Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tištěná kniha Fallout Equestria
#1
Dneska na EQD proběhl tento post kde je možnost si nechat zaslat tištěnou verzi Fallout Equestria ve variantě 2 knih. Cena je stanovena na 40$/pár, poštovný je 55$/zásilka. Jednorázově lze objednat 5 výtisků (tzn 10 knih), případně je varianta si napsat o více výtisků. Druhou věcí je daň která by byla u knih cca 600 Kč, clo by nemělo být (o chlup se to vejde do 150€). Měl by někdo zájem?
Zatím bych měl zájem já a David2X, standardní cestou jsou k dispozici tedy 3 výtisky.
Edit: Předběžně by to mělo být cca 1200 Kč/pár knih. Uzavírka objednávek je 4.5.2014.
--
Update 5.9.2014 15:23
5.9.2014 - Knihy dorazily, celkové náklady:
  • Nákup knih: 8244 Kč (17.5.2014)
  • Celní daň: 1266 Kč
  • Celní deklarace ČP: 96 Kč
  • ----
  • Sum: 9606
Na jeden výtisk to tedy vychází: 1921,2 Kč, budu dneska na Vyšehradě pokud by se tam někdo objevil můžu mu knihu vzít.
---
9.7.2014 - Odeslání knih jsem přes organizátora tisku (Zemming) odložil jelikož jsem celý srpen v USA, vyzvednutí na CZQ se nestihne - problém je jak jinak než ve vyzvednutí na celnici kvůli zaplacení "kradného".
PS: Ke knihám bude i přebal viz fotky knih. Celý přebal lze prohlédnout zde (první dva).
PS2: Zemming bude i na BC v Baltimore, kde se s ním doufám potkám.
---
3.6.2014 - Čeká se platbu posledních 50 objednávek (jde o objednávky které propadly v první vlně plateb) deadline je 8.6.2014, v tuhle chvíli mají už dost peněz na rozjezd tisku. Knihy by měly být odeslány v druhé půlce července.
---
18.5.2014 - Objednávka zaplacena, celkem 8064,74 Kč (jen knihy, nezaúčtované operace), celní poplatek by měl být zhruba 1200 Kč. Zde je poměrně rozsáhle info jak bude probíhat tisk a kdy knihy pošlou.
---
12.5.2014 - Faktury začnou posílat během středy (14.5.2014) a tisk se rozeběhne hned jak lidé zaplatí (neuvádí jestli to mají rozděleno na dávky). Dále čekají na nabídku ceny od několika tiskáren. Náhled jak bude text formátován v knize.
Pokud někdo další chce objednávat je možnost se zařadit do čekacího seznamu, pokud v průběhu vydávání faktur někdo nezaplatí výtisk se uvolní pro čekatele v tomto seznamu.
---
9.5.2014 - Dle fóra ještě zpracovávají objednávky, faktury začnou posílat během příštího týdne (12.5.2014+)
---
3.5.2014 - Fingusa objednal 2 kusy
3.5.2014 - Objednal jsem 5 kusů (list)
---
Stats: Celkem v této dávce se sešlo 1100 objednávek na 1200 výtisků FoE. Více lze sledovat na webu.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#2
Moi, peníze snad nějak seženu. Tohle je však stále v pohodě cena, počkejte až se bude tisknout Project Horizons Pinkiecrazy .

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#3
Tak nikdo další? Termín se blíží, zítra bych to rád objednal.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#4
Mno si rikam ze tohle by se mohlo prodavat v ramci Czequestrie - Vendoringu. Mozna se rychlostne domluvit s nekym, kdo bude delat vendora na Czequestrii a dat mu to na stanek.

Ty stoly co pronajimame jsou vcelku velky.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#5
Počkat, jaktože jsem tenhle thread objevil až dneska? Počítejte se mnou, za to ty prachy klidně uvalím! Pinkiehappy

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#6
OT
Počkejte si dva roky a bude to samé v češtině Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#7
Já to beru, ale budu si to pravděpodobně moct vzít až na Czequestrii.
OT:
To jako celkově bude stát 1200,-? Nebo těch 150€?
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
#8
V tuhle chvíli je teda plný stav standardní objednávky, 5 ks výtisků EN verze FoE. Přihlášení:
Kód:
David2X - Předáno 12.9.2014
Fang - Vyzvednuto na celní poště
Iluzon  - Předáno 12.9.2014
Keranis
Proky
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#9
(02.05.2014, 14:19)Proky Napsal(a): Já to beru, ale budu si to pravděpodobně moct vzít až na Czequestrii.
OT:
To jako celkově bude stát 1200,-? Nebo těch 150€?

Za 1200 Kc dostanes 2 knihy vc. postovneho a cla.
150 EUR je limitace na Celni poplatek z importu. 22 EUR je limitace na DPH z importu.

1200 za dve velky bifle v hard-coveru a custom print, to docela jde.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#10
OT:
První vydání před myslím 1,5 rokem měla 5 svazků. To teď udělali na 2?
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)