Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myšlenka dne
Santhirasův gif je tak strašně pravdivý, že nevím, jestli se mám smát nebo brečet!

Uni: Je lepší se o to pokusit a neuspět, než se o to nepokusit a vyčítat si to až do smrti. Trust me, I know... Ajsleepy Jo a mimochodem, pěkné metafory! Nechceš té svojí kočičce složit básničku? Pinkiesmile


A moje myšlenka: Není pomoc druhým tak trochu Danajský dar? Kdybych jim nepomohl, tak by si pomohli sami a byli by silnější, schopní přežít v krutějších podmínkách. A ještě k tomu je považováno za slušnost oplácet laskavost, takže si v podstatě zařizuju pomoc od ostatních a tím pádem snadnější přežití pro sebe.

Pokud chcete být opravdu hodně zlé, sobecké svině, tak pomáhejte druhým Pinkiehappy

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
„Ti nejskromnější, nejmoudřejší a nejzdvořilejší lidé, jsou na dobré cestě být těmi nejlepšími z nás.“ Daniel Rebroš
Můj první vlastní citát, který mi také poslední dobou běhá hlavou.
Edit: Upraveno díky Iluzonovo nápadu. Dekuji za nápad Twilightsmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Já bych si tě dovolil mírně poupravit:
Ti, co se snaží o to, co jsi napsal, jsou na dobré cestě být těmi nejlepšími z nás.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Také pravda Twilightsmile
Ten citátek byl myšlen na gentlemany a moudré lidi Raritywink
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
v poslednej dobe myslím stále nadtýmto..(rozmýšlam nadtým) https://docs.google.com/document/d/17n9O...YD0q4/edit
Odpovědět
Odkud ses k tomu dostala? Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Až si budeš čistit zuby, podívej se do zrcadla. Nemyslím, tak jak se do něj díváš obvykle, abys zjistil, jestli Ti to sekne. Podívej se do něj tak, jakobys člověka, na kterého se díváš, viděl poprvé.
---------
Co si o něm myslíš?
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Promazán OT.

Příště se za něj budou rozdávat warningy - to platí obzvláště pro ty, kteří si tohle vlákno spletli s chatem.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Z lidí se snadno stanou monstra
.
Odpovědět
Úroveň monstra snadno poznáte podle počtu chapadel. Mnohá monstra na vysokých pozicích ale mají chapadla neviditelná.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)