Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2017 - slavíme již po šesté
v poho si jen delam srandu Pinkiesmile ale vidis Rwakku, co tim pusobis? zarid si volno! Pinkiesmile
Ajsmug best pony Applejack Ajsmug

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Říká ten, kvůli kterému jsem se tam z velké části vypravovala minule, že uvidím jeho slibované vystoupení, a nakonec dorazil radši až po ukončení zpěvů s gentlemanskou výmluvou Rainbowwild *rýp*   Trollestia
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
no jo, byli ste ochuzeni o muj krasny zpev Pinkiegasp to musime letos napravit Rainbowlaugh Facehoof
Ajsmug best pony Applejack Ajsmug

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Organizační dotaz: pokud někdo znáte (či zda to právě čte) Dark Rain, nechť se mi prosím ozve - dostali jsme platbu za vstupenku, ale registrace k ní chybí. Nebo stačí když se zapíše přes registrační formulář v prvním příspěvku.

@Eresiel: odhlašovací e-mail posílat nemusíš, nezaplacené vstupenky prostě zůstanou v systému a pár dní ped akcí budou zrušeny. Zimní Karaoke má sice menší kapacitu, ale nikdy jsme nemuseli řešit jeho zaplnění. Je škoda že nedorazíš :/ minule jste si to oba zdálo se užívali (byť třeba jen z povzdálí, na čumendu z balkonu), ale pokud jedeš kvůli jednomu člověku a ten nepřijde tak chápu, že to nemá moc smysl. Nu pořád je tu čas se rozhodnout jinak.

@Mácaman: jen houšť a větší kapky Rainbowlaugh Kakofony band to beztak netrumfne Ajsmug Zimní Karaoke je přesně to místo, kde se můžeme v tomhle ohledu všichni vyblbnout.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)