Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2015 - FAQ diskuze
Ono je toho víc - její hlas se objevil třeba v Assassin Creed, akorát patří Animus, takže skrz modulaci není poznat Rainbowlaugh

Co se MLP:FiM týče, je na ukázku patrně nejlepší Apple Family Reunion v češtině.

Ačkoliv si myslím, že většina postav v CZ verzi MLP:FiM se stále mluví hlasem, který jim hodně ubírá na věku (v originále imho znějí tak o 10 let starší, což je hlavní kámen úrazu), myslím, že by stačil jediný pokyn od (nejspíš) režiséra a nebyl by problém "věkově přidat" - ostatně... na to, kdo o čem rozhoduje a jak dabing vlastně probíhá, se můžete na CZQ zeptat in persona Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
tak co si budem nalhavat, at uz mate na CZ dabing jakykoliv nazor, tak snad musite uznat, ze cesky hlas Applejack je dobry Ajsmug

Jamis> Ačkoliv si myslím, že většina postav v CZ verzi MLP:FiM se stále mluví hlasem, který jim hodně ubírá na věku

souhlas, ale tohle treba podle me zrovna u AJ neplati Pinkiesmile

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
S hlasem problém nevidím. A za to, že text nezní česky, co se slovosledu aj. týče, dabéři nemůžou.

Osobně jsem zvědavá a na panel zamířím. Bude v angličtině nebo v češtině?
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Cwossie>A za to, že text nezní česky, co se slovosledu aj. týče, dabéři nemůžou.

OT

ne , daberi za to nemuzou  Rainbowlaugh za to muze americky original, prece jen, ta americka anglictina ma trochu jiny slovosled nez cestina a ono je nekdy dost tezke tu repliku prelozit tak, aby to  zachovalo smysl  smysl originalni repliky,  a zaroven to nebylo delsi/kratsi , aby se to tomu ponikovi "veslo do huby" (tj. aby oteviral a zaviral pusu kdyz mluvi a ne jak to bylo treba u Mickeyho klubiku, kdy postava uz nemluvi , ale jeste porad klape pusou, nebo naopak). Ale to neni jen u tohohle, to je u kazde blbe americke kriminalky cesky dabovane  Rainbowlaugh

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(11.08.2015, 14:37)Cwossie Napsal(a): Osobně jsem zvědavá a na panel zamířím. Bude v angličtině nebo v češtině?

Valid question right here. Tiež som zvedavý v akom jazyku bude panel.
Odpovědět
Panel bude Dual Language momentalne dle predanych specifikaci.

Tudiz Cesko/Anglicky pro zachovani informovanosti pro zahranicni navstevniky a zaroven moznosti otazek z obou stran. Stejne jako v pripade napr. BronyDays apod.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
S tim dabingem to bude jeste sranda.
Jen ten prvni StarTrek film ma 3 dabingy. A nas VIP je v tom tretim:

1. DABING ČT (jako Star Trek)
Zuzana Slavíková - Nichelle Nichols (Nyota Uhura)

2. DABING Nova, AXN (jako Star Trek)
Valérie Zawadská - Nichelle Nichols (Nyota Uhura),

3. DABING VHS (jako Star Trek: Film)
Helena Brabcová - Nichelle Nichols (Nyota Uhura)

... na disku mam samozrejme vsechny filmy, ale jen originaly. No nic, jdu hledat.
Odpovědět
xsoft>

OT

tak ovsem Valerie Zawadska genialne dabuje koho? No prece Peggy Bundovou Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ano, vsechny listky jsou vyprodane, ceka se, az starsi rezervace expiruji a uvolni se misto ale bavime se o jednotkach listku...

Yep - all the tickets are sold out, there are few reservations bound to expire but still these can be counted on a pair of hands...
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Na to jde říct jediné ... http://plno.powerponies.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)