Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Draimovo překlady a vlastní tvorba
#71
hmm, to sem fakt zapoměl zmínit Rainbowlaugh
ty budou vycházet po třech dnech (asi už po jedné) a pak po nějaké kratší době další, už jiné ficy
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#72
Okej, to se třemi dny byl ne-úplně-dobrý nápad, tak tady je teda těch zbylých osm kapitol, čímž u tohohle ficu na nějakou dobu končím. Dále v pořadníku mám one shot.

Opět upozorňuji na tag [15+], nadává se tam... dost, a ty narážky a... no, zkrátka u dvou kapitol to je docela drsný Rainbowlaugh

Hub page - cenzurovaná

S1 E3 Paní všech vstupenek
S1 E4 Sezóna jablkočesání
S1 E5 Stará gryfí kamarádka
S1 E6 Nepřeháněj - na vyžádání
S1 E7 Strach z draků
S1 E8 To je teda noc - na vyžádání
S1 E9 Klepy
S1 E10 Roj století

(požívám názvy epizod tak jak mi přijdou nejtřefnější nebo tak jak byly v českém dabinku (to je výhra co?))

Enjoy! Twilightsmile
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#73
prelozis casem i zbytek ?? + odpovedi ?? Twilightblush
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
#74
hej... asi jo Rainbowlaugh
po dlouhé době mě právě ty dopisy zase chytily a ty odpovědi sou taky perfektni, takže dodělám rozdělané záležitosti a asi se na to vrhnu, za tu srandu by to stálo Twilightsmile
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#75
Hi there!
Jo, tušil sem to a taky se to stalo. Přišla mi nezávazná výzva, že takhle sprosté by to být asi nemělo být volně dostupné.
Tedy, kapitoly jsem zcenzuroval, zeditoval, zkorektoval (bohajeho, takové stupidní hrubky) a dvě stáhl úplně.
Stažené jsou šestá (ta s Trixie) a osmá (slumber party), jelikož si myslím, že by to zcenzurované sotva bylo směšné nebo vůbec dávalo smysl Applejackconfused. snad mi tam nic neuniklo
Ale pozor, všechny kapitoly v původním, vulgárním znění jsou stále dostupné, ovšem pouze na vyžádání přes PM, sem do vlákna nebo kdekoli kde mě najdete.

+ zakládám dvoje hub page, pro každou jednu verzi
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#76
Tak tady je krátká blbost z mojí produkce.
Je to non-pony, ale pozor, mám k tomu veselý story Rainbowlaugh
(není nutné číst)
Když námletos poprvé učitelka zadala slohovky, řekla, že "stačí tak tři odstavce" a měli jsme tam použít několik random vybravých slov.
To ještě ale nevěděla jak já píšu, tak sem další hodinu nahlas četl svůj výtvor o čtyřech stránkách mým neopakovatelným "krasopisem" který přečtu jen já, pokud vůbec. No, bylo to vypravování říznuté komedií a zakončením "To jsme ale ještě netušili, žejsme na začátku epického dobrodružství, které snad ani celé Valašské Království nepamatuje... pokračování příště."

Po tomhle zážitku mě začala brát vážně a při další zadané slohovce,tentokrát bylo víc témat, před tabulí vážně pronesla "Pro akové jako je Mira (já) tak dávám limit při stránky." Ani moje prohlášení, že to ani nestihnu začít (protože bylo jedno super téma) ji neoblomilo, tak sem si v hlavě zrovna škrknul polovinu scénáře, a bylo to asi dobře, jelikož se mi i na tři a půl stránky docela povedla Rainbowlaugh

A právě tu druhou slohovku sem si nachystal, že ji zveřejním

Téma: Záhada SPŠS (jméno naší školy, takže tam je jedna narážka) a psané stylem horror...
Ano, je to horror, ale nikoliv krvavý. V tuhle chvíli pořád nevím jak moc děsivé to je, já se u toho bát nedokážu, tak bych byl rád za feet\d back, jelikož je to moje horrorová prvotina a já mám "děsivé" témata docela rád a chtěl bych v nich pokračovat

Nevědomí

Funny fact: v příběhu zmiňovaná třída 206 skutečně existuje, učí se v ní jednu hodinu týdně, tabule tam je napevno, a v místech, kde bývá vestavěná skříň je díra ve zdi, kde se drolí beton

(nevědomky pojmenováno po filmu s Tomem Cruisem takže mám zrovna i zajištěný cover-art Rainbowkiss)
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#77
(rekord! čtyři příspěvky za sebou Ajbemused)

A je to tady. Tímto vydávám slibovaný one-shot s názvem

Fallout Equestria: Druhá šance
Gore Dark Crossover, [15+]
autorem je Nyerguds, tedy stejný borec, který stvořil a sepsal Flittra!

Věříte v druhou šanci?

Je to spinoff na spinoff na Fallout Equestria (ve vývoji u Froldy kdo neví. doporučuju)
jinak řečeno, ve slavném Project Horizons narážejí na jistý starý project Chimera. Nyerguds si právě chiméru vzal do očka a na jejím základě napsal Druhou šanci.
Nicméně bylo mi potvrzeno, že neobsahuje žádné větší spoilery, teda... jako snad každý ví, že FoE se odehrává v equestrii po "jaderné" válce, ale víte co myslím.
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#78
PĚT!!! ne, fakt. Kdokoli odpovězte, začíná to být deprimující

Lidičkové, je to tu. Jednak jsem dočetl několik skvělých ficů, druhak se mi naprosto nechtělo  Twilightblush
Ovšem, s hrdostí nyní vydávám...

Sombrovy skvělé nápady
(ano, je to strašně krátké Rainbowlaugh)
[Obrázek: 62873.png?1352737287]


Comedy, Random


Překlad
Originál
Autor: Supahsnail

Sombra se ujal vlády. A když se nudí, nezbývá, než zrealizovat pár super nápadů.

Jinak díky Deusovi za tu komadýru, které říká korekceTwilightsmile

Edit: zapoměl jsem dodat, že "shale" je břidlice, to kvůli narážce na jméno

info k tvorbě:
-zanedlouho vyjde další, už dlouhý fic, který mám rozdělaný
-zemětřas přijde za dlouho, ale je nevyhnutelný
-zbytek projektů je pozastavený
-asi sem ztratil cit pro formátování...
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#79
[Obrázek: c-c-c-combo-breaker.jpg]

"Komadýru"? Jestli ti Deus připadá jako přísný korektor, tak nikdy, nikdy nezkoušej požádat o pomoc mě Pinkiecrazy

Ta dlouhá vlna ticha je nejspíš kvůli tomu, že jsi dlouho publikoval jenom malinké one-shoty a že překladatelská sekce obecně vyhasla (takže sem k nám nikdo nechodí)...

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#80
Ale chodí Pinkiesmile , jenže už má všechno přečteno Twilightoops
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)