Supr čupr lupr. Jedno epes rarés sponzorské, hned jak to bude možné, poletí k vám do kapes Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#6
Yay! Už se těším.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#7
No výborně! Už jsem to tu nedočkavě vyhlížela! Určitě se mnou počítejte! Pinkiehappy
Jestli se vytvoří skupinka jedoucí z Českých Budějovic, ráda se přidám! Twilightsmile Nastoupím buď v Plané nebo v Táboře. ^^ (úplně nevím, jestli si chci ozkoušet samostatnou jízdu autem do Prahy už v prosinci, takže asi pojedu vlakem)
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
#8
KONEČNĚ

rozhodně se tam uvidíme - navíc tento prosinec budu mít volný (doufám) páč jsem ve výpovědní době a budu si brát na prosinec zbytek dovolené.
Ještě bych se ozval ale rád bych pomohl s organizací - i kdyby jen s fyzickou přípravou

...tedy záleží na tom jestli mě zaměstnavatel nakonec uvolní na dohodu dřív - pak bych mohl nastoupit do nové práce
pokud mě neuvolní začnu si druhý měsíc výpovědní doby vybírat dovolenou (vetšinu prosince) pak bych měl čas pomoct
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#9
z 80% tam budu :p
Odpovědět
#10
Tak jsem se ho konečně dočkal Rainbowlaugh Jeduu
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)