Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myšlenka dne
V pátek jsem stopoval a narazil na mladíka, jež byl v depresi kvůli tomu, že jeho holka se rozhodla pro potrat kvůli kariéře. Když jsem vystupoval z auta, byl na jeho tváři úsměv. To člověk opravdu musí mít nutkání rozesmívat lidi v těžkejch životních situacích? Není to cynické?
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
No one is going to get up in the morning not knowing what to do: at the least you will want to get a coffee and/or croissant. I don’t like when people say they don’t know what to do: Start with coffee and croissant and the rest will follow…
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Krása amerického snu neleží v množství peněz, které je jeden člověk schopen nashromáždit, ale v množství času, které stráví jejich získáním. Načež vyvstává význam pojmu efektivita práce.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Když pomáháš přátelům do roztrhání těla, budeš z toho mít roztrhané tělo.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
„Nemůžeš mít pořád stejné kamarády, někteří kamarádi ti ničí život trollením a někteří tě mají rádi takového jaký jsi.“ Autor- Já
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Nečekej až dostaneš facku. Dej si jí sám, aspoň si zvykneš.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Kamarádi jsou jako stromy- padnou po pár úderech sekerou
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian: To by vysvětlovalo, proč kamarádi nerostou na stromech.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Někdo tvrdil opak?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
OT: Ssss.. zase nám to tu promažou.. skupino.

Narazil jsem na jednu zajímavou starou čínskou kletbu. Má dvě části.

Nechť žiješ v zajímavé době.
Nechť najdeš co hledáš.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)