Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - ubytování
#31
Před dvěma týdny jsem si říkal, že ten hlásek v hlavě se mi snaží namluvit něco důležitého, ale co už. Ztratil se mezi těmi ostatními hlásky  Pinkiecrazy

(06.04.2017, 21:24)Tom0147 Napsal(a): Oukej, ještě jinak. Jednolůžkové pokoje ještě jsou. Takže jestli se najdou dva lidi, kteří dají cca 2300-2500 (záleží na kurzu a může to být i míň pokud se dohodnem včas) za spacák, můžem dát dohromady pokoj.

Pokoj mám rezervovaný za "standard rate" (300 eur), platba na místě.

Partyless, spací, klidný, s absolutním minimem alkoholu.

Jo, z toho bych měl splňovat vše. Respektive za chrápání po mě ještě nikdo botou neházel.
I ten spacák by se dal, ale popravdě se mi s ním navíc moc tahat nechce. Kdyby se povedla ta přistýlka tak klidně ten rozdíl ještě dorovnám. Ale to bychom se dohodli, kdybys bral mě.
Případně bych mohl zkusit ještě ulovit pokoj na sebe, přidali-li by se ještě další zájemci.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#32
Sakryš... na tohle jsem při tom všem shonu zapomněl. Koukám, že je toho prostě moc Twilightoops

Jak psal Mel, autobus je zajištěný a bude. Na Nestor už bohužel nemám finance, abych jako vloni objednal pokoje pro všechny (cestování toho sežralo teď docela dost).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#33
Připravte se na PokojCony na Ibisu, vážení :-D
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#34
Jeden pokoj už mám rezervovaný od ledna či února. Jelikož je postel už zabraná hledá se jedno místo pro poníka ve spacáku. Pokoj je v nestoru takže, kdo má zájem a nechrápe, napište Twilightsmile
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
#35
Kdybyste se chtěli zasmát: včera jsem zjistila, že máme zarezervovaný pokoj jen do neděle Rainbowlaugh Naštěstí to ještě šlo opravit.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#36
a že by jste to laskavě napsali, kdo že všechno má ty pokoje rezervované, aby to bylo vepředu aktuální pro přehled, kdo všechno jede.
Odpovědět
#37
Hlavní kdo jede bude u busu, kdo kde spi je v tuto chvíli jedno. Když lidi nebudou mít kde spát, tak se ozvou. Takže to laskavě psát nemusí, pokud chtějí pokoj pouze pro sebe.
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
#38
Cmon, orgove, je nas malo, nepotrebujeme se zbytecne hadat, jasny, je to prace zdarma a nekdy I nevdecna, ale nemusime se kvuli tomu kousat, od toho je draci forum :p
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#39
(07.04.2017, 10:24)Jamis Napsal(a): Sakryš... na tohle jsem při tom všem shonu zapomněl. Koukám, že je toho prostě moc Twilightoops

Jak psal Mel, autobus je zajištěný a bude. Na Nestor už bohužel nemám finance, abych jako vloni objednal pokoje pro všechny (cestování toho sežralo teď docela dost).

A kdy bude registrace na bus? Musím na to dávat pozor, na pokoji budu s jedním Němcem =D
Odpovědět
#40
Tak pardon, ze mam pocit ze mne tady vetsina krome cestnych vyjimek ignoruje. Kdyz to porovnam s lonskem. Hold mam pocit, ze to tu skoro nikdo nebere vazne protoze to neni od jamise/Mela

A org nejsem, to ze zajistuju ubytovani pro par lidi ze mne orga nedela.

Sent from my IdeaTabA1000-F using Tapatalk
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)