Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
To si pak neměl v plánu ani na vyšehrat chodit. Nebo měl a vybral sisi kam si chtěl jít víc.
BTW: na Vyšehradě jsme se tomu zasmály.
začíná se nám to tu připalovat- [Obrázek: Discord_with_ears_on_fire_S4E25.png] konec diskuze [spoiler: už je to za námi] než nám to tu shoří.

(06.06.2014, 21:18)Rini Napsal(a): Dneska to bylo super. Už se nemůžu dočkat dalšího srazu.Twilightsmile
Další je v pondělí (Tečka), úterý (krkok zpet), středa (DDR), čtvrtek (čajovna), pátek (vyšehrad), sobota (MLP:CCG) a někdy neděle (random). Kdyby byl osmý den tak tam taky je nějaký srazPinkiehappy.
Odpovědět
Já můžu jenom v pátek, bohužel. Ale i to stojí za to.Twilightsmile
Jakmile se peříčko a blesk spojí,
a Applejack poslední jablko dojí,
tehdy zázrak se stane.
Oheň v našich srdcích vzplane.
Odpovědět
Nejsem sice na Vyšehradě, ale nevím, kam jinam napsat Rainbowlaugh jsem v Tečce, nechce se někdo přidat? Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Sedíme v Tečce, kdo chcete, doražte...
Odpovědět
Tomuhle neodolám. Vyrážím. Twilightsmile
Odpovědět
Už jste to dali vědět na IRC? Raritywink
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
(07.06.2014, 20:29)Bori Napsal(a): Tomuhle neodolám. Vyrážím. Twilightsmile
No já teď právě přišel ze srazu.Applejackunsure
Odpovědět
Já též se vrátil ze super cool tajného srazu, kde jsme si skoro 11 hodin v kuse povidali Rainbowlaugh

Bylo to velmi vyčerpávající, kor ještě s tím primátem co jsem si táhnul z Hradce... ale zvládli jsme to!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Páni... Taky už chcete pátek? Nějak mám hrozně velkou chuť na Vyšehrad už teď a to je teprv týden přede mnou :/ Rainbowlaugh
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět
To si piš, ale tenhle pátek nemůžu, protože budu služebně na jihu Čech :/
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 14 host(ů)