Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drabble pro každý den
Počkat, jsi naše téma ty nebo my? Chci říct - je mým tématem Rwakk nebo SecreterceS?
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
SecreterceS: My, autoři sami, jsme temátem, takže ano, ty jsi svým tématem  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Díkec EresielRanwa ^^

Takže tedy.
Secret
"Mám napsat o sobě. Co o sobě mám napsat?" otáčím se na Penny.
"Miluješ FNAF, TMNT, Undertale a poníky," pokrčila rameny.
Zavrtěla jsem hlavou a zeptala se ostatních. A odpovědi?
Marion: "No, jsi naše tvůrkyně. Ráda píšeš."
BonBon: "Máš ráda muziku."
Cheeks: "Máš ráda jídlo."
Springtrap: "Máš ráda mě."
Terces: "Máš skupinu alternativních dvojčat z nichž tři tčtvrtiny jsou Mary Sue."
Poslední, za kým jsem šla, byl Reddy. Našla jsem ho, jak si čte pro jednou něco jiného než účty a rozvrh zaměstnanců - náš společný zájem: horory.
Řekl mi: "Napiš tam cokoliv. Vždycky se v tom budeš odrážet ty."

Myslím že v Toy Freddym se odráží moje máma Rainbowlaugh
Přemýšlím, jestli z těch svých konverzací s vlastními postavami neudělám nějaký nový příběh Rainbowkiss Ale nejdřív musím dodělat všechno to co mám rozdělaný Facehoof
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
Secret: Taky mám plné sešity rozhovorů s vnitřními pomocníky a přemýšlím, jak jimi pobavit i okolí  Twilightblush Takže určo něco vydej  Pinkiehappy


Můj drabble je dalším jedním takovým rozhovorem vyhrabaným z hlubin archivu (konkrétně z října 2007)  Twilightsmile Jak to dopadne, když se dva cvoci dostanou ke generátoru "dračích jmen" na internetu  Rainbowlaugh

Eresiel (= Ztracená)

„Jsem srdečně rád, že jsi tady, Omnirok the Lightning Belower Aqwers Lephisto the Bringer of Ashes Ashkore the Great Flame Itrenore the Evilone blablabla… I když tomu poslednímu nehodlám věřit.“
„Tím chcete říci, milý Celthe the Bringer of Ashes Bethore the Firebreather, že popel snad způsobuji?!“
„A já snad ano, drahá Bethore the Flamebreath??“
„Já jsem Bethore, ty jsi Bethore…já nevím, jak to chápat.“
„Rozdíl je v tom, že ty jsi Plamenodeška a já Ohňodech.“
„Fajn. Takže je to o chillipapričkách.“
„Cože??“
„Kdo má víc a lepší, ten má lepší předložku.“
„Eresiel?“
„Ano?“
„Jsi skutečně ztracený případ…“
„Díky tobě, zlato“
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Discordian

To nevypadá zle. To by mohlo stát za to. Nakonec, není to taková kravina, na jakou to vypadalo. Ale co když to nedopadne… znám své štěstí. Někam přijdu a hned připravují vidle a pochodně. Ale taky nechci spadnout do… ne. Něco nového. Chci změnu, rozhodně nechci, aby mě zase dohnala a definovala minulost. S tím jsem skončil. Tak čím budu… co troll a vtipálek? To by mohla být fajn persona. Nová a vcelku neškodná. A co nick… něco postradatelného a náhodného… náhoda… chaos… trefa, to by bylo fajn a provokuje to pravidlo proti canon nickům, což sedí k roli.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
sice trochu s křížkem po funuse, ale... Pinkiesmile

Mácaman

„Konečně tě zničím, Mácamane!“
Pavučiny blesků křižovaly oblohu a odrážely se ve vykulených očích Calamity Blight, jejíž silná gumová podrážka drtila můj obličej. Tlusté provazce deště bičovaly střechu mrakodrapu.
„Teď zaplatíš za všechno příkoří, které jsi mi způsobil! Vykuchám tě jako žábu!“
Pozvedla nad hlavu mačetu, jejíž mokré ostří se zalesklo.
„Nějaká poslední slova?“
Náhle se zahřmělo, následoval oslnivý záblesk a děsivá rána. S námahou jsem se vyškrábal na nohy a nakopl jsem páchnoucí zuhelnatělou hromádku, která ještě před chvíli byla Calamity Blight.
„Jo. Že mávat v bouřce na střeše nad hlavou kusem železa je blbej nápad, ty krávo! Adios!“

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Šmarjá, to je nářez!  Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Mácamane, dobrá práce XD
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
diky Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Rwakk ( i já se nakonec přidám, případné dotazy k drabblu zodpovím)
Zranil jsem se? Vidím, že krvácím, ale je ta krev opravdu moje? Kde vlastně jsem... Kdo jsem. Kdy jsem se zrodil? A byl jsem už od počáktu? Nevím, nedokážu si vybavit. Jednu věc ale vím jistě - jsem Rwakk. Co ale Rwakk je, netuším. Vím jen, že jím jsem a všichni jste jím. Prapták duší, kdo by to byl řekl. Prý mám dokonce bratry, sestry... Je to lež. Vím také to, že umírám, ale proč? Co říkají všechny ty hlasy? Že jsou já? Proč? Pokud zemřu, bude někdo smutnit, bude někdo rád? Všichni jsme jedním, ale kým jsem já? Kým jsem.

Také zadávám nové téma a tím je Běsnění
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)