Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Udělal jsem zkoušky na vykonavatele, už můžu oficiálně zabavovat televize! YAY! Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
S těmi vajíčky jsem měl štěstí, jsem náhodně koupil 4 a v jednom byla human Pinkie Pie
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Tak jsem dal taky ještě jednou lidstvu šanci, koupil v Tescu 2 vajíčka a v jednom byla human Pinkie Pie (kterou mi hned zkonfiskovala mamka). Já chci poníky, ne lidi! Rainbowlaugh Aspoň jsem si dokoupil Twilight a Pinkie žirafa PEZ udělátka.
Odpovědět
Dneska jsem u babičky boural stodolu. Celou dobu jsem si u toho zpíval Raise this barn...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Když boural, tak spíš Raze this barn, ne? Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Kerísek vs. Univerzita, den 1:

První bylo na řadě ubytování. Smlouvu už jsem podepsal, pojistku zaplatil, zbývalo jen sehnat kolejenku a klíče. Hodinu a půl jsem čekal, než otevřou kancelář, pak jsem u té kanceláře půl hodiny stál frontu, načež mi řekli, že jsem tu špatně a že musím zajít o budovu vedle. Tam byla další půlhodinová fronta. Uééééééé! Raritydespair

Byl jsem hladový a unavený, ale nevzdal jsem to, a tak jsem si nakonec úspěšně přivlastnil klíč od pokoje 003. Jenže problém byl, že pokoj 003 nikde nebyl! To je jak Příčná Ulice, nebo co? Tak jsem beznadějně kroužil kolem jak nasupený sup, pak jsem to vzdal a zeptal se na vrátnici. Tam mi řekli "Vy koukáte na inventurní čísla, koukejte se na futra." No to mě chytni za kšandy a nalakuj, na futrech opravdu jsou miniaturní, neviditelná čisýlka, která ukazují OPRAVDOVÉ číslo pokoje.

Uf, tak pokoj mám. Vybral jsem si postel, ubytoval jsem se, pak jsem se obratem stavil ve fast-foodu. Problém vyřešen, teď už jenom zaplatit kolejné a vyřídit menzu...

Jo aha, on tu nefunguje internet. A abych se připojil, potřebuju vlastní UTP kabel. Který nemám. Jak by řekl Luboš: To je past vedle pasti p**o!

Tak se Kerísek vydal lovit wifiny ve městě. Nakonec se uhnízdil v kavárně a z posledních sil všechno vyřídil a zaplatil. Lidi, já jsem mrtvý, a to ještě ani nezačalo studium Facehoof

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Člověk jde napsat své zážitky z prvního dne na koleji a co nevidí? Kerísek to už udělal Rainbowlaugh

Narozdíl od něj jsem však měl pozitivnější zkušenost. Čísla pokojů tu byla velká, což kontrastuje s velikostí pokojů, které jsem čekal trochu... větší. Alespoň o metr Rainbowlaugh

Každopádně, přijel jsem, hned jsem vše vyřídil, a teď tu píšu zprávu v prázdném pokoji na herkovitém notebooku, protože můj spolubydlící se vypařil, dřív než jsem ho stihl potkat. A to nepočítám to, že tu je zima. Tak či onak, teď už se bohužel nemůžu vysmívat středoškolákům a záklaďákům, protože už jsem na škole taky. *pozvdech*

OT: Kero? UTP kabel je levná věc, najdi si nějaký elektro obchod a kup si ho Pinkiehappy
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
OT: UTP kabel? A nemáte na kolejích někoho, kdo je přímo dělá? Většinou někdo takovej z ubytovaných provádí služby a výroby UTP kabelů.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Jeden spolubydla nakonec UTP kabel měl, teď je jenom potřebujeme rozmnožit, ať si nemusíme přehazovat jeden kabel mezi třemi lidmi Pinkiehappy Každopádně to už tolik nehoří, internet je v případě nutnosti dostupný.

Dneska mám první školní den. Učitel mě hned na první hodině lingvistiky úplně dostal. Jen tak mimoděk řekl: "Mohli byste mi podat flašku s vodou? Mám ji tam na druhé straně auly." My, poslušní studenti, jsme si štafetou podávali flašku, až skončila u učitele.

A pak z něho vypadlo: "Napadlo vás někdy, jak úžasné by bylo umět manipulovat s věcmi okolo vás, aniž byste se jich museli dotýkat? Zní to jako sci-fi, viďte? Telekineze, kouzla... A přesně tohle jsem právě udělal! Já jsem na tu flašku ani nesáhl!"

[spoiler: Nevydržel jsem to, do svých poznámek jsem si napsal "Language is Magic" Rainbowlaugh ]

Rainfall: A co ty studuješ? Pinkiehappy Já jsem na fildě, Angličtina se zaměřením na tlumočení a překlad.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
A já mám pořád ještě dva týdny volno :P
Meow?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)