Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Jop, stačí něco postnout na roumingu a pak to do roztrhání těla hájit, než to zmázne nějaký nadržený moderátor...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
"love and tolerate".
je směsné.
Zní to spíše jako hypízácký pokřik mániček válejících se v blatě na woodstocku..
Odpovědět
(29.10.2013, 12:57)Martin Napsal(a): Pokud by ti nevadilo, že co se týče G4 tak jsem jen 30% a co se týče EqG tak jen 50% "hater", tak se milerád hlásím Rainbowwild Bude ti ale muset stačit jen to, se navážím hlavně do méně logických, nesouvislých věcí, a hlavně grafických chyb (a anatomie).

Jinak na You Tube je jich hodně. Stačí na pár provokativních hatů odpovědět provokativně slušně, a uvidíš, že se brzy někdo objeví Ajsmug

Už si to s jedním rozdávám. Všechny jeho argumenty jsem zatím vyvrátil, no uvidíme, co z toho bude Pinkiehappy

Jinak hater nejsi, dokud si nemyslíš, že je se všemi bronies něco v nepořádku. Aspoň tak si je definuju já Pinkiesmile


Baterka: Chápu, co tě k tomu názoru dovedlo, ale já bych nešel tak daleko. Na LaT něco je, ale v kontextu, do jakého to většina bronies dává, to zní jako totální pitomost. Ono je to jako náboženská kniha: Podle toho, jak si ji vyložíš, se z tebe stane buď svatoušek, nebo terorista.

Navíc je to dost pokrytecké, když Bronies všude vyřvávají LaT a sami se tím neřídí Ajsleepy

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
LaT byla obrana proti první vlně hate, vzniklá na 4Chan a používaná dál. Haterům nenadáváme, ale pozveme je mezi sebe, pochválíme za kvalitní trolling a popřejeme hezký den. Fungovalo to dokonale, většina z nich to dlouho nevydržela.

Poslední dobou ovšem vídám využití tohoto hesla v kontextu „Já si můžu dovolit všechno a ty se opovaž protestovat, protože jsi taky brony a musíš LaT“

A pak je člověk vidí jak brečí, že komunita je otřesná…

Love and tolerate those, who deserve it.
Odpovědět
protože lidi jsou emowhore a nevidí si na klávesnici. (nevidí si do huby)
pak nám tu vznikají přiznáníčka (age 11-13) a jiné. a pak se nedivte že rozumnější jsou zhnuseni a odcházejí.
ponies are ok. bronies not. (není bráno všeobecně)
upřímně: pokud človíček není ko..ko nějaká antibrony reakce v reálném životě snad ani nemůže vzniknout.
Odpovědět
Jak na svém Facebooku před nějakou dobou psal Bůh.

It is time for another commandment
11- Don't be an A*shole!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Darme co myslíš nebylo by lepší dát definici L&T do pravidel, nebo někam na jiné výrazné místo? Protože toto je po stopadesáté co vidím, že to tady někdo někomu vysvětluje...
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Na Internete je každý generálom, no vynadať niekomu naživo a z očí do očí za to, že pozerá poňe, na to si už trúfne málokto z týchto "haterov". Jasné, ľudská obmedzenosť je nekonečná, no v tomto prípade to často ostane pri tom internetovom urážaní a trollingu. Síce, o šikane kvôli poňom som ešte nepočul, no aj toho by boli schopní.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Já s lidma kteří jsou "Antibrony" docela zkušenosti ve škole mi za to nadávaj že jsem Brony jenže já to ignoruju a to stejný na skype taky mi to každej druhej píše... Ale pak ještě znám lidi kteří ví že sem brony ale nevadí jim to prostě mě mají za normálního člověka a baví se semnou Pinkiesmile .
Odpovědět
Ano, přesně takhle to je u mně

Odesláno z mého Pony Ericssonu
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)