Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PARODIE] Broníci a jejich charakteristika
#56
Opět prosím všechny, aby mi neříkali "profesore", i když mi to lichotí, tak tímto titulem nedisponuji. Já jsem pouhý skromný inženýr.

Broníci jsou vskutku klasifikováni jako ohrožení, jejich vysoká aktivita je důsledkem efektu takzvané "vokální minority", což je v jejich případě majorita.

Vaše pozorování podobností mezi náboženstvími je zajímavé, ovšem zatím má příliš moc mezer, než abychom ho brali vážně. Máte mou plnou podporu a pokud se Vám podaří najít více důkazů, že jsou tato náboženství opravdu propojená, neváhejte a informujte nás.

Musím Vás vyvést z omylu, i v Africe existují vyznavači Emelpí. Centrum mají ve východní části města Pretoria v Jižní Africe, kde mají dokonce celou jednu čtvrť pojmenovanou Equestria. Nicméně máte pravdu v tom, že populace broníků na africkém kontinentě je velmi řídká a obecně zanedbatelná v porovnání s hnízdy v USA a VB. Jeruzalém nemá s Emelpí žádnou spojitost, o které bychom věděli.

Odlišná sexualita je běžná hlavně u broníků forčanských (kde homosexuálové plní roli OPů "fagotů") a klozetských (u kterých je doteď neznámý způsob rozmnožování).

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [PARODIE] Broníci a jejich charakteristika - od Mr.LaLike - 16.11.2013, 23:57
RE: [PARODIE] Broníci a jejich charakteristika - od Keranis - 25.03.2014, 21:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)