Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PARODIE] Broníci a jejich charakteristika
#34
(16.11.2013, 17:28)MBite Napsal(a): Síce uznávam že nieje ľahké sa dostať pomedzi bronies...
Obzvlášť, pokud mluvíte o bronících pinkických. Pane Baterko, opět na Vás apeluji, buďte při svých výpravách opatrnější! Minimálně si s sebou vezměte doprovod a předem nám oznamte, kam se chystáte vypravit, abychom případně věděli, kde Vás hledat při záchranné výpravě.
Nemluvě o tom, že jste při svém útěku nepochybně zalarmoval broníky. Teď sice víme, že v hnízdech schovávají objekty neznámého původu, ale naděje na druhý průnik dovnitř je mizivá, alespoň na pár týdnů, než bronícká ostražitost pomine.
Odpočiňte si, vzpamatujte se ze svého příšerného zážitku, vezměte si pár dnů volna nebo se aspoň věnujte něčemu méně nervy drásajícímu, například teoretické práci.

Já se teď několik dní věnoval dešifrování Kupkejks a... jsem znepokojen. Pánové, zatím nechci dělat žádné uzávěry, ale Emelpí vypadá jako mimořádně deviantní a krvelačné náboženství. Začínám mít strach z broníků.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [PARODIE] Broníci a jejich charakteristika - od Keranis - 16.11.2013, 18:03
RE: [PARODIE] Broníci a jejich charakteristika - od Mr.LaLike - 16.11.2013, 23:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)