Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drabbly - druhá porce
#91
Mecheché!!! Rainbowlaugh Boží, Azu!  Pinkiehappy Vážně doufám, že časem znovu oživíš svoji tvorbu a budu se moct pobavit pokračováním story Lokiho v Equestrii  Ajsmug
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#92
Tak když je po něm sháňka...

Koloušek
„Už jste se líbali?“
„Ono to tím tak nějak začalo...“
„Jé! A už bylo to?“
„To?“
„No ty víš… ta činnost, po které každý touží a nejraději by po ní hned skočil!“
Dám si dvě a dvě dohromady. „Blázníš?!“
„Ale vůbec ne… vždyť je to přirozené. A vy dva se znáte dlouho.“
„To na věci nic nemění. Pravidla jsou stejná.“
„Pravidla?“ ozve se za mnou známý hlas. Jeho majitel mne něžně pohladí po vlasech a jemně políbí. „O čem se tu bavíte?“
„Že vy dva jste totální koloušci a nádherný pár,“ rozněžní se Bára a zasněně se zahledí do zdi.

OT Quint-t-W: [spoiler: Přesně... občas to víno nestojí za nic, když si uvědomíš, co Ti to způsobí. Zvlášť, když se rozkecáš a pak si uvědomíš, co všechno jsi na sebe práskl. A to po pouhé sklence. Rainbowlaugh]
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
#93
Další drabble nese téma - Hrdinové neumírají

Vůbec není inspirováno Overwatch AJ lie
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#94
Dobrá dobrá, pochopil jsem, že se tohle téma moc neuchytilo. Raritycry

Tudíž je třeba dát nějaké nové. spike letter Dřevorubec!
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#95
Sorrík! Téma bylo super, jen jsem lenoch líná a nebyla jsem schopná vzít tužku do kopyta  Twilightblush Napravuji  Pinkiehappy

Hrdinové neumírají
„Hele já už to neudržím! Už to na mě zase jde…“
„Neopovažuj se!!“
„No tak hoši, už to bude nebo mám čekat do půlnoci?“
Dvojitý hek
„Taky bys nám mohla trochu pomoct.“
Škodolibý chechot. „To by se nehodilo vzhledem k mému postavení.“
Elf hodil ironický pohled nad sebe. „Ale prosím tě, neříkej, že…“ nedořekl přerušen Gilovým výkřikem „Pouštím to, bacha!!!“
Randál výkřiky, nadávky.
Gil s Teiglin se zděšeně dívali dolů na povalenou skříň pod schody.
Ticho.
Teiglin zbledla. „Ormi? Bráško?? Jsi celý?!?“
Almara se začala otevírat a z ní se vysoukal nasupený Elf.
„Vy dva máte štěstí, že nejím koninu!“

A ještě jsem vyhrabala jedno starší téma, u kterého jsem nějak zapomněla, že ho mám v sešitě  Twilightblush

Nostalgie
„To bys nevěřil, co jsem našla zastrčené ve skříni!“
Zbledl v nejistotě, co vše do té skříně kdy v minulosti uložil.
Radostně si přisedla k němu s papírovou krabicí na klíně.
Odložil Niagrothský zpravodaj a zaujatě zkoumal její úlovek ve snaze identifikovat, co by mohlo být uvnitř. „Mám se začít bát?“
„No možná trochu,“ uchichtla se a krabici otevřela. „Tadááá!“
„Ale ne…“ zalkal a skryl tvář v dlaních.
„Tolik vzpomínek,“ vzdychla. „Možná je načase ty moje pokládky vrátit na své místo do knihovny,“zaradovala se.
Litoval, že už kdysi neměl to srdce nakrmit tou její staletou sbírkou přírodnin krbová kamna.
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#96
Hrdinové neumírají

Sprška jisker ji poštípala na tváři.
„Co-„
Praskliny se hbitě rozběhly po zářícím povrchu bariéry a vykreslila na ní složitý vzor menších i větších pavučinek, ze kterých crčely proudy žhavých jiskřiček.
„Ne… ne!“
Praskliny se setkaly. Bariéra se roztříštila na stovky a tisíce menších i větších mihotavých střípků, které se rozlétly po okolí a zvolna mizely. Proud magie si prorazil cestu. Obklopil ji. Dorážel na celé její bytí. Pohltil ji. Svět zmizel v záplavě oslepující záře a pak… nic. Jen tma. Ticho. Nekonečná prázdnota. Změna. Jemný dotek. Světlo. Nezřetelný obrys měkce zářících křídel. Hlas. Konejšivý šepot princezny Celestie: „hrdinové neumírají.“


Dřevorubec
„A tobě, má nejdražší Fluttershy,“ pokračovala zlatá rybka, „jsem se rozhodla splnit jedno z tvých největších životních přání. Udělám z tebe strom.“
„To bude nádhera! Když bude venku moc horko, poníci si budou moci odpočinout v mém stínu! Mé šťavnaté ovoce pomůže zahnat hlad a žízeň poníků i mnoha lesních tvorečků! Mé větvičky ochrání hnízda spousty roztomilých ptačích rodinek! Dutiny v mém kmeni poskytnou úkryt a bezpečí roztomilým veveřičkám!
„Taky z tebe bude spousta papíru!“
„P-papíru?“
„Přijde dřevorubec a pokácí tě. Pak ti sloupnou kůru, naštěpkují tě, štěpky provaří, vyperou, namelou…
„Když o tom tak přemýšlím, radši bych hrnec zlaťáků.“
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#97
Discordian: Ten dřevorubec Rainbowlaugh

Hrdinové neumírají
Discord posunul poslední hvězdu a konečně vytáhnul noční oblohu nad Equestrii. Tisíce tvorů zvedly hlavu a s pokýváním hlavy se odebrali všichni ke spánku.
Zatím on sám se jal kartáčovat bouřkové mraky na zítřejší přeháňku. Co pegasové ztratili schopnost létat, věci se dost zkomplikovaly. A když Elementy Harmonie a princezny padly, musel jim slíbit, že se o zemi postará. Porazil Tireka, zastavil jednu vesnici komunistického ražení, uzavřel příměří s měňavci a dohlíží na průběh dne s nocí.
Všichni ho teď znají jako krále Discorda. O jeho činech se mluví jen dobře, ale pořád: hrdinové neumírají. Tak jaktože žije zrovna on?

Zas jednou takový apokalyptický Ajsleepy
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
#98
Dřevorubec velmi pobavil Rainbowlaugh Inu nedomyšlená přání.

Až se skoro stydím dát sem svou salátaninu.
Ale jen skoro.
„Kecáš!“ Prohlásila a nahnula se blíže své kamarádce.
„No jako fakt, nekecám! Včera jsem viděla, jak společně vchází do jejího domu. A předtím se jako dokonce objímali!“
„Tomu nevěřím! Ona? Aby se zahazovala s dřevorubcem? To přece… To snad jde proti všemu!“
„Že jo? Jako, jasně, dřevorubci bývají silní, a vytvalí, ale přesto… Od ní bych to fakt nečekala!“
Třetí klisna, která si zatím jen potichu míchala cukr v kávě, se zeptala: „A o kom se to vlastně bavíte?“
„Jako, o Tree Hugger, přece.“
„Aha.“ Domíchala, odložila lžičku a potichu usrkla. „Tak to skoro jistě byl jen její bratr.“
„Kecáš!“
Částečná inspirace
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#99
Další téma - Půlnoční překvapení

Je třeba být zase trochu volnější, ať vás moc nesvazuji. Nepomáhá to kreativitě ^^
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Půlnoční překvapení
"Začíná půlnoc!" ozavlo se z davu.
"Drž hubu!" ozvalo se z jiného místa.
"Půlnoc nemůže začínat, je to bod v čase. Dá se jenom minout." ozvalo z třetího místa.
"Drž hubu!" ozvalo se z původního místa.
"Kdy přijde ta striptérka? Neřikejte, že jí letos zrušili."
"Čí jsou ty tousty se slámou?"
"Byli jste na Lesbických romancích mezi lidmi od Lyry? Nejlepší přednáška. Akorát odteď už mi lidi nikdy nebudou připadat tak divní jako dřív."
"To jsem nestihnul. Hledali jsme tajemného poníka v Everfree lese. Sama princezna nás o to požádala."
"Ta striptérka letos nebude," volal poník táhnoucí na hřbetě soudek, "ale dovezli konečně cider."

Útržky z Festivalu normality v Ponyville.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)