Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ/SK Bronies wiki
#11
Zatím tam toho moc není, ale u Darmova autobusu a Nezamykat jsem se mlátil smíchy Rainbowlaugh

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#12
@Keranis: těhle "meme" ze společných historek máme kvanta - byla by škoda, kdyby zapadly Ajsmug tomuhle tématu se bude věnovat i přednáška na PragoFFestu s názvem: "Proč nezamykat roxor v LDAP troubě" jejíž obsah byl sice mírně vyspoilován, ale to nevadí - dalších takových máme hodně. Namátkou:

"Takeruova podrobná mapa Stuttgartu"
"Řidič Zmok"
"Zmokovo Malibu"
"Ubytovna 'Pod koněm' "
"Co si myslíte, že asi Terok dělá?"
"Komu nedávat do ruky foťák"
"Fanta... just Fanta"
"Mě neznáš, já jsem až ve třetí sezóně"
"Zapáchající sýr - kam s ním?"
"Creepy lego"
"Drbu co se dá"

... a dalo by se pokračovat ještě dlouho Rainbowlaugh seznam situací, kdy jsme vyděsili či překvapili nejednu celebritu kolem MLP:FiM (a jak nám to taky pěkně oplatili), skupinu bronies ze zahraničí, či náhodné kolemjdoucí by vydal na samostatnou kapitolu Pinkiehappy
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#13
Jop, treba:
- "Posledni noc v ..." (no, tohle bych tam radsi nedaval, kor kdyz okruh teh, co vedi co to je, je velmi, velmi maly Rainbowlaugh )
- Party elevator
- Francouzska vlajka.. zezadu

Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#14
Velmi zajímavé tohle...
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#15
Jak to je s vytvářením nových příspěvků? Je to tam možné nebo to je zase jenom pro některé skupiny apod.?
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#16
@DoktorPetr: je to wiki, tudíž z podstaty věci každý.
Bohužel, jak to vypadá, včetně spambotů.
Tenhle naštěstí vypadá vcelku krotce.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#17
Ano, děkuji že jsi mi řekl, že opravdu tam mohu dělat vlastní věci, ostatně jsem si přečetl první příspěvek, ale zajímá mě podstata jak. S wiki jsem nikdy moc nepracoval a tak by se mi hodila nějaká menší rada, protože jsem před půl rokem měl pár nápadů, co tam dát a nyní bych se k tomu mohl také vrátit... Twilightsmile
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#18
Vlastní věci... Ale zase žádnou fikci, roxor, LDAP i trouba jsou podle skutečných událostí Raritywink
(Wiki vznikla za účelem osvětlení interních vtipů a referencí na pamětihodné příhody, které jsme mezi bronies nastřádali, aby každý pochopil, co vidíme vtipného na roxoru zamčeném v LDAP troubě běžící na Arch Linuxu - čili když máte třeba tam na jihu něco, z čeho se stal komunitní mem, rozhodně přidej. Předpokládám, že něco jako písecké srazy je potenciálně potentní zdroj)
Odpovědět
#19
@Iluzon: Díky že sis všimnul a napsal to sem. Twilightsmile Úplnou náhodou jsem na ten příspěvek narazil, kdoví jak dlouho by to tam jinak viselo.

Opraveno, vyčištěno. Scootangel

[Obrázek: discord_maid_by_mrmelodycold-d6vfkjc.png]

Odstraněny byly stránky od cca 30. dubna, kdy začalo spamování ve velkém. Stejně tak jsem promáznul stovky falešných účtů. Pokud jste někdo něco upravovali v posledních 14 dnech, může se teoreticky stát, že jsem to přehlédl a smazal také, takže:

Pokud si všimnete, že cokoli, co tam předtím bylo, chybí, dejte mi prosím vědět. 
Mám ten "spam" zálohovaný a obnovím to.  Pinkiehappy

Zároveň, pokud by se na wiki dělo cokoli nehezkého (vandalizmus, nevhodné věci), budu moc rád když mi to napíšete taky.

@DoktorPetr: Netřeba se rozčilovat. Nejspíš narážíš na to, že nejde vytvořit stránku, na kterou nic neodkazuje. Pokud to, co chceš přidat, se opravdu nedá odkazovat z jiného článku, tak přidej nový odkaz do stránky start - na pravé straně stránky se zobrazuje taková mrňavá nástrojová lišta. Na stejném místě se pak objeví možnost vytvořit novou stránku, když rozklikneš jakýkoli červený odkaz na neexistující stranu.



Obecně jsme rádi za každé použitelné heslo, které popisuje nějakou tu příhodu, nad kterou nově příchozí nechápavě koukají. Akorát prosím nepište takové ty obecné pravdy jako brony atp.
Odpovědět
#20
BINGO! Ano, děkuji moc, to bylo přesně to, oč jsem žádal. Teď jsem zase o něco chytřejší. Děkuji moc. A i Iluzonovi, protože byl první, kdo se ozval a pokusil se mi poradit.

Jen tak. Já se nerozčiluji. Tučně zdůrazňuji nebo spíše zvýrazňuji myšlenou věc. CAPS LOCKEM se rozčiluje Pinkiesmile
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)