Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
pidi a spol.: Nechcete radši ty malešice nechat jako něco spešl? Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tak nakonem půjdem zase na vyšehrad? V kolik by tam už někdo mohl být?
Odpovědět
Přesně nevím v kolik bych mohla dorazit. Pohybuje se to mezi 15-17 hod.Twilightsmile
Jakmile se peříčko a blesk spojí,
a Applejack poslední jablko dojí,
tehdy zázrak se stane.
Oheň v našich srdcích vzplane.
Odpovědět
Taky se mi dnes zachtělo a možná přijedu. Vychází mi to jako obvykle někdy okolo čtvrté, možná později, podle zpoždění vlaků.
Místu srazu se přizpůsobím. Malešice dokonce vypadají, že bych měl ktarší cestu pěšky, pokud budu vědět, kde vás tam zhruba najdu, akorát potřebuji dopředu nastudovat MHD. Přesto bych se dnes raději vydal na Vyšehrad.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
nom, nevim nevim, uvidím, možná přijdu
pokud bych přišel, tak by to bylo v 15:00 (vyšehrad)
Odpovědět
Hola Hola. Tenhle krok s parkem byl z mé strany lehce neuvážený, protože se to rozdělilo cca půl na půl.

A Vyšehrady štepit nechci a dělat to nebudeme. Nicméně(!) Ve středu teď přes prázdniny nejsou DDR takže bych si dovolil dočasně vyhlásit "Pravidelné středeční střety v Malešickém parku!" (v případě je poblíž nějaká hospoda v Koně-vově ulici...)

Jo a dneska? To se blbě rozhoduje, tudíž: 14:00 - 17:00~18:00 Malešický park a následný přesun na Vyšehrad. Kdo dorazí do parku, ten dorazí do parku a pak se přesuneme za zbytkem.


Lepší řešní mě nenapadá a slibuju že to příště lépe promyslím Twilightsmile

Dotazy, synchronizace, můj telefon: 725 949 568
P.S. Ad park, má někdo Bang nebo jinou hru?
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Klidně bych udělal pro dnešek split, lidi by byli na obou místech v dostatečném počtu. Dřív býval Vyšehrad taky něco speciálního, teď už to chce změnu ze stereotypu, alespoň pro mne Twilightsmile

//né, já měl doteď středy volné, tohohle se budu muset účastnit!!! Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak jo děcka, necháme to na Vyšehrad a dohodnem se na Malešice na příště =)

První zabere ten krásnej kulatej stůl vzadu.
Já přijedu sice brzo, ale budu se ještě motat chvíli po Prahé takže uvidíme kdy dorazim, reálně to očekávám tak na tu 3-4tou.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Cool takze se uvidime na Vysehrade az stylove utecu z prace like a baws v 15:00 Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Tak já se za vámi dojdu taky podívat na Vyšák Rainbowlaugh Počítejte ram se mnou
Don't forget to brush your teeth Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)