Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
#71
vite co mi pripominate? Rainbowlaugh


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#72
A ty se divíš? Všichni se těší, jak budou hodnotit nové logo, je úterý a furt nic Rainbowwild
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#73
Zatlacime na pilu Rainbowlaugh

[Obrázek: lolsample_zpstmh3ibnv.png]

Az se mi podari nakopat virtualbox s iShow editorem, tak snad to bude vypadat ... no.. proste lepsi Rainbowlaugh


DEM APPLES!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#74
Hmmm... další na řadě je Batérkovo, což? Jo, tohle momentální by bude chybět.... alespoň bylo roztomilé....
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
#75
Hele, zdá se mi to, nebo Baterka začal dělat delší obočí? Twilightsmile
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#76
Celkem pěkné, ale co ten nos-rypáček? Rainbowlaugh
Odpovědět
#77
Logo se mi líbí, styl Baterky mi nijak nevadí, jsou věci, co bych možná udělal jinak, ale to neznamená, že jsou udělány špatně, je to jeho styl a já to plně respektuji, tak jako očekávám, že lidi respektují ten můj (teda až bude časem).

Viděl jsem tvorbu loga na streamu, konečně je tady.
Odpovědět
#78
Mně se Baterkův styl líbí, a tenhle banner taky. Asi ne úplně tak moc jako ty dva předchozí, ale za mě pořád silný nadprůměr. Navíc je v tom vidět nějaká ta hodina práce, což na tom mém vidět zrovna nebude. Pinkiehappy

@Baty: Rypáček mi přinde fajn, spíš mi tam hapruje perspektiva nataženého kopýtka, ale to může být tou pixeláží. Jak poznamenal jistý spolubydlící, připomíná to obří prst s nehtem (i když on je asi teď taky vidí všude). Rainbowlaugh
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#79
Tak na rovinu tohle je humus. Nevím kdo mohl vyrobit něco tak ošklivého je to zasra*ej mutant.
Zabte to než to naklade vajíčka....

Edit by Jamis: Ano, tvůj komentář je humus - dostáváš za něj zasloužené varování.
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
#80
No, taky názor. Můj je, že by sis asi měl vybrat téma bez banneru.

Banner super, originál práce, ale koukám, že ty restrikce rozměrů v prvním postu jsou už fakt jen doporučení (350 px max výška).
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)