Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Personality Test
Kovu11: Yay...
Čím víc se moje osobnost podobá danému poníkovi, tím blíž jeho portrétu leží vrchol výsledného šestiúhelníku. Čárkovaná čára značí průměr, hypotetickou osobnost, která má "od každého něco".
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Nečekaně Fluttershyouch
[Obrázek: banner_fluttershy.jpg]
Twilight Sparkle: The magic of friendship doesn't just exist in Equestria - it's everywhere


-normal people scary me-


Ask / FB / FS-monsterFlutterrage
Odpovědět
[Obrázek: 8guj.jpg]

[Obrázek: banner_pinkiepie.jpg]
Čteme [mejpl tvistr].
Představitel druhu krutič javorový (mapulla tavister). Nekrmit.

9. 11. 2013, never forget

mlpinfo.cz. Je to zdarma.

Odpovědět
Yay vyšla mi Rainbow Dash Pinkiesmile
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
RAINBOW DASH !!!!!http://www.bronyland.com/pony-personalit...3w3MjQxOTI
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
Dvakrát jsem to zkusil, v obou případech mi vyšel graf ve tvaru ženského pohlavního orgánu Rainbowlaugh Fluttershy a Twilight úplně vymaximalizované, ostatní nic moc (ale jo, trocha té Rarity tam je). Upřímně řečeno jsem přesně tenhle výsledek čekal. http://postimg.org/image/5ojusymp9/

Ale bráchovi vyšlo zajímavé kombo: Nejvíce měl Rarity a Rainbow Dash. Jak ty dvě klisny dokázal skloubit? Vždyť jsou úplně odlišné Rainbowderp http://postimg.org/image/fcn3qnifb/

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Tak jsem to zkusil a(pokud to chápu správně) nejvíc se hodím k Rarity Rainbowhuh A k Fluttershy,to už docela chápu Pinkiesmile Ale fakt že nemám moc blízko k RD mě moc nepřekvapil,jsem spíš její opak Pinkiecrazy


Přiložené soubory Miniatury
   
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Keranis:
S tvým bráchou můžeme založit klub, mě pravidelně vychází nejvíc (a u obou skoro nastejno) Fluttershy + Pinkie Pie, to jsou taky úžasné protipóly.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Delal jsem to dvakrat a pokazde mi to vyslo jinak... Poprve mi vyslo asi 80% RD a zbytek AJ a ted tohle.. Je to hodne citlive a i sebemensi rozdil se projevi..


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
   
Výsledek mě docela překvapil. Myslel jsem, že budu spíš Fluttershy Rainbowlaugh
♫ There's a lot of pretty, pretty ones that want to get you high... ♪
♫ But all the pretty, pretty ones will leave you low and blow your mind... ♪

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)