Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Tak jsem si pročetl tuhle diskuzi a něják nechápu, co je vlastně za problém. Mně logo přijde v pohodě.
Pravda, není tam poník ale skupina lidí, kteří od počátku drží toto forum, zařizují akce jako Czechequestria, velké Brony srazy a další akcičky, které vám naservírují až pod nosánek a vy si pak můžete přijet jen užívat výsledky jejich skutečně těžké práce a snahy. Vůbec mi nevadí, že se tito lidé touto humornou formou prezentovali, naopak, jsem pyšný na to, že Bronies tyto lidi mají a jsem jim převelice vděčný za vše, co pro nás dělají, jejich ochotu, čas, a peníze z vlastních kapes.

Popravdě jsem překvapen, že jsou lidé, kteří za celou dobu neudělali nic pro komunitu a jen těží z práce těchto lidí tak neostýchaví, že tyto lidi odsuzuje za drobný výstřelek, který si za ta léta dovolili na fóru pro vlastní radost udělat .....
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
Když jsem včera večer po skoro týdnu dorazila domů a celá natěšená se vrhla na mnou milované zdejší fórum, nejprve se mi žádné logo nenačetlo a stránka se tvářila, že ani nenačte. Tak si říkám Co se to tu zase děje? Žeby se zase nějaká vzpoura a někdo odhlasoval, že loga na fóru už nebudou?  Rainbowderp Pak konečně cosi naskočilo. Vidím nějaké xichtíky a začínám se čertit, že se nám sem nacpala nějaká reklama, či co  Twilightangry2 Podívala jsem se pořádněji a obočí mi málem vyjelo až na temeno! Kruci, vždyť to je Frolda! A vedle Melgarh!  Pinkiehappy Sorrík, ostatní naše kapitánstvo jsem nejprve nepoznala, protože jsem vás do té chvíle nikde na fotce pořádně neviděla  Twilightblush O to větší sranda byla vás dohledávat a zjišťovat, na koho to vlastně koukám  Rainbowlaugh Shlédnutí TV Hondzir mi identifikovalo Dava (doufám, že se tak skloňuješ  Twilightblush ), téma Vaše fotka Corwina a když jsem zjistila, že ona Fluttershy je náš bůh, sklátila jsem se smíchy a v slzách  Rainbowlaugh Rainbowlaugh (Jamisku, představovala jsem si tě jako šedou myšku v pozadí, ale toto mě dostalo! Jsi fakt bůh!  Flutterryay )

Takže mě logo hodně pobavilo a jelikož odjakživa (a na rozdíl od mnohých) uznávám autority, které si to zaslouží, držím vám palce proti opozici klucííííí  Pinkiehappy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Wall of text incoming!

(09.07.2016, 22:32)Luna May Napsal(a): Jaká je pointa současného loga? Twilightsmile

Je to vtip Pinkiesmile narážka na další díl TV Honzdir, promítaný na letošním Festivalu Fantazie, který navštívily desítky bronies zde z fóra a rovněž desítky zmíněný díly viděly. Jelikož je FF jedním z největších setkání CZ/SK bronies, zpracoval se vtip do podoby loga.

(10.07.2016, 00:48)Hotsteppa Napsal(a): To nové logo je nejaký nepodarený vtip? Hlbšie sa už nedalo klesnúť, chlapi? Toľko pekných log v zásobe, kľudne sa dalo nejaké zrecyklovať. Prinajhoršom.

Nejíš maso, nepochopíš vtip Pinkiesmile ale to už tu bylo řečeno - ne každý vtip pochopí každý. Samozřejmě, že se dá klesnout ještě hlouběji - ale o to jaxi nestojíme, ač se můžou mnozí přetrhnout v dokazování opaku.

(10.07.2016, 10:33)Vlník Napsal(a): Děcka, upřímně, není fórum na takovéhle kravinky trochu moc známé? Chápal bych to u fóra s pár maximálně desítkami uživatelů a pokud možno soukromého, ale tady se to vážně nehodí. Možná je tu několik lidí, kteří v tom vidí strašně super vtip, já v tom vidím partu retardů a možná nepovedenou parodii na plakáty ANO, radši nechci vědět, co tam uvidí zahraniční návštěvníci, kteří o ANO ani neslyšeli. Fakt se chcete před veřejností prezentovat tímhle?

Nechápu co je na tom špatného - jsme skupina fanoušků a občas si děláme z okolí i ze sebe srandu. Je tu několik desítek lidí, kteří ten vtip pochopí, protože byli na jednom z největších srazů/conů, kde se CZ/SK bronies scházejí. Internet heroes, co nezvednou zadek od počítače tak holt ostrouhají o pointu. Taky proč si do nich nerejpnout, když do vedení se tu rýpá pořád?

Zahraniční návštěvníci sem příliš nelezou (protože nepřeluští češtinu/slovenčinu).

A co se prezentace před veřejností týče... zábava a humor je nepostradatelnou součástí toho, jak se před veřejností prezentujeme - uvolňuje to atmosféru. Jinak se pochlubte, jak kdo za svou osobu fandom před veřejností důstojně prezentoval - rád si to přečtu.

(10.07.2016, 10:51)Intrix Napsal(a): Je to jejich forum, tak si můžou mít v logu co chtěj

Jasně, přejdeme rovnou k argumentům "my běžní uživatelé proti despotickým moderátorům a adminům nic nezmůžeme a jsme jim vydáni napospas". Hrát roli nevinné oběti i v takovýchto otázkách je jednoduché, populární a z druhé strany dost smutné. Ale tak každý si tu roli vybral sám, že?

(10.07.2016, 11:12)niemand Napsal(a): Tohle je první logo, které jsem prostě musel bloknout.

No vidíš... já jako první bloknul tvoje logo s animovanou opicí Rainbowlaugh každému se holt líbí něco jiného.

(10.07.2016, 11:49)Moně Napsal(a): Jelikož patřím ke skupině plebs, tak mi ten vtip nevyznívá. No problem, jen to není vhodné logo pro širokou veřejnost.

Pro desítky místních uživatelů, kteří se na FF účastnili promítání to perfektní smysl dává. Pro mnohé další je to parodie na volební kampaň ANO a taky rejpnutí do věčných rejpalů ohledně "mafie vedení fóra" (ne že by tam byli všichni, jen ti nejčastěji obviňvaní ze "zločinů proti nevinným uživatelům"... hahaha!). Široká veřejnost si pamatuje reklamní kampaň ANO, takže si z toho přebere vtip na tuhle kampaň.

(10.07.2016, 12:03)Jay Manty Napsal(a): A pak jak si to mají vzít všichni ti lidi, kteří tu většinu času jen lurkují, nebo sem chodí párkrát za čas? Logo nemá prakticky nic společnýho s obsahem stránky, je to dalo by se říct inside joke, který nepochopí většina lidí, protože né každý tady sleduje každý pohyb moderátorů, na jakým sraze byli a jaký vtipy tam stříleli, až se přes kolena plácali. Jako logo se to prostě nehodí.

Parodii na reklamní kampaň ANO? Kdo tu lurkuje tak navíc ví o těch pravidelných shitstormech na adresu vedení fóra, takže se imho chytí. Je to inside joke a imho není žádný problém, když se tu jedno uza čas nějaký objeví, když je příležitost. A teď byla. Že to nesedne každému se dalo čekat. Že kvůli tomu bude spousta zbytečných řečí (od těch samých lidí, co tu permanentně brojí proti čemukoliv od vedení fóra) se taky dalo čekat. Pro desítky uživatelů tohoto fóra, kteří se zúčastnili Festivalu Fantazie je to pochopitelný vtip.

(10.07.2016, 13:54)Mácaman Napsal(a): U všech kopyt co se to tu zase deje...co se umělecké hodnoty týká už tu byly horší loga a přežili jsme to. Mě to přijde hlavně vtipné a to sem nebyl na ff ani sem neviděl filmecek. Obvzláště Dave má dost jedlý výraz a Mel zas vypadá jak správný politik Rainbowlaugh navíc je to příjemná změna oproti klasickým logum s poníky. A taky je docela odvaha dat svůj "xicht' na logo. Takže já sem se zasmál a můj názor je why not

Tady se na uměleckou hodnotu nehrálo - je to vtip a rejpnutí do rejpalů (kteří okamžitě vyskočili jako čertík z krabičky), nic víc. zanedlouho zase logo nahradí jiné.

Svůj xicht ve spojení s touhle komunitou jsme dali už mockrát novinám, domácím i zahraničním televizím, takže logo na fóru už nás moc nerozhází Rainbowlaugh zasmál ses = logo splnilo účel.

(10.07.2016, 14:21)Hotsteppa Napsal(a): "Argumenty" typu "ak sa ti nepáči, urob vlastné" alebo "aha, čo som urobil pre fórum" si môžete nechať. Neobstoja.
Konštruktívna kritika? Hneď v mojom prvom príspevku - máme v zásobe mnoho pekných log, nič sa nestane ak sa nejaké použije znova.

Máme a taky budou použity. Tohle byl tematický vtip, mířený na desítky místních uživatelů, kteří se zúčastnili jednoho z největších setkání místní komunity v CZ/SK na Festivalu Fantazie (a rejpnutí do místních chronických rejpalů). Kdo za tím hledá nějaký jiný účel už jen paranoidně vaří z vody.

Citace:Vžite sa do kože niekoho, kto pozerá MLP len krátko, nepozná komunitu, nepozná "interný humor", nikdy v živote nebol na zraze. Naraz natrafí na CZ / SK fórum a vyskočí naňho toto. Blbo spracované logo, ktoré nemôže pochopiť (dôvody vyššie) a nič z neho nemá.

Imho kdo není zaslepený, tak pozná parodii na reklamní kampaň. Pokud někdo přišel kvůli bronies/MLP, tak se před tímhle logem nezastaví - tohle je komunitní fórum, takže se dá čekat, že interní vtip se tu občas objeví. Po jak dlouhé době to tentokrát bylo?

Citace:Chlapi, ak sa už toľko snažíte robiť cony, viesť združenie a robiť dobrý dojem, aspoň si neserte do huby.

Možná sis toho nevšiml, ale my nejenže chceme cony pořádat - my už je dokonce pořádáme! Nejenže chceme vést sdružení, ale my jej už dokonce vedeme Rainbowlaugh a co se dobrého dojmu týče: myslím, že svými aktivitami jsme si vydobyli velmi dobré jméno u stovek lidí. Pokud máš nějaká směrodatná data, která dokazují jak kvantitativní, tak kvalitativní opak, tak sem s nima. Rád se poučím, jak se ztráty na dobrém dojmu kvůli takovému logu měří a vyhodnocují.

Na sr*ní do huby tu máme jiné experty, kteří tohle fórum pravidelně zásobují shitstormovým materiálem, který nám <irony>dobrý dojem u široké veřejnosti rozhodně zvedá, případně propagací těch forem umění, které nám u veřejnosti jméno jak jinak než vylepší </irony>. Ale to je na zcela jinou diskuzi.

(10.07.2016, 14:34)Fun1k Napsal(a): Jde o nějaký inside joke, který neznám?

Stačí si přečíst diskuze na téma "Zlí moderátoři utlačují běžné uživatele a díky našim penězům si žijou jak prasata v žitě" Rainbowlaugh

(10.07.2016, 15:37)Luna May Napsal(a): Trošku konstruktivněji: Přiznám se, že jsem obrátila oči v sloup, když jsem viděla toto logo. Honzdir TV mi to trošku objasnilo, ale i tak musím podotknout, že se v našem lokálním fandomu opakují stále obdobné vtípky, které přestaly být už před delší dobou vtipné. Od Jamisova blahořečení po DaveLovu tajnou bat-cave plnou monitorů.

Takže nevadí mi kvalita, ani provedení, spíše mám z toho pocit "už zas?" Přátelé, chce to nový obsah.

No tak nový rozumný a reprezentativní obsah pro inside vtípky vytvoř Twilightsmile snad nečekáš, že krom adminování fóra, pořádání srazů a conů ještě budeme vymýšlet nová klaunská čísla pro něčí pobavení. Historky píše život sám (za klávesnicí toho holt moc nezažiješ), je jich dost a inside vtipama a historkama ze srazů/conů bychom se mohli bavit celých 24 hodin v kuse.

Komu to nepřijde vtipné má holt smůlu, nebo ať přijde s něčím lepším. Placenej klaun nejsem a světe div se, pro hodně lidí to stále má význam.

Citace:A když tak uvažuji, už dlouho nikdo nezaložil další "truc-fórum".

Jen do toho Twilightsmile komu se tu nelíbí, si vždycky může založit vlastní. Nikdo tu přece držen není. CZ a SK brony skupin existuje hromada, ať už na Skype, na FB nebo někde jinde. A jak tak čtu připomínky tady, tak je všude líp. Proč ti lidé tedy ještě kempí tady, když je to jinde lepší?

(10.07.2016, 17:16)Cwossie Napsal(a): V podstatě souhlasím s May, nějak se nám ten interní humor zacyklil.

Tome, jedna věcná připomínka: na internetu se vyskytuje dost stránek, které se prezentují podobnou grafikou a bohužel to je myšleno vážně. Když to člověk párkrát zažije, tak ho většinou nenapadne hledat na stránce nějaký seriózní obsah, natož vysvětlení že jde o vtip Pinkiesmile

Proti aktérům ani autorovi nic nemám, prostě to jen považuji za blbý nápad.

Tak jak říkám, vyrobte nějaký nový interní humor, který bude pro širokou brony veřejnost stravitelný, nový a neotřelý. Pak to můžeme porovnat.

Na internetu najdete mnoho věcí a stejně si z toho každý vezme to, co v tom chce vidět. Stejně tak s tímhle logem (zas jsem trochu chytřejší, co se pohledu na některé místní členy týče) - jednou za čas není podobný vtípek imho na škodu. Zajímavé je, že ta animovaná opice v logu nikomu příliš nevadila - to byla patrně ukázka seriózního a reprezentativního obsahu, co nám u náhodných návštěvníků zvedne dojem Rainbowlaugh

(10.07.2016, 19:26)Bouri Napsal(a):
(10.07.2016, 08:22)BeronTriga Napsal(a): "vytváříme historii"
děkujeme potencionální voliči :-D

Luna for President 2016

Můžu hlasovat proti? Rainbowlaugh

Můžeš Rainbowlaugh

Citace:
(10.07.2016, 13:23)D´Artagnan Napsal(a): Je zajímavé, jak tu najednou máme spoustu odborných kritiků log či filmařiny, ale velmi málo lidí, co by něco tvořili. Pokud se vám nelíbí to logo, udělejte lepší, pošlete mi link a já rád uznám, že jste pro tvorbu log kompetentnější než já. To samé platí ohledně filmařiny. Natočte něco lepšího, já vám pogratuluju a nebudu vám překážet. To je moje nabídka.

Ehm-ehm, pár lidí tu logo tvoří. Třeba Niemand tvoří hodně pěkný loga (dle mého názoru měl každé logo lepší, než toto) a měl tu pár komentářů.

Myslíš třeba to logo s animovanou opicí? No to bylo fakt hodně tématický a reprezentativní Rainbowlaugh aspoň teda co se komentářů a plusek za něj týče.

Různí lidé mají různý vkus - deal with it.

Citace:Můj názor na logo? Jak již psali ostatní, tak nezainteresovanému člověku to jako vtip nepřijde, nezná TV Honzdir, nezná místní komunitu, co se tu stalo (video bez reklam). Hledat zdroj bude velmi těžké.

Znám mnoho diskuzních fór, kde se loga třeba nemění vůbec a absolutně nikomu to nevadí. Používám zmiňovaný plugin, kde mám stále jedno a to stejné logo a absolutně mi to nevadí (některá aktuální loga jsou pěkná, některá méně pěkná, ale mám rád jedno vybrané).

To je tvůj názor a jistě ti ho nikdo brát nebude. Jsou tu ale taky názory ostatních, kterým to jako vtip přijde a pobavili se u toho. Možná se budu opakovat, ale řeknu to znovu: v tomto případě logo nemělo cílit na všechny. Tedy... ano, třeba k tomu, aby vyvolalo diskuzi u těch, kteří se srazů atd. neúčastní.

Spíš mě zaráží, jak se hrozně řeší, že logo může způsobit nedorozumění u lidí neznalých - skoro jakoby to byla první věc svého druhu. Když někdo narazí třeba na Froldův fanklub, nebo DaveLovy dluhy tak to určitě každý neznalý návštěvník pochopí. Jasně.

Každý s logy (a ostatními částmi stránky) zachází tak jak mu vyhovuje.

(11.07.2016, 10:11)EresielRanwa Napsal(a): když jsem zjistila, že ona Fluttershy je náš bůh, sklátila jsem se smíchy a v slzách Rainbowlaugh (Jamisku, představovala jsem si tě jako šedou myšku v pozadí, ale toto mě dostalo! Jsi fakt bůh!  Flutterryay )

Takže mě logo hodně pobavilo a jelikož odjakživa (a na rozdíl od mnohých) uznávám autority, které si to zaslouží, držím vám palce proti opozici klucííííí  Pinkiehappy

Zasmála ses, logo splnilo účel Twilightsmile jinak... občas se někde takhle na veřejnosti objevuju, no Rainbowlaugh

Díky za přání!



Alespoň to má jeden pozitivní efekt: do diskuze o logu se mohli zapojit i umělecky neaktivní lidi, co jej komentují i z jiného než estetického hlediska - rád jsem si počet.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OT Jamis:
(11.07.2016, 11:28)Jamis Napsal(a):
(10.07.2016, 11:12)niemand Napsal(a): Tohle je první logo, které jsem prostě musel bloknout.

No vidíš... já jako první bloknul tvoje logo s animovanou opicí Rainbowlaugh každému se holt líbí něco jiného.

Však ano, nelíbí se mi, napsal jsem to, bloknul a neřešim Pinkiesmile
Jinak to logo s opicí byl test, zkoušel jsem animaci, mě bylo jasný, že to logo se moc líbit nebude a bylo mi taky jasný, že to plno lidí blokne, účelu to posloužilo, v Photoshopu jsem objevil plno zajímavých funkcí Twilightsmile a o tom to je Rainbowlaugh pootis
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Jsem trochu zklamaná, že se na logo vrátilo "Hnízdo"  Ajsleepy  Je to sice velice hezký obrázek, ale už je mi nějaký okoukaný Twilightblush ( je to mé dejavu nebo tu tento obrázek už jako logo před nějakými 2mi měsíci byl? Twilightoops ). A neměl by mít tento měsíc jako logo svůj obrázek Alkel?  Rainbowderp To se na to vybodl a chrabrý Baterka záplatuje?  Rainbowlaugh (což je samozřejmě hodno uznání a vděku  Twilightsmile  ). Škoda, že loga nezkouší tvořit více broníků, kteří mají talent a ovládají moderní technologie (na rozdíl ode mě)  Fluttershysad
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Klidně mohli nechat i to logo co bylo před tím, myslím že tihle lidé si zaslouží, aby byli vidět ať i ti nejméně zainteresovaní vidí, kdo to tady všecko tvoří. Přijde mi docela smutné a teď to neberte jako výtku či tak, že tu lidé nepoznají třeba Jamise, přitom to je jedna z nejdůležitějších postav českého fandomu, největší propagátor českých Bronies u nás i ve světě a nebýt jeho ( a těch na obrázku ) nikdy by nebyla Czechequestria a možná ani žádný fandom u nás
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
OT: @Ajdrianpony:
klid Twilightsmile na nikoho se prosímtě nerozčiluj, že mě nezná... to by tu bylo zase v diskuzi nablito. O CZQ a další akce se zasloužily desítky lidí (nejen ti na nyní již bývalém logu), rozhodně nejenom já, byť jsem možná nejvíc vidět.

Keep Calm and trot on Flutterryay
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(11.07.2016, 20:14)EresielRanwa Napsal(a): Jsem trochu zklamaná, že se na logo vrátilo "Hnízdo"  Ajsleepy  Je to sice velice hezký obrázek, ale už je mi nějaký okoukaný Twilightblush ( je to mé dejavu nebo tu tento obrázek už jako logo před nějakými 2mi měsíci byl? Twilightoops ). A neměl by mít tento měsíc jako logo svůj obrázek Alkel?  Rainbowderp To se na to vybodl a chrabrý Baterka záplatuje?  Rainbowlaugh (což je samozřejmě hodno uznání a vděku  Twilightsmile  ). Škoda, že loga nezkouší tvořit více broníků, kteří mají talent a ovládají moderní technologie (na rozdíl ode mě)  Fluttershysad
Alkel byl několikrát upominán, neposlal ani logo, ani vysvětlení. Twilightoops
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
V zasobe mame jeste jedno "kontroverzni" logo, ktere je jeste vyssi liga nez to, co tu bylo na zakonceni Festivalu Fantazie 2016 Rainbowlaugh Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Celkem jsem smutný že to logo tu bylo tak krátkou dobu Twilightoops
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)