Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Jelikož se kvůli povinnostem poslední dobou na net připojuji hlavně přes mobil (notebook pro mě totiž znamená automatickou prokrastinaci), všimla jsem si, že když se napíše nějaký delší text, který překoná svou mohutností textové okno, tak se k němu už nedá nijak dostat. A to jak v soukromé zprávě, tak i v příspěvcích. Jinak formulováno: zázračně se neobjeví vpravo lišta, která by člověku dovolovala jet nahoru a dolu, jako se mi stává tady na počítači (až teď to oceňuji), a díky úžasné technologii dotekových zařízení, kde už neexistuje klávesnice s šipkami, se prostě k textu nedá nijak dostat.
Opravdu nevím, co s tím dělat, protože mě nenapadá způsob, jak docílit, aby se mi na mobilu ta lišta zobrazila, takže to shrnu jen na otázku: dělá v tom Tapatalk nějaký rozdíl? Jelikož se mi žádná aplikace, kterou můžu jednoduše obejít internetovým oknem, nikdy neosvědčila, tak jsem se neobtěžovala si ho stáhnout... ale zoufalé časy si volají po zoufalých řešení- v mém případě zoufalých volání o pomoc. Plz HALP.
(Kvůli tomuhle jsem zapnula počítač, protože na mobilu bych se až sem nikdy nedostala. Rainbowlaugh)

Odpovědět
Co třeba podržet prst na tom psacím okně a sjet s ním k hraně, aby ti to posunulo text?

Edit: Pokud to nebude fungovat nebo vyhovovat, udělej to, co píše darm dole.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(14.02.2014, 02:18)Aya Yai Napsal(a):
Jelikož se kvůli povinnostem poslední dobou na net připojuji hlavně přes mobil (notebook pro mě totiž znamená automatickou prokrastinaci), všimla jsem si, že když se napíše nějaký delší text, který překoná svou mohutností textové okno, tak se k němu už nedá nijak dostat. A to jak v soukromé zprávě, tak i v příspěvcích. Jinak formulováno: zázračně se neobjeví vpravo lišta, která by člověku dovolovala jet nahoru a dolu, jako se mi stává tady na počítači (až teď to oceňuji), a díky úžasné technologii dotekových zařízení, kde už neexistuje klávesnice s šipkami, se prostě k textu nedá nijak dostat.
Opravdu nevím, co s tím dělat, protože mě nenapadá způsob, jak docílit, aby se mi na mobilu ta lišta zobrazila, takže to shrnu jen na otázku: dělá v tom Tapatalk nějaký rozdíl? Jelikož se mi žádná aplikace, kterou můžu jednoduše obejít internetovým oknem, nikdy neosvědčila, tak jsem se neobtěžovala si ho stáhnout... ale zoufalé časy si volají po zoufalých řešení- v mém případě zoufalých volání o pomoc. Plz HALP.
(Kvůli tomuhle jsem zapnula počítač, protože na mobilu bych se až sem nikdy nedostala. Rainbowlaugh)

Tapatalk v tom dělá hodně velký rozdíl Twilightsmile Pokud chceš, můžeš se na funkčnost podívat někdy ve Skanzenu nebo na jiném srazu, ale lepší aplikaci pro používání fóra jsem neviděl.
Odpovědět
Tak mě napadá, máme vůbec nějakého oficiálního organizátora, který by trvale operoval na Slovensku?

Odpovědět
Ak pôjde Animeshow hladko, tak by som možno mal dosť sebavedomia a mohol by som sa ním stať ja. Mám čas, a od BA nebývam tak ďaleko aby to bol problém. Otázne je, či nejakého oficiálneho organizátora potrebujeme, keďže tie BA minizrazíky sa organizujú prakticky sami od seba Rainbowlaugh a inde pravidelná aktivita nieje, akurát tá AS/Istrocon.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
(25.02.2014, 21:21)Aya Yai Napsal(a): Tak mě napadá, máme vůbec nějakého oficiálního organizátora, který by trvale operoval na Slovensku?

Radi bychom rozsirili Slovenskou sekci organizacniho teamu a Kosay urcite k tomu pripravil dobrou pudu - kdyby byl nejaky vyrocni Velky Bronies Sraz na Slovensku, to by bylo tez super =)

Nejake vybaveni se da prevezt i vlakem na SR na akci.

Jinak takhle nenacisto si vyzkouset vlastni prezentacni schopnosti a teamwork/organizovani skupiny lidi je urcite super, vhodna pred-priprava na zamestnani Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Dělá to jen mě nebo má Proky nějakou haluznou hodnost? Je to v IE9 (vyšší na Vistách neni), desktop Chrome 32 a i v Chrome for Android.
[Obrázek: proky_desc_err.PNG]
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Ne, to dělá všem. Je to tak schválně. Já to měl jednu dobu taky, ale pár lidí mě upozornilo, že jim to dělá hroznej bordel při návštěvách přes mobil, tak jsem to dal pryč Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Když už jsme u těch titulů, poprosil bych o omezení jejich délky. Někdo dostane nápad a pak to vypadá takhle Rainbowlaugh
[Obrázek: 6klYFlB.png] Betyna to už zrušila, ale co když to později napadne zase někoho jiného Pinkiesmile

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Jen krátký dotaz, opět byl přepočet příspěvků nebo se mi smazalo pár příspěvků?
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 14 host(ů)