Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PARODIE] Broníci a jejich charakteristika
#45
Pane Andulko, neměl jste se čeho bát. Byl jsem tam též přítomen a v případě nouze jsem měl připraven svůj shitstorm deflector, kterým bych Vás na dálku zaštítil. Broníci by mě neodhalili a Vy byste měl dostatek času na to utéct z hnízda.

Bohužel jsem měl příliš moc práce s přenastavováním svých měřících přístrojů a navíc jsem musel udržovat konverzaci s broníky, aby nepojali podezření. Tím pádem jsem si nenašel čas na pozorování a mým jediným přínosem jsou výsledky měření, které samy o sobě nemají moc velkou výpovědní hodnotu. Ale i tak je zde uvedu, v kombinaci s Vašimi pozorováními možná začnou dávat smysl.

Údaje z radiometru:
Bronyradioaktivita: Min. 35 kilopoňů - Max. 49 kilopoňů (velmi vysoká!)
Emelpí aura: 93% (taktéž mimořádně vysoká!)
Koncentrace bronitu [Bn]: Silně nadprůměrná (nepřekvapující vzhledem k velikosti stáda)

Údaje z envirometru:
69% broníci duhoví, 22% broníci pinkičtí, 9% nerozpoznáno (nový druh, kříženci, nebo jen chyba v měření?)
Podíl samic: Minimální (rozpoznány dvě samice celkem, z toho jedna v říji)

Údaje z PPSS (Pony/Pinkie Sense Simulator):
Poměr Pony/Pinkie smyslů: 3/1 (odpovídá druhovému složení stáda)
Sethistův koeficient: 36,90 (toto číslo mě zaskočilo. Očekával jsem minimálně 40...)
Podezřívavost: Nulová (Gratuluji nám oběma, pane profesore. Nepojali sebemenší podezření)
Nálady: Očekávání, napětí, nadšení, ohromení, radost

Údaje z Tardis (zaparkovaná ve vedlejší místnosti, přestrojena za kadibudku):
[Obrázek: 6uBCjT8.png?1]
(Omlouvám se za její vulgární vyjadřování, jeden broník duhový se do ní vymočil, což ji neuvěřitelně urazilo)

Údaje z barometru:
Vysoký tlak



Snad Vám tyto údaje pomohou v dalším výzkumu.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [PARODIE] Broníci a jejich charakteristika - od Mr.LaLike - 16.11.2013, 23:57
RE: [PARODIE] Broníci a jejich charakteristika - od Keranis - 24.11.2013, 17:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)