Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
http://www.securitymagazin.cz/legislativ...45511.html

No, začalo to celkem brzo...
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
to uz je par dni stary, no je to husty no. Ja mam kamose muslima (no on neni moc muslim, pije pivo, ji veprovy, nemodli se atd) , tak vim ze sou mezi nima i normalni kluci. No mozna je normalni, prave proto ze je tak chladny ve sve vire...

...no niemande,co si vlastne stezujeme? budeme moct mit nekolik manzelek, a to nezletilych, a kdyz nam nebudou po vuli, budeme je moct zbit! to je prece skvele ne? konecne z nas budou opravdovi muzi! Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Macaman: ne, budeme tu mít špínu, která bude chtít na nás provádět stejné věci, jako ten chlápek z idnes s tim koněm a takový "lidi" já tu nechci. Fakt ne.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
niemand: to byla samozrejme ironie Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Nechápu ten váš nesnášenlivej postoj.

[Obrázek: fisher1.jpg]
Odpovědět
Máš pravdu, půjdu na ně s láskou a tolerancí, určitě se domluvíme a bude nám všem lépe.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Je jedno jakej má kdo postoj, na jevo ho před nima nikdo nedá. Já osobně se jim vyhýbám. Tohle není typ lidí který v téhle krajině chyběl... A ještě jim chtějí stavět domy po desítkách/stovkách v našich vesnicích a na úrodné púdě dělat pozemky, no ještě to tak.
Odpovědět
Skoda ze tu jsem jako moderator, tak se holt musim krotit ve svem chovani a vyrocich.

Kazdopadne doporucuji misto kecani jit podepsat petici, ja jsem to udelal jako spousta dalsich kamosu, pekne poctive pri pive v hospode. Jednat, ne kecat.

Kecanim bychom to Czequestrii nikdy taky neudelali Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Lidi to už zamítli, ale pozemky ta firma vlastní stále... tedy vlastně už po nich jde exekuce kvuli DPH nebo čemu, tak pozemky pravděpodobně pujdu samostatně pro ostatní lidi a ne masově pro araby.
Odpovědět
Vážně si představujete něco takového?
[Obrázek: realita_by_elevea-d8vw1wy.png]
Jsou to normální lidi, jako vy nebo já. Nikdo z nich nemůže za to, v jakém kulturním prostředí se narodil. Nikdo z nás nemůže za to, v jakém kulturním prostředí se narodil. Extremismus nepochází z náboženství jako takového. Islám je stejně agresivní jako křesťanství. Koneckonců se jím inspiroval. Extremismus pochází z bídy a touhy po moci.
Evropa a Amerika udělaly za posledních dvacet let tolik nezvratitelných škod na blízkém a středním východě, co Anglie nedokázala za celé období svého impéria. Možná by to bylo jen srovnatelné svého času s konkiskadory. Vždyť ještě před padesáti lety byly státy blízkého a středního východu výspou lidské kultury, poznání a bohatství. Pak jsme přišli my, dali jsme jim zbraně, nebo jsme je rovnou vybombardovali.
To, co se děje na severu Iráku, je srovnatelné se vznikem Sovětkého svazu nebo Velké francouzské revoluce. Z bídy povstává nový světonázor, který nejsme schopni potlačit.
Stejně jako v Rusku, tak i tady máte lidi tak dohnané k zoufalství hlady a strachem, že se nebojí umřít za něco, v co věří. A stejně jako tehdy i dnes za nimi stojí pohlaváři, kteří je živí propagandou a zásobují municí. Je strašlivá chyba o nich přemýšlet jako o zvěři. První věcí, nad kterou byste měli přemýšlet, je odstranění toho, co je do nynějšího stavu vehnalo.
A tím rozhodně nebude odmítnutí dvou tisíc uprchlíků. Vy říkáte, že byste je nechali utopit na moři. Já říkám, že je lepší je vzdělat, naučit je naši kulturu a poslat je zpátky. Čím víc, tím líp. A víte proč? Protože FIM.
Dobrou chuť.
[Obrázek: off_topic.jpg]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)