Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Nemůžu si pomoct, ale poníci Chrome a Explorer vypadají, jako by byli přistiženi při páchání nemravností. Asi je to mou dirty mind, ale nějak mi to furt tagá oči tím směrem a docela to rozptyluje Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Ale notáák! Vždyť je to jasná masáž křídel  Ajsmug Ehm...zdá se mi to nebo se Chrome opravdu červená?  Rainbowderp  Rainbowlaugh
Odpovědět
(19.04.2016, 13:29)Melgarh Napsal(a): Mno, na obranu log - jsou to obrazky, co budou zobrazeny na jeden tyden a pak teoreticky zapadnou do propadliste dejin (pripadne se vyskytnou jako soucast mega-kolaze Bronies.cz log na rollupu, jako loga 2012-2014).
Druhy problem je ochota tvorby - klesa a jiz se 2x stalo, ze studna log vyschla. Proto "No-Pressure" na projekt od Cwossie s logy Rainbowlaugh Raritywink

Skoro si myslím, že by bylo lepší zopakovat stará povedená loga než vyvěšovat kdeco, jen proto že nikdo netvoří. V minulosti vzniklo pár úžasných, na které je radost koukat kdykoli, když sem zavítám. Pinkiesmile Ono spoustu fór má třeba jen jedno vydařené neměnné logo, nebo loga měnící se po delším období.

Uvidíme, jak na tom budeme po té soutěži.  Ajsmug
Odpovědět
no ja taky vytvoril pro Cwossie logo Rainbowlaugh teda mimo soutez, taky sou to jen vektory... Twilightsmile

jinak OT k zrudle Chrome a Explorer a masazi kridel.... Rainbowlaugh


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Já chápu, že se někomu nelíbí vektor, jinému koláž, třetímu kreslené, či malované... Nechápu ale ty neustálé výzvy k umělecké kontrole toho, co jde na baner. Vyskytla se tu dokonce skupina, která tvrdí - "uděláme si soutěž a naše loga budou pak jen ta jediná správná". Je to sobecké, uzurpátorské a ponižuje to ostatní.

Ten, kdo provádí kontrolu log, je Flaiming. Je jeho úkolem rozhodnout, jestli je zaslané logo nějakým způsobem urážlivé nebo jiným způsobem nevhodné. Ta myšlenka a nyní už tradice, že každý může poslat svoje logo, mi přijde báječná a ti, kdo se ji snaží zrušit jen proto, aby ukázali, jak jsou na výši v umění a jak tomu rozumí, budou vždycky ztrácet kredit a vždycky se budou cítit méněcenní.

Pro Alexana: Je to moc pěkně udělané. Ač zatvrzelý uživatel woken jsem poznal všechna loga a těší mě, že jsem nevypadnul ze cviku. Jenom si říkám, jestli ti tam něco nevypadlo, když už tam máš to safari...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Elevea: Teda, tolik kravin jsem snad ještě neslyšel.

Soutěž o loga není soutěž, ale challenge. Je to dělané, aby byla nějaká stabilní zásoba.

Ámen.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(19.04.2016, 15:00)Elevea Napsal(a): Vyskytla se tu dokonce skupina, která tvrdí - "uděláme si soutěž a naše loga budou pak jen ta jediná správná". Je to sobecké, uzurpátorské a ponižuje to ostatní.

Nevím, jestli čteš ušima a chápeš zadkem, nebo už ti elitářské konspirační teorie zatemnili mozek, ale ta "soutěž" (jen tak momochodem, ani to není soutěž) vznikla proto, aby vůbec nějáka loga vznikla...

Ale to je asi zbytečné vysvětlovat, nazvat někoho zlým uzurpátorem je větší sranda...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Elevea: Třeba proto, že banner je první věc, co na stránce člověka upoutá, je to to, co udělá první dojem? Pinkiesmile Ostatní rozhraní fóra je pěkně zpracováno, tak nevidím důvod, proč by logo nemělo být také. A vím minimálně o jednom člověku, co se v oblasti umění nepohybuje, a na zdejší loga má hodně podobný názor, často i kritičtější. Myslím, že tu nikdo nechceme ukázat, jak jsme na výši v umění, chceme poskytnout nějakou konstruktivní kritiku, poradit aby to příště bylo lepší (např. protože vidím, že spousta lidí tápe v typografii).
Proč by to mělo ponižovat ostatní? To by rovnou webovku fóra mohl navrhnout kdokoli, kdo tomu nerozumí, jen aby se necítil odstrčen.

(Možná moje chyba, že o té Challenge mluvím jako o soutěži, je to výzva pro autory.)
Odpovědět
Já Vám nevím, jediné, co mi na logo vysloveně nesedí je hláška "we are all Equal", přitom obrázek je na pozadí z Microsoftího systému a logo MSWin vlevo jako hrom Pinkiesmile

Nějaké různé obtažení jde úplně mimo mne, pokus o perspektivu tam možná je (byť jednobodovou a to ještě s 2D sprity). Stíny? Pravda, buď všude nebo nikde, ale dokud se o tom nezačalo mluvit, tak jsem si toho ani nevšiml.

Barevnost kupodivu není až tak moc šílená, ale já mám poněkud jiný rozlišovací práh na to, co je ještě sladěné a co už barevný humáč.

I kdyby už nic, tak body za nápad (byť to není originál jako takový).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(19.04.2016, 15:00)Elevea Napsal(a): Já chápu, že se někomu nelíbí vektor, jinému koláž, třetímu kreslené, či malované... Nechápu ale ty neustálé výzvy k umělecké kontrole toho, co jde na baner. Vyskytla se tu dokonce skupina, která tvrdí - "uděláme si soutěž a naše loga budou pak jen ta jediná správná". Je to sobecké, uzurpátorské a ponižuje to ostatní.

Ten, kdo provádí kontrolu log, je Flaiming. Je jeho úkolem rozhodnout, jestli je zaslané logo nějakým způsobem urážlivé nebo jiným způsobem nevhodné. Ta myšlenka a nyní už tradice, že každý může poslat svoje logo, mi přijde báječná a ti, kdo se ji snaží zrušit jen proto, aby ukázali, jak jsou na výši v umění a jak tomu rozumí, budou vždycky ztrácet kredit a vždycky se budou cítit méněcenní.

Pro Alexana: Je to moc pěkně udělané. Ač zatvrzelý uživatel woken jsem poznal všechna loga a těší mě, že jsem nevypadnul ze cviku. Jenom si říkám, jestli ti tam něco nevypadlo, když už tam máš to safari...


Aktivoval si diskotekove logo!


[Obrázek: SuperFast_Logo_History_Animation_zps7jwv4znp.gif]

Seriously, Elevea, my mame tve konspiracni teorie, ktere o bronies.cz siris ruznymi kanaly, velim radi, protoze jsou fakt vtipne a cloveka to pobavi, ale zrovna u tohodle jsou vsechny informace dostupne primo cerne na bilym - https://bronies.cz/Vlakno-Velka-Logo-Cha...verka-24-4

Jde o to vytvorit zasobu log a tez do toho dat jeste vice tvurci energie. Loga jsou a budou stale dostupna pro kohokoliv, aby poslal svuj vytvor Flaimingovy a ten to schvalil/zamitnul.

Better luck next time!   /InsertCoinToContinue
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)