Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
(15.10.2014, 17:44)Pony-Motronic Napsal(a): Další problémoví jsou řidiči sceniců, xsara picasso a podobných "rodinných" vehiklů.

Nálepka "Baby on board" - čuchám průšvih - rychle mizím.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Motto 24. Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě: Knihy a hvězdy. Pro mě se oba dny nesly ve znamení princezen - nejvíce samozřejmě princezny Twilight Sparkle, za knihy jsem utratil skoro tolik (rozdíl 17 Kč) jako za všechen merchandise na Czequestrii 2014, včetně Libušky.

Princezna Celestie také měla své zastoupení, Jihlavské astronomické společnosti sice včera nepřálo počasí, nicméně dnes se mraky roztrhaly a mohli jsme tak pozorovat Slunce, jeho skvrny, a dokonce i chromosféru.

Princezně Luně jsem přivezl takový hezký dárek: 80 ml přírodní tmy.

[Obrázek: 141018boto.jpg]

A tak trochu ve znamení princezny Cadance - neberte to prosím jako urážku - se nesla přednáška Radima Uzla. No, jenom tak trochu, ale nemůžete říct, že to s láskou nesouvisí. Řeknu vám, že už jsem na jedné jeho přednášce byl, ale ani zdaleka jsem se nenasmál tolik, jako právě dneska. Tolik jsem se nenasmál už léta. A myslím, že jsem nebyl jediný, skoro celé obecenstvo odhadem pětadvaceti posluchačů od mládenců až po stařenky se doslova řehtalo. Proč s tímhle hodlám Cadance spojovat? Myslím totiž, že by na takvou přednášku ráda přišla. A ráda by se zasmála. Ehm, možná by chtěla přijít inkognito, přece jen je to vážená princezna a musí si udržovat jistou důstojnost.

Tak tedy, princezny equestrijské, včerejšek i dnešek patří vám!
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Představte si mého muže oděného do kožené bundy, lakovaných bot a slunečních brýlí (no prostě mafiozo vibe), jak jde kupovat trilogii Kmotr Mrázek a přibere k tomu tohle:

[Obrázek: 1414244707-sofie.JPG]

No prostě pohled pro bohy. Pinkiehappy To je jak kdyby šel Radovan Krejčíř kupovat baťůžek Hello Kitty
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Moderátoři a jejich snenanigans Rainbowlaugh
[Obrázek: CuxAXbV.png]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
(05.07.2014, 08:32)Jay Manty Napsal(a): Oh Mel, you are so random...

[Obrázek: melgarhstr.png]

(29.10.2014, 08:46)Keranis Napsal(a): Moderátoři a jejich snenanigans Rainbowlaugh
[Obrázek: CuxAXbV.png]

Tyhle bany dokážou člověku prozářit den. Twilightsmile Depka z osamělosti je fuč. (Po dlouhé době se mi ozvala kamarádka Lucka a to mě vrho do víru vzpomínek na vejšku.)
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
@Anemonis: hehe Pinkiesmile tohle se stalo včera za Claymonovy přítomnosti, just 4fun. Včera se u nás konala celodenní Artemis party, tohle byla sranda nakonec.

Stejně tak Froldův ban na CrystalFair conu ve Finsku: přišlo nám oznámení, že Frolda nahlásil příspěvek jen chvilku předtím, než jsme vyráželi na party. Tak jsme si odhlasovali jeho ban na jeden den a šli jsme mu to oznámit osobně Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Minulý týden jsem měl praxi na vlakovém nádraží v Mikulově na Moravě a bylo to super :3 přehazoval jsem si výhybky a manipuloval s mechanickými závorami Twilightsmile to je můj zážitek Pinkiesmile a také ještě jeden zážitek: Praxe ve Znojemském nádraží na funkci Operátora výpravčího (ten tu není), ale ovládal jsem celou stanici z počítače Pinkiesmile Pinkiehappy
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Tak já to napíšu.
Ve škole, v pátek, o přestávce. Nějak sem asi ráno podivně uvažoval, že se to tak sešlo, ale bylo to přinejmenším zajímavé. Normálně na sebe hodím náhodné oblečení co vyhrabu ze skříně, ale nějak sešlo, že sem na sobě měl: tričko Kissáků, tmavé ryfle s černým opaskem, černá mikina se záhadným červeným napisem "Devils" a to vše doplněné rozflákanýma kroxama (takové ty gumové boty co všeci nosija).
Sem si to uvědomil a dostal podivný nápad. Sedl sem na lavičku mezi nejzažranější metalisty, nahodil sem odhodlaný a trochu nasraný výraz a nasadil si sluchátka. Chvíli sem uvažoval co vůbec pustit, když mi padla do oka jedna super písnička.
Tak sem tam seděl, tvářil se tvrdě mezi metalisty a v uších mi hrálo "You'll play your part" z konce čtvrté sezóny MLP. Jak se tak melodie posouvala k tomu úžasnému refrému začal sem mrskat hlavou a dělat tichý playback.
Týpek vedle mě se začal tlemit (nemohl slyšet co mi hraje), podíval se na mě, zvedl ruku v tom rockerském gestu a něco řekl. Neslyšel sem ho, ale asi to bylo "METÁÁÁL!!"
Nu co? Napodobil sem ho, stím rozdílem, že sem to zařval přes celou chodbu, zvláštní bylo, že si toho nikdo nevšiml.
Ale to nejlepší bylo, že přesně v tu chvíli song končil a Celestie mi mile zopakovala "You are a princess, you'll play your part."
...
Ach ano. Tohle budu muset dělat častěji Rainbowlaugh
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Trip po kauflande úspešná
[Obrázek: IMAG0117.jpg]
Odpovědět
Vánoční kalendář! Teď jsem si vzpomněl na jeden sraz v Bratislavě (tuším, že premiéra S4). Chodili jsme po obchoďáku, našli MLP kalendáře a nakoupili to ve velkém Rainbowlaugh

Můj dnešní zážitek:
Dneska nám na půl dne vypadla elektřina. Pákistánci asi překopli kabel na staveništi, to se tu děje běžně.
Tak sedíme na zadku, nemáme co na práci, tak táta navrhne, že bychom si mohli zahrát Carcassonne. Já nechci, tu hru nemám rád. Táta mě přemlouvá následujícími slovy:

"Ale noták! Vždyť víš, jak fungují Murphyho zákony. Sotva to začneme hrát, tak se elektřina zase nahodí, aby nás naštvali!"

Já pořád nechci hrát, na Murphyho zákony nevěřím. Tak nakonec táta a brácha rozjedou partii ve dvou, udělají tři tahy a elektřina se zprovozní.

"Já to říkal!"

Facehoof

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)