Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
niemand: To tě nenapadlo zabavit sklenice (a televize) sousedům? AJ lie

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Televize nebyla potřeba. Pouštěli jsme si seriál na zeď promítačkou. Třímetrová úhlopříčka musela stačit Rainbowwild.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Ten moment, kdy prožijete WTH situaci.. V televizi už asi po sté slyšíte naříkat důchodce, který žije v bytě 4+1, že nevystačí s důchodem 12 tisíc.. Si řeknete "jasně, nájem je svině", a pak vás napadne, dá se vůbec dneska z důchodu vyžít? Sednete a počítate.. a...


.xls   VýpočetBilanceRodiny.xls (Velikost: 31,5 KB / Stažení: 11)

pak vám dojde, že nemusíte spořit miliony, abyste se mohli válet doma, jako naši jistí spoluobčané. Dokonce ani nemusíte plodit děti! Stačí být hodně milí na své rodiče, kteří jsou/budou za chvíli v důchodě. A pořád hledám, kde jsme udělali ve výpočtech chybu.. Zbavit se hypotéky, tak v případě, že nemáte žádné kariérní nároky, můžete jít do důchodu před 40. rokem života.. (a doufat, že Vaši rodiče budou žít co nejdéle, což je kromě jiného další motivace se o ně starat Rainbowlaugh ).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Nedávný zážitek?
Rozhodně týdenní hospitalizace Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Neuvěřitelné, jak vám jedna stránka může říct mnoho o historii, přítomnosti, budoucnosti, donutí vás přemýšlet o vašem společenském statusu, přinese nové konspirační teorie a vznese otázky z války: https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlas Rainbowlaugh

Například: "Vlas má podobnou pevnost jako kevlar"
Co když se vojáci v 1. a 2. světové stříhali proto, aby ty vlasy použili jako levnou alternativu k výrobě "kevlarových" vest a rukavic?
A neměli bychom teda naše vlasy posílat armádě, abychom pomohli světové ekonomice?

[spoiler:
A když si přečtete, že "denně vypadne člověku asi 70-100 vlasů", tak vás zachvátí deprese, i když s tím problém nemáte.
]
Odpovědět
Naše škola má takovou poctu a má svůj článek na tn.cz! Rainbowlaugh Docela jsem se pobavil protože celé si to vyložila nova jinak.
Odpovědět
to bylo u vas? mate dobrou ucitelku Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak mě tak napadlo si přibližně spočítat, kolik času jsem celkově prospal. Když počítám s průměrem 9 hodin denně, tak by to bylo cca 8 let. Když si vezmu, že člověka utváří jeho vzpomínky, zážitky a věci, co se naučí, tak toto dělám jen když jsem vzhůru. No a vzhůru jsem byl jen 13 let, tudíž jediné racionální vysvětlení je, že můj mentální stav je teď na úrovni 13 letého kluka, což je hodně strašidelné. Rainbowlaugh
Odpovědět
@D.K.: Klid, takhle zpožděná je většina společnosti... Twilightsmile Mě spíš děsí opačný pohled: kdybych nespal, tak jsem dnes mentálně na úrovni běžného čtyřiačtyřicátníka (připadá mi to jako svého druhu cestování do budoucnosti). Rainbowlaugh
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
suh dud
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)