Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Princess) Twilight Sparkle fan club
Nokia - connecting ponies (asi si to vzala z ľudského sveta ako suvenír, lebo na čo inšie by jej to v Equestrii bolo? Rainbowlaugh )

[Obrázek: when_twilight_sparkle_buys_a_nokia_lumia...5us9tp.png]
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Selfie Selfie Let me take a Selfie! Rainbowlaugh *DROP
Odpovědět
Twilight Sparkle je nejlepší poník ze všech!
Odpovědět
Je tu někdo, kdo by se nechal kousnout? Rainbowkiss (Já určitě)

[Obrázek: full.png]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
/\
Jen taková párátka? Rainbowlaugh Pinkiecrazy

Twilight reaguje na fanklub:
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
u mě twilight vede na plný čáře já jí u plně žeru, mám jí děsně rád. (podstatě jí totálně miluju, MYSLÍM TO VÁŽNĚ!!! OPRAVDU JSEM SE ZABOUCHNUL DO NÍ)
byla doba když mi bylo tak nějak do breku jde o díl S01E15 pinkijímí předtuchy. já jsem byl u plně v totálním stresu, normálně na ní nejdřív zaútočí vosy, potom spadne do sklepa a zlomí si nohy, potom na ní spadne květináč, kovadlina, a pijáno. bylo mě špatně na hrudi a říkal jsem si ,,To jsi snad děláte srandu?! vždit jí to mohlo zabít Twilightangry2Twilightangry2Twilightangry2 a bylo by konec twilight a MLP:FIM,, už ta kovadlina byla na mě dost, víte to se stane když vám na hlavu přistane zničeho nic kovadlina? je hnedka po vás, OMG. a potom mě dorazilo to že pinki ví že jí twilight tajně pozoruje. no co ale jsem rád a Štastný že to přežila ve zdravím jinak by mě kleplo.

a už je načase sem něco dát
[Obrázek: Twilight_clap.gif]
je u plně Štastná že jí máme rádi a radostí tleská
[Obrázek: twilight_sparkle___sad_by_kysss_by_kysss90-d5vncup.png]
ale nebude štastná když jí budete dávat na nižšší místa oblíběnosti. Twilightoops
[Obrázek: mlfw8866-1355042418588390.gif]
potom si dá čas a čeká co se bude dít dál...
[Obrázek: 13832__safe_twilight-sparkle_spike_animated.gif]
ale přišel jsem já a totálně jsem se zabouchnul TwilightblushTwilightblush
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
blesk1j_CZ: Naprosto s tebou súhlasím! I na mňa to bolo moc, čo všetko sa jej stalo v S01E15. Ajsleepy Bolo mi jej úprimne ľúto a vôbec mi to neprišlo vtipné, aj keď to bolo tak myslené. Twilight je u mňa súčasne už na 1. mieste z Mane 6 a je môj 2. naj poník všeobecne.

Aww, tie tvoje obrázky a komentáre sú naprosto úžasné. Twilightsmile
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
moc děkiju annabell. na komenttech jsem přemišlel a vyšlo mi skvěle Twilightblush

twilight si to zaslouži
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Nieje zač. Pinkiesmile Súhlasím. Twilightsmile

Rozhodne.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Také si myslím, že je Twilight nejlepší Pinkiesmile Ano, každý poník má něco do sebe a má svoje kouzlo ale Sparkle
u mně prostě vede Rainbowlaugh Rozhodně se těším až jí uvidím v 5S :3 moc mi chybí Rainbowlaugh Uplně nejskvělejší byla v posledních dílech 4S Ajsmug Doufám ,že 5S nezklame a opět tam peckovně zakouzlí :3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)