Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars
#51
Opět jsme měli možnost vidět jak je stíhačka postavená pro manévrový boj strašně neohrabaná ve srovnání s těžkou nákladní lodí.

Ale strašně se mi líbila závěrečná mečovačka. Kromě typického "teď budeš silnější ty, teď zase budu silnější já" které nedává vůbec smysl, když je jeden z nich trénovaný (a předtím kolem sebe v jednom kuse házel force stasis a najednou se rozhodne jít na férovku) a druzí to drželi v rukách teprve podruhé byla nejúžasnější tahle scéna:

>Hrdinka natlačená na okraj srázu
>padouch: pojď se mnou, ukážu ti sílu Síly!
>Zpomalí se čas
>Hrdinka: Já jsem blbá! Úplně jsem zapomněla, že mám v kapse Deus Ex Machina!
>čas se vrátí do starých kolejí
>Hrdinka je najednou za padouchem
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#52
A když jsou ty vánoce. Rainbowlaugh

Palpatinova Vánoční Koleda v Češtině Pinkiesmile

Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
#53
Úplně jsi mi připoměl tohle Rainbowlaugh

http://www.youtube.com/watch?v=4y21XD7fDUA
Odpovědět
#54
(18.12.2015, 12:24)Black Noodles Napsal(a): Ale on to je dobrý film! Určitě si ho užiješ. Jenže nesmíš zapojit mozek. Pak si dáš dohromady věci a začneš zjišťovat jak zásadní chyby v tom nadělali pro lepší  "efekt".
Oni místo aby se soustředili na příběh si dají milestony, že tam musí být to, to to a to, a pak to tam za každou cenu musí protlačit, ikdyž to nedává smysl. Podle mě Jar Jara ke scénáři neměli pustit. Nevím co tam všechno změnil, ale mám pocit, že v tom má prsty.

Nůdle, nevím, jak jsi to udělal, ale tvůj názor je naprosto totožný s tím mým. Do písmene Rainbowhuh

Star Wars je jednou nohou v hrobě a trpí, neskutečně trpí. Snad brzy projde renesancí, a když ne, tak ať aspoň umře rychle.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#55
Nemyslím si že trpí. Prodeje naznačují, že to je jeden z nejůspěšnějších filmů. A spousta fanoušků si film užila. Spousta oslavných ód je všude na netu. Teda kromě jedné redaktorky idnesu. Rainbowlaugh Já taky byl ze začátku ohromen.
A vůbec se nedivím, proč se všem líbí, je to hodně dobré v mnoha ohledech. Jsem ale zvědav, jak se na to lidi budou dívat s odstupem času. A jakmile vyjde další Epizoda, může se ještě jecco změnit v chápání zápletky tohoto filmu.
Ještě se ale na to musím podívat min jednou. A tentokráte ve 2D. Ve 3D se mám tendenci ztrácet. Nejsem na to zvyklý. Pinkiesmile
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
#56
Souhlasím. Člověk to nesmí brát jako intelektuální záležitost, ale spíš jako oddechovku, ve které si jde užít akce. Na přemýšlení to vážně není, ale beru to. Líbilo se mi to, dál nad tím uvažovat nebudu, a v plánu mám možná tak jedno další promítání, a pak čekání na další díl. Jsem zvědav, co se z téhle trilogie nakonec vyklube Rainbowlaugh Alespoň ty efekty jsou pastva pro oči Rainbowlaugh
Odpovědět
#57
Hm... už to má recenzi od verbala Rainbowlaugh
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#58
Nejhorsi investice byla do listku na tento film. Stari herci byli fajn. Novy zapork mel pekny kostym, ale kdyz sundal masku, malem jsem se zacala chechtat nahlas. Nebyla jsem sama.
Ale aspon vim, ze se mam pokracovani teto blbosti vyhnout.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#59
Black Noodles napsal - Teda kromě jedné redaktorky idnesu Rainbowlaugh

To je Mirka, u ni ma dokonaly film ktery natocil Buh 75procent. Takze kdyz dala 65 je to hodne Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#60
Nejde o prodeje ani o popularitu. SW 7 měla obojí zaručené, protože je to Star Wars. A Star Wars má miliony fanoušků, kteří na to budou házet peníze a opěvovat to, ať už je kvalita jakákoliv.

Epizoda VII je úspěšná, je populární, ale není dobrá. Ne, není to propadák a ano, v pár aspektech to vyniká, zejména v efektech. Ale kdybych chtěl vidět výbuchy a akční scény, můžu jít kamkoliv! To nechci, já chci sakra Star Wars! Což jsem nedostal, a to mě smolí!

Mám pocit, že to zkazili fanoušci. Lidé, kteří natočili sedmou epizodu, byli tak zamilovaní do Star Wars, že se od nich nedokázali odlepit a vytvořit něco nového, zajímavého. Místo toho kopírují první trilogii a stvořili jakýsi... stín. Mizivý odraz toho, co Star Wars kdysi bylo.

*sigh*

No jo, přiznám se, pár konkrétních scén se mi tam líbilo, například [spoiler: lightsaber fight v lese, kde se usekávají stromy]. Ale na každou dobrou scénu připadá pět nezodpovězených otázek, dva totální nesmysly a deset scén zkopírovaných z první trilogie.

Přiznejme si to, kdyby to nemělo značku Star Wars, tak se tomu smějeme, jak je to stupidní.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)