Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[diskuze] Migrace na nový systém
#11
Souhlasím s Dexem :/ Mohlo by to dost lidí odradit. Opravdu to nejde udělat i nějak jinak? O.O
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#12
Tak ona se ta migrace chce delat z nejakeho duvodu - napr. bezpecnostniho a funkcniho, pokud to jiz nejde upgradovat beznym zpusobem tak migrace je docela nevyhnutelna. Zustane to na te stejne domene takze URL se nezmeni a pokud se povede prenest i uzivatelske ucty tak se akorat lidi znova prihlasi skrz nove okenko a je to, pak uz muzou vesele pouzivat nove forum dal, aspon takhle to chapu.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#13
(21.01.2020, 19:22)Dex Napsal(a): Možnost výměny pluginů za jiné, nebo případně "osekání" funkcionalit aby pluginy nebyly potřeba, není? Příjde mi škoda přijít o fórum se zaběhnutým stylem a systémem v době kdy už tak není moc aktivní, mohlo by to odradit ještě další uživatele od nějaké aktivity.

(22.01.2020, 09:33)Neko.Cross Napsal(a): Souhlasím s Dexem :/ Mohlo by to dost lidí odradit. Opravdu to nejde udělat i nějak jinak? O.O

... vážně myslíte, že jsme nejdřív neprověřili vámi popisovanou možnost? Flaiming samozřejmě předtím, než napsal tenhle post, tuhle možnost prověřoval. Bohužel jsme nenašli žádnou rozumnou a dlouhodobě udržitelnou možnost, jak potřebné pluginy (bez některých se obejdeme, ale ne beze všech) jednoduše nahradit a mít tak možnost stávající fórum včetně pluginů pravidelně aktualizovat (jeden nejmenovaný admin už dva roky slibuje, že se toho ujme "jen co skončí zkouškové" a hádejte co... ano, přesně tak).

Kdyby to nebylo nezbytně nutné, tak tu změnu nikdo nenavrhuje. A ano - nese to sebou vámi popisovaná rizika, plně s vámi souhlasím a kdyby to bylo možné, tak to řešení taky podporuju. Ale bohužel... v tuto chvíli není a ani v dohledné budoucnosti se nerýsuje. Proto tahle diskuze a samozřejmě cílem je přejít na systém, který by byl co nejpodobnější tomu, co máme teď, tedy aby pro uživatele byla změna co nejméně patrná.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#14
Já to vidím spíše opačně - migrace fóra na lepší systém, který bude moderněnší a nabídne další nové možnosti by určitě neměla uživatele odradit, spíše by měla novou aktivitu podpořit.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)