Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
OT

Miky: z čeho? No, teď jsem více méně jezdil přes 4 roky jen autem. Rainbowlaugh Jinak toho moc nebylo - Honda MT 80 (byla bez papírů. ani nevim kolik mi bylo, když jsem na ni prvně sednul, každopádně jsem na ni ani nedošáhnul Rainbowlaugh), v 16ti jsem měl 80ku skůtra. V 17ti jsem rozšířil řidičák na 250ku, od té doby jezdim na Suzuki GN 250, v 18ti jsem si sice rozšířil řidičák do 25kw (před pár dny jsem zjistil, že to už je dokonce do 35kw), ale protože jsem chodil na vošku a docela daleko dojížděl, tak ta 250ka byla už málo a na jinou nebyly peníze (jinak tu 250ku máme pořád, jenže ji bratr položil a nedávno začalo něco klepat v motoru). Teď se k tomu chci vrátit, tak jsem hledal něco, co by se hodilo pro začátečníka. Ta Ducati má 40kw, takže mi to ruce neurve, co tak čtu je skvěle ovladatelná a z obrázků vidim, že je prostě nádherná.

Jak si sakra můžeš skřípnout nerv, když leštíš motorku? Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
No to by mě taky zajímalo. Nejspíš to bude způsobeno neustálými krouživými pohyby při leštění (dělal jsem to asi moc poctivě Rainbowlaugh).
40 kW je solidní, sám mám XT660 s 35 kW jednobuch a jsem spokojen. Akorát podvozek je nejistej nad 140+, nicméně to není motorka na trhání rychlostních rekordů. Do lehkýho terénu a na český silnice, což je skoro to samé, je ale perfektní.
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
OT

Jo, to je pěknej stroj, tyhle motorky taky můžu. Pinkiesmile Jinak máš pravdu, na naše silnice ideální Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
OFF TOPIC! Lunina noho, dajte si to aspoň do spoileru, lebo budú lietať warny...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Opraveno.

OT Hotsteppa:
Jinak ano, je to offtopic, protože tohle je sekce offtopic. Mě přijde divný, že ani v offtopicu člověk nemůže trošku uhnout od tématu. To by byl takovej problém, kdyby se tu nechala kratší diskuse trošku mimo? Příspěvky se tu nenahání, je to offtopic, pravidla neporušujeme, tak já v tom nevidím problém. Ano, tak asi by bylo lepší třeba o těch motorkách založit téma nebo psát do podobného, ale my tu nezačínáme diskusi na 10 stránek, jen se prohodilo pár příspěvků, já v tom problém nevidím.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
OT:
Ono se to v těch deset stránek často zvrhne. A ona i jedna stránka pro někoho, kdo se o to nezajímá, je vcelku dost.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
OT
Iluzon: chápu, že v ostatních sekcích by to byl problém, tam bych samozřejmě OT příspěvky označoval a dával do spoilu, ať si to modi dle uvážení smažou. Ale v offtopicu nevidím problém a hlavně kdybych viděl, že se ta diskuse opravdu začíná ubírat jinak a jen tak se nezastaví, tak bych samořezjmě poprosil o přesun do příslušného tématu / pokračoval v diskusi přes SZ / vytvořil nové téma.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Práve som sa okúpal v daždi v bazéne. REBEL!!!
Odpovědět
Dneska jsem si šel na úřad, abych si tam slavnostně vyzvedl řidičák...

...a guvno.

Úřednice mi s kyselým ksichtem oznámila, že si nemůžu jen tak vyzvednout řidičák, že musím nejdřív podat žádost.

Hmm, on utratil tisíce korun a strávil hodiny času tím, že chodil do autoškoly a skládal zkoušky, ale víte co? Radši ještě zavedeme povinnost, že musí vystavit žádost, abychom se ujistili, že ten řidičák OPRAVDU chce. A samozřejmě mu ho nevydáme dřív jak za čtrnáct dní od podání žádosti, aby to nebylo příliš rychlé.


Mám rád české úřady. Ajbemused

MILUJU české úřady. Twilightangry2

Nekecám, já je fakt ZBOŽŇUJU! Flutterrage

...

Nemáte někdo benzín a sirky?

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Ano, ale obávám se, že moje zásoby jsou omezené. Budeš si muset podat žádost...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)