Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bannana Days
Pravidla bronies.c Napsal(a):VŽDY POUŽÍVEJTE ROZUM

Ono to v pravidlech asi neni ale protoze mame v teamu lidi s rozumem, tak je jasny, ze pokud si nekdo po dlouhe dobe odpika trest a slibuje zlepseni, tak dostane druhou sanci. Ale uz bude mit tu pomyslnou cernou kanku na sobe naporad (ci do totalniho zniceni databaze).

Ona i 2. sance neni jen tak - 90% warning na 6 mesicu ale chovat slusne a rozumne se da =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
(02.04.2014, 14:52)Universe Genesis Napsal(a): Na příští Bannana Days se vůbec netěším

Jelikož už není prvního, tak už to můžu říct. Žádný automatický robot nebyl Rainbowlaugh Empík byl zabanován, protože o to pořád prosil a jadus byl zabanován, protože se sám nabídl a vypadalo to věrohodně Rainbowlaugh Ty by jsi ban stejně nedostal. A navíc už mají všichni unban Twilightsmile
Meow?
Spiknutí je to! Spiknutí, říkám!
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Illuminati? Rainbowderp
suh dud
(02.04.2014, 15:52)madA12345 Napsal(a): Žádný automatický robot nebyl

Bylo to podplacený, já to říkal hned :p
Aby to bylo podplacený, tak bys musel nejdřív něco zaplatit Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
(02.04.2014, 16:06)Empík Napsal(a):
(02.04.2014, 15:52)madA12345 Napsal(a): Žádný automatický robot nebyl

Bylo to podplacený, já to říkal hned :p

A kto tu podplácal? Rainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
(02.04.2014, 16:34)Jamis Napsal(a): Aby to bylo podplacený, tak bys musel nejdřív něco zaplatit Rainbowlaugh

Však sem zaplatil několika hodinami bez fóra Rainbowlaugh
(01.04.2014, 15:34)Lattellerr Napsal(a): Ring, ring, ring, ring, ring, ring, ring...

Bananaphone is the best phone Rainbowlaugh 10 let internetového memu stálo za to kouknout do historie a zjistit, kdo je vlastně autorem, tak jsem si rozklikl Bananaphone na Wikipedii a první řádek... well... MY MIND WAS OFFICIALY BLOWN!

Citace:Bananaphone is a popular children's album released by Raffi and Michael Creber (father of actress, singer, and voice over artist, Michelle Creber) in 1994.

Hate to admit that, but... I've been trolled sooooo hard Pinkiesmile

OT:
Nejradši mám asi tuhle verzi (HalfLife2 included)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
(02.04.2014, 16:53)AleXan Napsal(a):
(02.04.2014, 16:06)Empík Napsal(a):
(02.04.2014, 15:52)madA12345 Napsal(a): Žádný automatický robot nebyl

Bylo to podplacený, já to říkal hned :p

A kto tu podplácal? Rainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
No co.. já velký overlord jsem poručil a tak se také stalo :>

@lso.. WTF IS YOUR AVATAR


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)