Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
#81
Můžu mít jenom takový zvídavý dotaz?

K čemu jsou lístky "Remote Access"? Jediné co mě napadá je, že jsou pro lidi co chtějí con podpořit ale nemohou přijet a budou sledovat pouze streamy Twilightblush
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
#82
To bude dle mě asi jednodenní vstup bez LARPu.
EDIT: Úplně zcestný. Twilightoops
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
#83
Je to pro lidi, co nemuzou prijet na con - s temahle listky nas inspiroval Japan Pony Con, kdy clovek dostal lanyard, brozurku atd.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#84
I když budu mít standartní vstupenku, můžu si někde zakoupit triko a placku CZQ?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#85
(08.04.2017, 21:22)Jamis Napsal(a): Pozor - počet nejvyšších lístků, s názvem "Royal Route", je vysoce limitovaný!

Takže v 19:05 už nebudou  Rainbowlaugh
[Obrázek: 79081__safe_rainbow+dash_the+super+speed...ue+out.gif]
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#86
No krucinál Rainbowlaugh proč jsem jen utrácela kapesné, teď už nebudu mít na tu za 2k (a to jsem si na ni šetřila). Co naplat, budu moci koupit jen tu standartní :/
Odpovědět
#87
(08.04.2017, 23:59)Aldar Napsal(a): Můžu mít jenom takový zvídavý dotaz?

K čemu jsou lístky "Remote Access"? Jediné co mě napadá je, že jsou pro lidi co chtějí con podpořit ale nemohou přijet a budou sledovat pouze streamy Twilightblush

Jak už tu Melgarh psal, je to pro lidi, co se nemůžou zúčastnit osobně, ale přesto chtějí mít něco z conu na památku.

(09.04.2017, 07:44)Xenomorf0CZ Napsal(a): I když budu mít standartní vstupenku, můžu si někde zakoupit triko a placku CZQ?

Tričko ne - ta budou vyráběna přesně na počet prodaných vstupenek (Fancy Portal + Royal Route). Placky s motivem Czequestrie budou na místě k dostání, ale téměř jistě půjde o jiný design, než k Fancy Portal a Royal Route lístku.

Vzhledem k tomu, že rozdíl mezi standardním a vyšším lístkem je právě v tričku a placce, tak kdo je bude chtít, prostě si koupí vyšší lístek.

(09.04.2017, 08:44)Quint-t-W Napsal(a):
(08.04.2017, 21:22)Jamis Napsal(a): Pozor - počet nejvyšších lístků, s názvem "Royal Route", je vysoce limitovaný!

Takže v 19:05 už nebudou  Rainbowlaugh
[Obrázek: 79081__safe_rainbow+dash_the+super+speed...ue+out.gif]

Pokud budeme vycházet ze z kušeností z minulých let, tak jde skutečně o minuty Pinkiesmile

(09.04.2017, 15:37)Jita32 Napsal(a): No krucinál Rainbowlaugh proč jsem jen utrácela kapesné, teď už nebudu mít na tu za 2k (a to jsem si na ni šetřila). Co naplat, budu moci koupit jen tu standartní :/

Tak záleží na tom, jestli stihneš došetřit Pinkiesmile několik dnů na provedení platby od chvíle objednání tam bude.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#88
A kdo chce tričko, může vždycky staffit Ajsmug
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#89
(09.04.2017, 15:37)Jamis Napsal(a): Tak záleží na tom, jestli stihneš došetřit Pinkiesmile několik dnů na provedení platby od chvíle objednání tam bude.

No nevím, když si to tak počítám, tak i kdybych se setsakra snažila na to našetřit, chybělo by mi minimálně 600,-  Fluttershyouch mrzí mě to, úplně jsem na to zapomněla, ale co naplat, hlavně že se tam (snad) aspoň dostanu  Rainbowlaugh
Odpovědět
#90
Takže triko s plackou stojí 560,-Kč ? Rainbowderp
To by ta placka měla být snad ze zlata a triko taky, ne? Rainbowlaugh
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)